Tailwind Havayolları Amman uçuşlarını başlattı

Tailwind Havayolları Amman uçuşlarını başlattı

Tailwind Havayolları, Pegas Turistik ve Tania Tours işbirliğiyle Ürdün’ün başkenti Amman’a uçuşlarını başlattı. İlk Amman uçuşunu 75 yolcu ile yapan uçak, iniş yaptığı Kraliçe Aliye Uluslararası Havalimanı’nda su takı ile karşılandı.

Avrupa’nın birçok noktasından Türkiye’nin turistik merkezlerine charter uçuşlar düzenleyen Tailwind Havayolları yeni rotasını Ürdün’ün başkenti Amman’a çevirdi ve ilk uçuşunu 8 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirdi. Antalya’dan Amman’a havalanan Tailwind Havayolları uçağı  Kraliçe Aliye Uluslararası Havalimanı’nda su takı ile karşılandı.

Şirket yetkilileri genellikle Avrupa’dan Türkiye’ye gerçekleştirdikleri charter uçuşlardan farklı olarak Amman uçuşlarını başlattıklarını ve bu uçuşların Kasım ayı sonuna kadar karşılıklı olarak Salı ve Cumartesi günleri gerçekleşeceğini ifade ettiler.

Geri

1
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kuyruk rüzgarı

Bence tailwind havacılık camiasında rüştünü kesin olarak ispatlayan sağlam bir şirket. Ancak; B737-400 lerle nereye kadar, bu kazanımlarını kaybetmemek için uçaklarını yenilemeliler artık.