featured

Spirit Airlines’ten 200 bin dolar yardım bağışı

Spirit Airlines bugün, 2021’in ikinci yarısında, Güney Florida’da yerel olarak birçok hayırsever kurum dahil olmak üzere kar amacı gütmeyen 17 kuruluş için bilet bağışları ve program sponsorluklarının yanı sıra 200.000 dolardan fazla bağış yapmayı planladığını duyurdu.

Bağışlar, taşıyıcının uzun süredir devam eden Kurumsal Sosyal Sorumluluk çabalarından, eğitim, çevre, sanat, hizmet üyeleri ve afet kurtarmaya odaklanan kar amacı gütmeyen kuruluşlara devam eden destekle The Spirit Charitable Foundation’dan geliyor.

The Spirit Charitable Foundation Başkanı ve Spirit Airlines için Yolcu Deneyimi ve Marka Başkan Yardımcısı Lania Rittenhouse, “Değişimin, geri vererek ve insanların yaşamlarında anlamlı bir etki yaratarak başladığına inanıyoruz” dedi.

“Yerel topluluğumuzda ve ötesinde ihtiyaç sahiplerini desteklemek için yorulmadan çalışan birçok saygın yardım kuruluşunu desteklemekten gurur duyuyoruz.

Bu hayırsever katkıların bir parçası olarak, tüm Spirit Ailesi için çok şey ifade eden hayırsever desteğin temel alanlarımıza olan bağlılığımızı sürdüreceğiz.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir