SunExpress Konya’dan Avrupa’ya uçacak

SunExpress Konya’dan Avrupa’ya uçacak

Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu olan SunExpress, 2017 yaz sezonunu yüzde 20’nin üzerinde kapasite artışı ve yeni uçuşlarla açtı.

SunExpress’ten yapılan yazılı açıklamaya göre, SunExpress, 2017 yaz sezonuyla beraber Antalya’dan dış hatlarda Danimarka’da Aalborg ve Billund’a, iç hatlarda ise Erzurum’a, Ankara’dan Brüksel, Hamburg ve Viyana’ya, Adana ve Elazığ’dan Hamburg’a uçuş düzenleyecek.

SunExpress, Antalya’dan dış hatlarda, önceki yıla göre yüzde 28’lik bir kapasite artışıyla Avrupa’da 33 noktaya haftada 280 uçuş, İzmir’den ise yüzde 8’lik bir kapasite artışıyla Avrupa’da 26 noktaya haftada 130 direkt uçuş gerçekleştirecek. İç hatlarda ise Antalya’dan iç hat uçuş ağına Erzurum da dahil edilerek haftada toplam 10 destinasyona 85 uçuş, İzmir’den iç hatlarda 13 kente haftada 114 uçuş yapılacak.

SunExpress, Adana, Kayseri, Bodrum, Dalaman, Ankara, Elazığ, Gaziantep, Konya, Samsun ve Trabzon‘dan Amsterdam, Brüksel, Köln, Kopenhag, Hamburg, Düsseldorf, Frankfurt, Münih, Stuttgart, Hannover ve Viyana’ya yüzde 20 kapasite artışıyla haftada 244 direkt uçuş gerçekleştirecek. SunExpress, Türkiye çıkışlı uçuşlarında yüzde 20’nin üzerinde bir kapasite artışıyla iç hat uçuşları dahil haftada tarifeli 844 uçuş yapacak.

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.