Pilot ve hostes sevgili arasındaki tartışma ölümle sona erdi

Pilot ve hostes sevgili arasındaki tartışma ölümle sona erdi

İstanbul’da hostes kadın, 3’üncü kattan düşerek can verdi. Pilot sevgilisi, “Kıskançlık yüzünden tartıştık, çok uğraştım, tutamadım” dedi..

Sevgililer arasındaki tartışma ölümle bitti. Olay İstanbul Pendik’te meydana geldi. Hostes Özge Birol (23), aynı havayolu şirketinde pilot olarak çalışan M.C.O. (29) ile 5 ay önce ilişki yaşamaya başladı. İkili, pazar akşamı eve gitti. Aralarında tartışma çıktı. Genç kadın, 3’üncü kattan düşerek öldü, sevgilisi gözaltına alındı. Şüpheli, “Kıskançlık yüzünden tartışmaya başladık..

BÖYLE BİR HAYATI İSTEMİYORUM

Özge, ‘Ben böyle bir hayatı yaşamak istemiyorum’ diyerek balkona gitti. Kendisini aşağı bıraktı, tutamadım” dedi. Görgü tanığı M.T, bir kızın balkon korkuluklarından sarktığını gördüğünü, bir erkeğin kendisini içeri çekmeye çalıştığını belirterek, “Balkondan sarkan kız erkeğin elinden kurtularak kendisini boşluğa bıraktı. Erkek aşağı indi, ilk yardım yapmaya başladı” diye konuştu. Pilot M.C.O, serbest kalırken, Birol’un cesedi Adli Tıp Kurumu’na gönderildi..

Hostes Özge Birol, henüz 23 yaşındaydı. Şüpheli bir şekilde yaşamını yitirdi. Ölüm haberini alan yakınları yıkıldı.. (Takvim)

Geri

2
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Neslihan

Bir baskasi icin canini vermeye Degermi

Deniz

Çocuk serbest bırakılmış bu kadar basit işte. Ölen kız öldüğüyle kaldı. Çocuk da yakında yeni kız arkadaşıyla gününü gün eder, ayıp olmasın diye instaya resim koymaz sadece. Ayrıca o çocuk tahmin ettiğim kişiyse önceki kız arklarını da hep terketmişti zaten. Genç yakışıklı türk pilot. Aldatması değil aldatmaması ilginç olur bu ülkede.