featured

PeP, Pegasus Hava Yolları ile iş birliği yaptı

PeP, Pegasus Hava Yolları (IS:PGSUS) ile iş birliği yaparak PeP Pegasus BolBol Kart’ı kullanıma sundu.

Türkiye’nin dijital cüzdanı PeP, Türkiye’de havacılık sektörünün öncü şirketlerinden olan Pegasus Hava Yolları ile iş birliği yaparak PeP Pegasus BolBol Kart’ı seyahat severlerin kullanımına sundu. PeP Pegasus BolBol Kart ile kullanıcılar PeP Visa Kart’ın tüm avantajlarına ek olarak yurt içi ve yurt dışı harcamalarından puan kazanabiliyor ve bu puanları uçak biletine çevirebiliyor.

Türkiye’nin dijital cüzdanı PeP (Paladyum Elektronik Para), Pegasus Hava Yolları’nın misafir sadakat programı BolBol ile PeP Visa Kart’ın avantajlarını birleştirerek ortaya çıkardığı yeni ürünü PeP Pegasus BolBol Kart’ı kullanıma sundu. Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulacak PeP Pegasus BolBol Kart ile ilk defa bir ön ödemeli kart, harcadıkça BolPuan kazandırıyor.

Kullanıcılar tüm dünyada milyonlarca Visa anlaşmalı iş yerinde geçerli olan PeP Pegasus BolBol Kart ile yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinden, yurt içinde kredi kartı ile para yüklemelerinden ve yurt dışında ise ATM ile para çekme işlemlerinden BolPuan kazanabiliyor. Kazandıkları puanları Pegasus’tan uçak bileti ve ek hizmet satın alabilen kullanıcılar böylece hem PeP’in sunduğu avantajlı döviz kuru ile alışveriş, tüm dünyada komisyonsuz ATM kullanımı, düşük maliyetle uluslararası para transferi, ödeme alabilme olanaklarından faydalanıyor hem de kazandıkları puanları uçak bileti alırken kullanabiliyor.

Maliyeti düşürmek, şeffaflık ve sınırları kaldırmak prensiplerinden yola çıkarak ürün ve hizmet ürettiklerini belirten PeP Genel Müdürü Artun Kumrulu, PeP Pegasus BolBol Kart ile ilgili “Seyahat kısıtlamalarının yaşandığı pandemi döneminde bile PeP olarak turizm sektörüne verdiğimiz desteğimizi sürdürüyoruz. Diğer yandan bireysel kullanıcılara tüm seyahatlerinde ve yurt içi, yurt dışı alışverişlerinde avantaj sağlayan bir uygulama desteği sunuyoruz. Biz iş birliklerine çok önem veren bir kurumuz. Kullanıcıya avantaj sağlayan iş birliklerimiz, farklı ürün gamlarında ve farklı markalarla her zaman devam edecek” dedi.

Pegasus Hava Yolları Ticaret Genel Müdür Yardımcısı Güliz Öztürk ise PeP ile yapılan iş birliği hakkında şunları söyledi: “PeP ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliğiyle amacımız, iş ortağı ağımızı genişleterek üyelerimize yaptıkları günlük alışverişlerinden ve seyahatlerindeki harcamalardan puan kazanabilecekleri farklı bir seçenek daha sunabilmek. Türkiye’nin dijital hava yolu olarak, misafirlerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler ve faydalar üretmeye devam edeceğiz.”

Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan PeP Pegasus BolBol Kart’ın başvuruları PeP’in web sitesi, mobil uygulaması ve Pegasus Hava Yolları’nın web sitesi üzerinden yapılıyor.

Sektörde Bir İlk: Kullandıkça Kazandıran Ön Ödemeli Kart

PeP, finans dışındaki alanlarda faaliyet gösteren kuruluşlara, ödeme aracı konusunda çözüm ortaklığı sunuyor. PeP’in sağladığı çözümler ile oluşturulan marka kartları aracılığıyla şirketler, tüketicilerine yönelik kampanyalar düzenleyebiliyor, farklı avantaj ve indirimler sunabiliyorlar. Üstelik kullanıcılar hem markaların kendilerine sağladığı imkanlara sahip oluyor hem de PeP Visa Kart’ın sunduğu, dünyanın dört bir yanında ve internette yaptıkları harcamaları avantajlı döviz kurları ile gerçekleştirebilme, yurt içinde ve yurt dışında ATM’leri komisyonsuz kullanarak ekonomik fayda sağlayabilme, yurt içi ve uluslararası düşük masraflı para transferi, fatura, kurum ve diğer ödemeleri yapabilme ve ödeme alabilme özelliklerini kullanabiliyorlar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir