Salatadan Bir Lokma Aldı Ağzı Kanla Doldu! Havayolu Şirketinden Şok Edici Teklif

Salatadan Bir Lokma Aldı Ağzı Kanla Doldu! Havayolu Şirketinden Şok Edici Teklif

Uçakta yaşanan bıçaklı salata skandalında, ABD’den Türkiye’ye dönen bir uçakta Mahcemal Seyhan isimli bir yolcunun ağzından kan gelmesiyle olay ortaya çıktı. İstanbul’a inişe geçen uçakta servis edilen salatadan bir lokma alan Seyhan, ağzında kan dolmaya başladığını fark etti. Yaptığı açıklamada, salatadan 2-3 santimetre boyutlarında bir bıçak parçası çıktığını ifade etti. Bir parçayı yutan yolcunun diğer bıçak parçası ile damağının kesildiği belirtildi.

Kabin memurlarının durumu fark etmesi üzerine, bıçak parçalarının salatayı kesen bıçaklardan olduğunu söylediği bildirildi. Olayın ardından uçak İstanbul’a iniş yaptı, ve Mahcemal Seyhan hastaneye kaldırıldı. Yaşanan skandal olay sonrasında ise havayolu şirketinin teklifi dikkat çekti. Seyhan, şirketin olayı küçümsediğini ve sadece uçak bileti teklif ettiğini belirtti. Bu durumu “trajikomik” olarak nitelendiren Seyhan, olayın yemek şirketinin kusuru olabileceğini ancak havayolu şirketinin de sorumluluğu bulunduğunu ifade etti. Olayın detaylı bir soruşturması beklenirken, havacılık yetkilileri tarafından da konuyla ilgili bir inceleme başlatıldığı bildirildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 2 ay önce

    Tamam olayda büyük olasılıkla (yine de %100 demek hatalı olacaktır…) bir kasıt yoktur, bıçaktan parça(lar) istem dışı kopmuş ve salatanın içine düşmüş olabilir. Ancak paketlenmiş gıda ürünlerini üreten şirketler bu ürünleri paketlenmiş haliyle metal dedektöründen geçirip öyle kolilerler. Havayolunun ikram şirketinin de istisnasız bu uygulamayı yapıyor olması gerekir.

    Cevapla
  2. 2 ay önce

    ABD’den Türkiye’ye uçan THY dışında bir havayolu var mı?

    Cevapla