Tacizler Çocukları da Kapsamaya Başladı

Tacizler Çocukları da Kapsamaya Başladı

Havaalanı görevlisi, Delta Havayolları ile New York La Guardia Havalimanı’ndan ailesi ile birlikte Florida’ya gitmek için bekleyen 12 yaşındaki çocuğun elinden telefonu çekip aldı. 17 Saatlik gecikmenin görüntülenmesini istemedi.

New York Post’un haberine göre; Matthew Boggan ve 10 kişilik ailesi 1 Temmuz 2016’da West Palm Beach’e seyahat edeceklerdi ama yolculuk neredeyse bir gün kadar uzadı.

Delta’nın 2370 sefer sayılı uçuşu bu kadar gecikince, kapı önünde yerlerde uyuklamaya başladılar, tam 12 saat!

Boggan, iPhone 6’yı cebinden çıkararak Snapchat’te sahneyi kaydetmeye başladı. Yolcuların reaksiyonlarını kaydetmek istiyordu. Aynı anda bir görevli yaklaşarak, telefonu elinden kaptı. Filim çekmenin yasal olmadığını söyledi. Çevredeki yolcular “bu çocuğu taciz etmek” diye bağırmaya başladı.

Aile sonunda uçağa bindi, ancak Florida’ya çok geç vardılar ve katılmaları planlanan bar mitzvahını (Musevilerin 13 yaş töreni) kaçırdılar.

Aile geçen yıl dava açtı,  United ve Delta ile uçmamaya yemin etti ve  bundan böyle sadece Jet Blue uçaklarına bineceklerini söyledi.

Boggan ailesi Delta’dan hasar tazmini istiyor.

Delta sözcüsü Anthony Black yorum yapmaktan kaçındı ama havayolunun bir avukatı, haberleşmeye müdahale edilmiş olduğunu söyledi.

Delta mahkeme belgelerinde, uzun gecikmenin bir hava olayından ve yarattığı etkenlerden kaynakladığını savunuyor.

 


Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.