Sessiz Sedasız Bir Yaprak Daha Düştü 

Sessiz Sedasız Bir Yaprak Daha Düştü 

Üst üste olan servis kazalarına bir de Hava-İst kazası eklendi. Ve 31 yaşında gencecik bir kabin memuru hayata gözlerini yumdu.

Dümdüz yolda olan bu kaza elbette ki araştırılacaktır. Ve sonuç karşısında suçlular varsa cezalandırılacak. Ancak Didem Şam geri gelecek mi ? O’nun hayalleri ne olacak? Geleceği…

Bir laf vardır . Özür dilememek lazım özür de etmemek lazım diye… Böyle bir kazanın ardından özürler dilenecek , belki inkarlar… Ama en acısı insan hayatının bu denli ucuz olması. Didem uçuşundan gelmiş evine gidiyordu. Bir sonraki uçuşuna kadar dinlenecekti. Yorgun argın bindiği serviste ölümle buluştu. Böyle bir sonu kim ister ?

Bu türlü kazaların önüne nasıl geçilir? Önlem alan var mı ? Henüz yaz aylarında bile ölümcül kazalar olurken kış aylarında karlı buzlu yollarda neler bekliyor bizleri ? Şimdi herkesin düşünmesi gerekiyor. O yollardan yalnızca personel değil yönetici de bürokratta, gazeteci de, yolcu da geçiyor…

Didem ŞAM Işıklar İçinde Uyu….

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

7 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Sefa Bey
10 ay önce

Bu genç kızımımızın hayallerinin yönetimce önemi nedir biliyormusunuz?Afrikada ekipler hastalıklardan öldüğünde Temel Kotil tüm önlemler alındı bu benim hayalimin projesi dedi çıktı.Önlem 1₺ Dezenfektan ve sinek ilacı.

enişte
10 ay önce
Reply to  Sefa Bey

sendikaniz ne is yapıyor ?

Qwerty
10 ay önce

Işıklar içinde uyu Ne demek kardeşim vefat edene hiçbir faydası olmayan bir söz Vefat edene Allah rahmet eylesin deriz yakınlarına da Allah dan sabır dileriz.

qwerty yazana
10 ay önce
Reply to  Qwerty

Sana ne? Karar mercii misin ki hiçbir faydası yok diyorsun? Nurlar(Türkçesi ışık)içinde yatsın diye bir söz yok mu be ahmak be gafil mahluk !

Daha
10 ay önce

Kış gelmedi.Bu zihniyetin ürünü bu ucube havalimanı ve inşallah torpilli yönetici tayfasından da kayıplar olur da belki bir önlem alırlar yoksa bu genç emekçi kızımız onların umurunda olmaz 2 tane teknisyen öldü bu şirkette ne oldu hiçbirşey hala torpilli müdürcükler çalışmaya devam ediyor başka ünvanlarda başka departmanlarda çünkü onlar torpilli çünkü onlar yalaka çünkü onlar haketmiyorlar hiçbirşeyi inşallah Allah onların da canını bir şekilde yakar diyorum…

Qwerty
10 ay önce

Sizdemi airport gibi hoşunuza gitmeyen yorumları sansürlüyorsunuz.