TALPA’nın Pilotlar günü kutlaması coşkuyla kutlandı

TALPA’nın Pilotlar günü kutlaması coşkuyla kutlandı

Türkiye Havayolu Pilotları Derneği’nin yeni yönetimi ilk yaptığı kutlama gecesine üst düzey yöneticiler ve pilotlardan oluşan yaklaşık 850 kişi katıldı.

Talpa tarafından  hazırlanan gecenin kokteyl kısmında Türk hava Yolları’ndan İlker Aycı açılış konuşmasını yaptı. Ardından yemek salonuna alınan davetlilere TALPA başkanı Kpt. Plt.H.Murat ERSOY konuşmasını yaptı.

Türk Hava Yolları genel müdürü Bilal ekşi ardından söz alarak Tüm havayolu pilotlarının gününü kutladı. SHGM genel müdürü Bahri Kesici nin de katıldığı gecede Talpa’nın ihtiyaç duyulan pilot ihtiyacını karşılamada önemli bir görev üstelendiğini belirtildi. Geceye üst düzey yöneticiler ve pilotlardan oluşan yaklaşık 850 kişi katıldı . Çok neşeli ve seviyeli geçen gecede son olarak sahneye çıkan Selami Şahin’le TALPA üyeleri adeta kendinden geçtiler.

AirlineHaber ekibi olarak TALPA yönetimini bu başarılı organizasyondan dolayı kutluyoruz.

 

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

7 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
TALPA
1 yıl önce

Güzel, TALPA da sistemin adamı olmuş..
Keşke Haram-İş’çi deniz ayısını ve asalaklarını da çağırsaydınız..
Senden bir cacık olmaz TALPA! Doğumhane hemşireliği yapıp her yeni doğan bebeğin mailini atacağınıza adam gibi çalıştaylarla sıkıntılarımızı dile getirin. Ondan sonra ne bayramı kutlamak istiyorsanız kutlayın.

Kutlama
1 yıl önce

Sektörün sorunları çığ gibi olmuş, FTL’nin limitleri ve Tadil Protokoller ile korun(a)mayan/gasp edilen haklar sonucu insanın bünyesini zorlayan şartlarda görev yapıyoruz. Bütün bunlara yeni havalimanına olan geliş gidiş süreleri eklendiğinde yorgunluk daha da artıyor. Dünya pilotlar gününde pilotların ve uçuş ekiplerinin başlıca sorunlarını ses getirecek bir organizasyon ile dile getirmek daha iyi bir fikir olabilirdi.

Kutlayin
1 yıl önce

Neyi kutladiniz agalar? Imzalanan TIS’i mi? Yoksa icinde olmayan 95. maddeyi mi? Her sey yolunda galiba? Tabi hocalarin tuzu kuru nasilsa….

Misafir
1 yıl önce

Sayın Editör,
Başlığı kontrol ettiniz mi? “TALPA’nın pilotlar günü kutlaması coşkuyla kutlandı” Süper….

77 fo
1 yıl önce

Nerede yapılmış bu yahu duymadık bile

Kpt
1 yıl önce
Reply to  77 fo

TALPA ya uye misiniz?

77 fo
1 yıl önce
Reply to  77 fo

SMS lerini engellemistim o yüzden haberim olmamış