Qatar Havayolları iki ödül kazandı

Qatar Havayolları iki ödül kazandı

Qatar Havayolları dün Umman Havaalanları 2019 ödül töreninde “En İyi Rota Ağı Geliştiren Havayolu” ve “O&D Gelişimi Yabancı Havayoluna En İyi Katkı” olarak adlandırılan iki ödül kazandı.

Ödüller, Umman Sultanlığı boyunca havalimanlarında faaliyet gösteren şirketleri tanıtmak için Muskat’taki Al Bustan Sarayı’nda gerçekleştirilen bir törenle verildi.

“En İyi Rota Ağı Geliştiren Havayolu” ödülü, Qatar Airways’in ağ geliştirme stratejisini ve dünyadaki genişlemesi sayesinde verildi, “O&D Gelişimi Yabancı Havayoluna En İyi Katkı” havayolunun Umman Sultanlığı’na verdiği hizmetleri vurgulamaktadır. Katar Devleti Ulusal Taşıyıcısı, üç Umman havalimankna haftada 70 uçuş gerçekleştiriyor: Muscat, Salalah ve Sohar.

Qatar Airways Grup İcra Kurulu Başkanı Akbar Al Baker, “Bu ödülleri Umman ortaklarımızdan aldığımız için mutluyuz, çünkü Umman halkına olan bağlılığımızı kabul ediyorlar ve Qatar Airways’in Umman Sultanlığı ile paylaştığı uzun ve önemli ilişkiyi kutluyorlar. Umman bizim için her zaman önemli bir pazar olmuştur, Umman’daki üç varış noktasına 70 direkt uçuş ve gelecekte de böyle olmaya devam edecektir. ” dedi.

Ödüllü havayolu olan Qatar Airways, uluslararası havayolu taşımacılığı derecelendirme kuruluşu Skytrax tarafından yönetilen 2018 World Airline Awards tarafından “Dünyanın En İyi İşletme Sınıfı” seçilmişti. Ayrıca “En İyi Business Koltuğu”, “Orta Doğu’daki En İyi Havayolu” ve “Dünyanın En İyi Birinci Sınıf Havayolu özel yolcu Salonu” dallarında ödüle de sahip.

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.