Stajyer pilot hırsızlık yaptı

Stajyer pilot hırsızlık yaptı

Stajyer pilot Londra Gatwick Havalimanı Duty Free Mağazasından 11,100 £ değerinde eşya çaldı.

Lavanyah Anandaroobann ünlü İngiliz markası Radley marka çanta ve değişik tasarımda takıları havalimanı duty free mağazasından yürüttü.

Büyük miktarda stok kaybı üzerine, mağazaya CCTV-Close Circuit TeleVision (Kapalı Devre Televizyon)kuruldu ve kamera görüntüleri stajyer pilotu malları aşırırken ele verdi.

Polis, kayıpların bu sene Ocak ve Temmuz ayları arasında olduğunu tesbit ettikten sonra Londra’daki eve gitti.

Crawley Sulh Ceza Mahkemesi Çarşamba günkü oturumda; 23 yaşındaki kadının part time olarak mağazada çalıştığını, bu arada pilot olmak için eğitimlere devam ettiğini açıkladı.

Stajyer pilotun davasına bakan mahkeme oturuma kısa bir süre ara vererek, suçlu ile görüşmeleri yürüten şartlı tahliye memuru Lesley Clark’ın sunduğu ön raporu dinledi.

Rapora göre; kadın son derece duygusal ve iş birliğine hazır. Suç ile ilgili olarak, o mağazada çalışan ekibin bir üyesi olduğunu ve 11,100 £ değerinde mal çaldığını kabul ediyor ama ilave ettiği bir husus daha var. Ekipten başka biri nasıl çalınacağını hem göstermiş hem de öğretmiş.

Havacılık okuluna devam eden ve uçak kullanım eğitimi alan Lavanyah iddiaya göre; hem yetenekli hem de kalifiye biri. Oturum bu yönde uzayıp giderken, savunma Andrew Bullivant başka bir iddia ortaya attı ve eylemin baskı altında yapıldığını iddia etti. Hayatı boyunca hatırlayıp yaşayacağı olayın ceza mahkemesinde görülmemesi gerektiğini savundu.

Son Karar:

Mahkeme Lavanyah Anandarooban’ı toplum düzeni için, kamu yararına, 150 saat ücretsiz çalışmaya mahkum etti. Ayrıca 25 gün süreyle rehabilitasyon faaliyetlerine katılacak, mahkeme masrafları olarak 85 £ ve verdiği mağduriyet için 60 £ vergi ödeyecek .

Uçuş eğitimi devam eder mi? Pilot olabilir mi, bir açıklama yok!

Geri

2
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
lütfen

yanıltıcı manşetler atmayın, yanlış algıya yol açar. Tık almak için kalitenizi bozmayın.

Bu haber yabancı medyadan alıntıdır. Ne yazıldıysa aynen aldık. Özellikle bir manşet seçimi yok.