SunExpress'e İki Yıl Üst Üste 'Great Place To Work' Onuru: Çalışan Memnuniyetinde Yüksek Başarı

SunExpress’e İki Yıl Üst Üste ‘Great Place To Work’ Onuru: Çalışan Memnuniyetinde Yüksek Başarı

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu olan SunExpress, çalışan memnuniyeti ve kurum kültürünü ölçümlemek amacıyla gerçekleştirilen anket ve analiz sonuçlarına dayanarak, 2024 yılında da “Great Place To Work” sertifikasını almaya hak kazandı. Geçen yıl elde edilen başarısının ardından, SunExpress’in çalışanları bu yıl da kurumlarının çalışan dostu bir ortam sunduğunu belirterek bu prestijli sertifikayı almasına katkı sağladı.

SunExpress’in stratejik öncelikleri arasında yer alan “çalışan bağlılığı ve mutluluğu” odaklı faaliyetleri, kurumun çalışanları arasında güven, takım ruhu, saygı, hakkaniyet ve gurur gibi konularda olumlu bir atmosfer oluşturmasına vesile oldu. Çalışanların anonim olarak paylaştığı geri bildirimlerle değerlendirilen SunExpress, kültürel çeşitlilik, açık iletişim, iş birliği ve kapsayıcılık konularında da takdir topladı.

Great Place to Work® Enstitüsü, dünya genelinde çalışan deneyimi ve kurum kültürü alanında en kapsamlı araştırmaları yapan bir kuruluş olarak biliniyor. SunExpress’in bu sertifikayı yeniden alması, çalışan memnuniyetini ve kurumsal kültürünü geliştirmeye yönelik başarılı çabalarını bir kez daha kanıtlıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 3 ay önce

    Sunexpress teknik , en kaprisli, en kolay çalışanı harcayan, çalışanına sürekli mobing uyğulayan, stres yaşatan bir şirket. maaşlar iyi olduğu için insanlar katlanıyor ama çalışanın ömründen gidiyor…