SUNEXPRESS IGOM SERTİFİKASI ALDI

SUNEXPRESS IGOM SERTİFİKASI ALDI

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği IATA’nın Yer İşletme El Kitabı’na (IGOM – IATA Ground Operation Manual) standardizasyonun gerçekleştirerek sertifikasını aldı.

IATA’nın Yer İşletme El Kitabı (IGOM), yer işletme operasyonlarını yürüten personelin emniyetli, güvenli ve etkin çalışabilmesi için ilgili prosedürlerin en ideal ve güncel uygulamalarını kapsıyor.

SunExpress’in merkezi Antalya’da gerçekleştirilen törende, SunExpress Genel Müdürü Jens Bischof’a sertifikayı Türkiye, Azerbaycan ve Türkmenistan’dan sorumlu IATA Bölge Müdürü Funda Çalışır verdi.

Gösterdikleri yakın işbirliği için Funda Çalışır’a teşekkür eden, SunExpress Genel Müdürü Jens Bischof, “SunExpress’teki her birim müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve misafirlerine daha konforlu ve emniyetli uçuş sunmak için sürekli olarak çalışıyor. IATA yenilikçi standartların koyan sektördeki en önemli oyunculardan biri. Bu doğrultuda da IATA ile yakın işbirliği içinde olmaktan mutluluk duyuyoruz,” dedi

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments