featured

Seyahat severlerin merakla beklediği Black Friday indirimleri başladı

Özellikle seyahat severlerin merakla beklediği Black Friday indirimleri başladı. Havayolu şirketlerinden, turizm şirketlerine birçok marka Black Friday kapsamında indirim imkanı sunuyor.

Black Friday nedir?

Dünyada genel olarak talep gören Kara Cuma etkinliği Şükran Günü’nden sonra gelen ilk Cuma günü… Black Friday, ABD’de 1932’den bu yana Noel alışveriş sezonunun başlangıcı kabul ediliyor.

Black Friday indirimleri ne zaman?

Black Friday bu yıl 23 Kasım 2018 Cuma gününe denk geliyor. Tüm gün süren indirimler gece 00.00’da başlayıp yine 00.00’da sona eriyor.

Turizm sektörü de Black Friday için uçak biletlerinde indirime gidiyor.

Qatar, Air France, Pegasus, Etihad gibi hava yolları tarafından Black Friday’de indirimli uçak biletleri sunuluyor.

Dünya üzerinde milyonlarca seyahat severin heyecanla beklediği indirim şenliği Türkiye’de de merakla takip ediliyor.

Qatar Airways Black Friday kampanyası

Qatar Hava Yolları, Black Friday gününe özel indirim yapan hava yollarının en başında geliyor. Rezervasyon yapabileceğiniz en popüler destinasyonlar şüphesiz ki Bangkok, Bali ve Hong Kong.

Pegasus Black Friday kampanyası

Geçtiğimiz yıl Pegasus tarafından yapılan Black Friday kampanyası oldukça talep görmüştü.

Pegasus, Black Friday’e özel tüm hatlar %50 indirimli imkanı uygulamış, saatler içerisinde de tüm biletler tükenmişti. Black Friday’de bilet satın alan kişiler yurt içinde ve yurt dışında yüzde %50 indirimli uçmuştu. 12 Şubat – 22 Mart tarihleri arasında yurt içi veya yurt dışı dilediği yeri yarı yarıya gezenler bu yıl da merakla Pegasus’un yapacağı Black Friday indirimini bekliyor.

https://www.flypgs.com

Türk Hava Yolları

Bu yıl Black Friday indirimi yapacağını açıklayan Türk Hava Yolları, uçak biletlerinde % 25 ile %30 arasında indirim yapacak.

https://www.turkishairlines.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. Kara cuma nedir? Müslümanların kutsal gününe kara demeye kimsenin hakkı yoktur. Umarım cuma günleri hiç bir uçağınız kalkamaz…

    Cevapla
  2. 6 sene önce

    Yalancilar

    Cevapla