TALPA,HAVA-İŞ VE HAVA SEN TSK NIN ALDIĞI KARAR NEDENLİ TOPLANIYOR

TALPA,HAVA-İŞ VE HAVA SEN TSK NIN ALDIĞI KARAR NEDENLİ TOPLANIYOR

Türk Silahlı Kuvvetlerinde Pilot olarak görev yapan/yapmış personelin mecburi hizmet süresinin 21 yıl ve geriye dönük olarak uygulanması ile ilgili çıkarılan kanunun; Ülkemiz, TSK, Sivil Havacılık bünyesinde görev yapan pilotlar bazında etkileri değerlendirildi.

Bu kanunun uygulanmasında tüm birimler için en etkin ortak çözümün koordine edilmesi amacıyla, TALPA Başkanlığında Hava İş Sendikası ve Hava Sen Sendikasının katılımı ile TALPA Genel Merkezinde bir toplantı yapıldı.

Toplantıya üyelerini etkileyecek hususları tespit etmek maksadıyla Pilotlar Vakfı Temsilcisi de gözlemci olarak katıldı.

TALPA, Hava İş Sendikası ve Hava Sen Sendikası temsilcilerinden oluşturulacak ortak komisyonun tüm birim ve kurumlarla toplantı ve görüşmelerin başlatılmasına karar verildi.


Geri

3
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Cevap

Nihayet yerinde bir girişim,detaylı görüşmelerle en uygun yol bulunacaktır elbette,göreve çağrılanların düzeni bozuluyor,ayrıcs gerçek tehdit ne kadar gerçek,yoksa başka bir planmı var,ayrıca orduya geri dönüldüğünde ne kadar uçuş emniyeti olur

Kaptan

Toplantı iyidir

Commandante

Havanda su döverler ancak