SunExpress yaz konsepti ile ITB Berlin Fuarı’nda olacak

SunExpress yaz konsepti ile ITB Berlin Fuarı’nda olacak

Havayolu şirketi SunExpress, her yıl olduğu gibi bu yıl da ITB Berlin Turizm Fuarı’nda yerini alacak. 7-11 Mart 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan ve seyahat endüstrisinin dünyadaki en önemli buluşma noktalarından biri kabul edilen ITB Berlin Fuarı’na SunExpress, bu yıl eğlenceli bir konsept ile katılıyor. SunExpress, deniz, kum ve güneş temalı standını ziyaret eden misafirlere, kış mevsiminde yazın sıcaklığını yaşatacak. Türk kahvesi ikramları ile karşılanacak misafirler, SunExpress standında golf simulasyonuna ve SunExpress uçaklarını içeren eğlenceli oyunlara da katılabilecek.

ITB Berlin Fuarı’na katılmak isteyen turizm profesyonellerini bu yıl da indirimli özel seferlerle uçuran SunExpress, fuar süresince 150 m²lik yaz konseptli standında misafirlerini ağırlayacak.

Tur operatörlerinden havayolu şirketlerine, otellerden turizm sektörünün tüm oyuncularına, ziyaretçi sayısıyla dünyanın en büyük turizm pazarı unvanına sahip ITB Berlin Turizm Fuarı’na katılacak misafirler, SunExpress’i 25. salon, 152 no’lu standda ziyaret edebilirler.

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.