Tailwind Havayolları’nın yeni gelen müdürü Mehmet Bostan oldu

Tailwind Havayolları’nın yeni gelen müdürü Mehmet Bostan oldu

 30 yıla yaklaşan havacılık tecrübesiyle bayrağı Mehmet Bostan devraldı

Türk ve İngiliz ortaklığı olan Tailwind Havayolları’nda 2016 yılından itibaren Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Mehmet Bostan, şirketin yeni Genel Müdürü oldu. Havacılık sektöründe 30 yıla yakın tecrübeye sahip olan Mehmet Bostan, kuruluşundan beri Tailwind Havayolları’nda farklı pozisyonlarda görev almıştı.

2006 yılında kurulan Türk – İngiliz ortaklığı Tailwind Havayolları’nın yeni Genel Müdürü Mehmet Bostan oldu. Saint Benoit Fransız Erkek Lisesi, İstanbul Atatürk Fen Lisesi ve İTÜ Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi Uçak Mühendisliği Bölümü’nden mezun Mehmet Bostan, sivil havacılık sektöründe 1990 yılında çalışmaya başlayarak çeşitli kuruluşlarda bakım, kalite ve emniyet yöneticiliği pozisyonlarında görev yaptı. Kuruluşundan bu yana çeşitli unvanlarla görev aldığı Tailwind Havayolları’nda 2016 yılından beri Genel Müdür Yardımcısı pozisyonunda bulunan Bostan, gerçekleştirilen atama ile şirketin Genel Müdürlük görevine getirildi. İngilizce ve Fransızca bilen Mehmet Bostan evli ve Ali isminde bir erkek çocuk babası.

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
tebrikler
2 yıl önce

Kendisini tanımam ama muhteşem bir CVsi var. Başarılar

Eski TEI’cı
2 yıl önce

Süper bir atama. İşini bilen mükemmel bir insandır. Mehmet bey! Eğer bir şeyler yapmak istiyorsan eğer önündeki statükocular; muhsin ve emel’i gönder hemen iyi çalışmalar.