featured

TALPA 12. Olağan Genel Kurulu: Mehmet Ayhan Günal Listesi

Türkiye Havayolu Pilotları Derneği (TALPA)’da 23 Aralık’ta olağan genel kurul yapılacak. Mehmet Ayhan Günal önderliğinden kurulan mavi liste tekrar aday olmaya karar verdi.

İşte Mavi Liste’nin TALPA üyelerine o mesajı;

Değerli TALPA üyesi, 

2016-2018 Yılları arasında siz değerli meslektaşlarım ile birlikte TALPA yönetiminde görev aldık. Görev aldığımız bu dönemde ilklere imza attığımız gibi, mevcut sorunlara da çözümler ürettik. 

Üzülerek söylemem gerekiyor ki son 3 yılda yaşanan ve bizi sektörel olarak derinden etkileyen başta pandemi olmak üzere farklı sıkıntılarla mücadele etmek zorunda kaldık. 

Ne yazık ki sorunlarımıza her gün bir yenisi ekleniyor ve katlanarak büyümeye devam ediyor. Örneğin; Maddi kayıplarımız , ağırlaşan çalışma şartlarımız, genç meslektaşlarımızın büyüyen eğitim borçları gibi bu ve buna benzer bir çok başlıkta toplayabileceğimiz sıkıntıları görmezden gelemeyiz. 

Ancak, unutmamak gerekir ki bu sorunların çözümü; Kararlı ve güçlü bir iradeden yani “BİZ” olmaktan geçiyor. Sadece pilotlar değil havacılığın tüm bileşenleri ile ortak hareket etme yetisini yeniden kazanmamız gerekiyor. 

İşte bu sebeple ben, arkadaşlarım ve özellikle sizlerin desteği ile TALPA 12. OLAĞAN GENEL KURULUNDA MAVİ LİSTE olarak tekrar aday olmaya karar verdik.

Son Dakika Havacılık Haberleri | Türk Hava Yolları, Pegasus, Sunexpress, Corendon, Havacılık, Havayolları, Havalimanları, Havaalanları, THY, Hostes, Pilot, Uçak, Kabin memuru, SHGM, DHMİ maviliste davet 1 scaled

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 Yorum

 1. 2 sene önce

  Denetleme kurulu başkanını Talpa yönetim kuruluna aday göstererek Vakıf yönetimi neyi amaçlıyor ?

  Cevapla
 2. 2 sene önce

  Ben Ayhan kaptanın ve ekibinin başarılı olacağına canı gönülden inanıyorum. Kendisi her zaman toplumsal mücadelenin içinde yer almış biridir. Bedel ödemesi gerektiğinde de bu bedeli ödemiştir. Ayhan kaptan ve ekibinde bir birinden kıymetli pilot arkadaşlar var şimdiden hepsine başarılar diliyor ve başaracaklarına çanı gönülden inanıyorum

  Cevapla
 3. 2 sene önce

  Yine mi sen Ayhan?

  Cevapla
 4. 2 sene önce

  Görevdeyken FO’ların dertlerini çok dinledin ya

  Cevapla
 5. 2 sene önce

  Hayırlı uğurlu olsun dilerim ki Allah hepimizin gönlüne ve kalbine göre versin Sevgi ve Saygılarımla.

  Cevapla
 6. Hayırlı olsun.

  Cevapla