SANİ ŞENER’DEN KABİN YASAĞINA SERT ELEŞTİRİ

SANİ ŞENER’DEN KABİN YASAĞINA SERT ELEŞTİRİ

TAV Havalimanları Holding İcra Kurulu Başkanı Sani Şener,  Amerika’ya yapılan uçuşlarda yolcu kabinlerine cep telefonundan büyük elektronik cihazların alınmamasıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Airbus ve Boeing uçaklarını THY, Emirates, Qatar’a satarken iyi, bu havayolları başarılı oldu mu kötü. Amerika’ya uçmalarını engellemeye çalış hem de güvenliği bahane ederek” dedi.

Uluslararası Havalimanları Birliği (ACI) Yönetim Kurulu üyesi olan olan Şener, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada “ACI Dünya Havalimanları Birliği Yönetim kurul toplantısında IPAD’lerin uçak içine almama yasağına karşı yaptığım konuşmamı,  sunumumu ve bu konuda çalışılması kararını başta USA ve Avrupa havalimanları temsilcileri olmak üzere tüm kıta temsilcileri kabul etti. Airbus ve Boeing uçaklarını THY, Emirates, Qatar’a satarken iyi, bu havayolları başarılı oldu mu kötü. Amerika’ya uçmalarını engellemeye çalış hem de güvenliği bahane ederken.. Bir gateden binenler IPAD ile binebiliyor,  Amerika’ya gidenler hemen yan gateden kullanamıyor. Halledeceğiz inşallah” şeklinde konuştu.

Geri

1
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Sani bey

yapabilirsen bunları git trump’a anlat ondan sonra konuş.
thy,pegasus vs iptal ettir uçak siparişlerini, elindekilerle yetinsinler var mı bunu yaptıracak gücün? kullandığın telefon bile amerikan malı, yeni havalanında kullanılan kablolar,elektronik sistemler alman malı, eğitim sistemimiz rezil, yetişmiş insanımızı torpil,hemşehricilik,yandaşçılık,siyasi sebeplerle işten atmışız ya iş vermemişiz ya da kaçırmışız,teknoloji,bilim,sanayi desen dışa bağımlıyız,hemen her şeyde adamların icatlarına muhtacız ya tepki verip almayacağız ya da alıyorsak da konuşmayacağız o kadar basit.