S7 RUSLARI AVRUPAYA TAŞIYACAK

S7 RUSLARI AVRUPAYA TAŞIYACAK

S7 Airlines, Pulkovo St.Petersburg Havaalanından dört yeni tarifeli sefer başlattı . Yeni destinasyonlar arasında Palma de Mallorca, Barselona (İspanya), Olbia (İtalya) ve Anapa (Rusya) bulunmaktadır. İspanyol ve İtalyan adaları Mallorca ve Sardunya, daha önce St. Petersburg ile doğrudan seferi bulunmuyordu.

S7 Airlines, Kuzey Rusya’da uçuşlar haftada bir kez Palma de Mallorca’ya, haftada iki kez Barselona’ya ve Olbia’ya, haftada üç kez Anapa’ya gidecek.

Yaz Sezonu S7 Airlines Pulkovo’dan uçuşlarını genişletmeye devam edecek. 25 Mayıs 2019’da, Şirket, St. Petersburg’dan ünlü Baykal Gölü’ne yakın konumda bulunan Irkutsk’a tarifeli seferler başlatacak.  Ayrıca, S7 Airlines, Pulkovo’dan Rus Voronezh kentine ve Fransız Rivierası’ndaki Nice’e doğrudan servis sağlayacak.

Yeni ilavelerle, 2019’daki Pulkovo şehrinden S7 Airlines’ın güzergah ağı 23 varış noktasını içeriyor: 13 yerel ve 10 uluslararası.

2019 yılının ilk çeyreğinde, S7 Airlines, St. Petersburg’da 2018’in aynı dönemine göre % 4.6 artışla 228 bin yolcuya hizmet etti. 2018’de, Pulkovo Havalimanı’ndan gelen yolcu trafiği için ilk üç havayolundan biriydi. Geçtiğimiz yıl, havayolu şirketi, bir önceki yıla göre% 20 ‘lik artışla St. Petersburg’da 1.4 milyon kişiye hizmet verdi.

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments