TALPA BALOSUNUN SANATÇISI KİM?

TALPA BALOSUNUN SANATÇISI KİM?

2013 yılında kabul edilen Dünya Pilotlar Günü bu yıl 4. kez kutlanacak. 23 Nisan’da Hezarfen havaalanındaki piknikte Manga topluluğu sahne alacak. 24 Nisan’da ise Sully isimli filmin üyelere özel gösterimi Flyinn’de yapılacak. Bu detayları üyelerine duyuran TALPA, 26 Nisan akşamı düzenleyeceği Baloda hangi sanatçının sahne alacağını henüz açıklamadı.

Bu çapta büyük bir organizasyona 5 gün kala, katılımı artıracak en önemli etkinlikte, sanatçının belli olmaması ilginç karşılanırken, birkaç ay öncesinden detaylarının netleşmesi ve duyurulması gereken Dünya Pilotlar Günü konusunda üyelerin çok önceden bilgilendirilmemesi ve bir organizasyon firmasından yardım alınmaması üyeler arasında eleştiri konusu oldu.

Bilindiği gibi geçen yıl da, Dünya Pilotlar Günü Balosu önce davetiyelerin üyelere para karşılığı satılması kararlaştırılmış, sadece çok az sayıda davetiye satılabilmesi üzerine 3 gün kala tekrar ücretsiz yapılmıştı.

Geri

Yapılan Yorum Sayısı (2)

 1. cpt   - Tarih: 20 Nisan 2017 - Saat 14:00   - Cevap Yazın

  Sefa Bey bizden çok miktarda haber kuşunuz var sanırım. Tabii ki bu eleştirilerde haklılar. Büyük organizasyonlar aylar önce hazırlanır ve üyelere duyurulur. Üyeler eşleri ile gelecekleri için körler sağırlar birbirini ağırlar tarzı bir etkinlik olmasını istemezler. Bu nedenle balonun assolistinin belirtilmesi sizin de yazdığınız üzere katılımı artıracaktır.

  2

  0
 2. Eller havaya   - Tarih: 20 Nisan 2017 - Saat 21:28   - Cevap Yazın

  Geçen sene köy düğünü tadındaydı. Bu sene Polat’a alarak kasaba seviyesine yükselmişler. Bence Kibariye çıkar. Talpa yönetimi çok sayıda 1 dolarlık hazırlamıştır şimdiden. Sanatçıya dökmek için.

  1

  0