PEGASUS’TAN 5 YENİ DIŞ HAT UÇUŞ NOKTASI

PEGASUS’TAN 5 YENİ DIŞ HAT UÇUŞ NOKTASI

 Pegasus Hava Yolları,beş yeni uçuş rotasını ekleyerek tarifeli sefer sayısını 40 ülkede 103 noktaya çıkaracak.

Pegasus, 12 Nisan’da Grozni, Haziran’da ise Nizhny Novgorod, Samara, Volgograd ve Abu Dabi olmak üzere 5 yeni noktaya direkt seferler başlatacak. Pegasus, yeni hatların eklenmesinin yanı sıra halen uçtuğu Moskova, Krasnodar ve Mineralyne Vodi ve Körfez ülkelerinde Kuveyt, Bahreyn ve Doha, Abu Dabi ile beraber 4 noktaya uçacak ve bu şekilde yurtdışındaki uçuş ağını 39 ülkede 71 noktaya çıkarmış olacak.

Pegasus’un İstanbul Sabiha Gökçen’den düzenleyeceği yeni uçuşları Grozni’ye 12 Nisan, Samara ve Volgograd’a 19 Haziran, Nizhny Nogorod ve Abu Dabi’ye ise 20 Haziran’da başlayacak. Yeni uçuşların tamamı haftada 3’er sefer karşılıklı olarak düzenlenecek.

12 Nisan’da başlayacak İstanbul Sabiha Gökçen – Grozni uçuşları Çarşamba, Cuma ve Pazar, 19 Haziran’da başlayacak İstanbul Sabiha Gökçen – Samara uçuşları ise Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi günleri icra edilecek ve Türkiye çıkışlarında 49.99 dolar, Rusya çıkışlarında da 49.99 eurodan başlayan fiyatlarla satılacak.

20 Haziran’da başlayacak İstanbul Sabiha Gökçen – Nizhny Novgorod seferleri Salı, Perşembe ve Pazar günleri yapılacak, Türkiye çıkışlarında 69.99 dolar, Rusya çıkışlarında da 69.99 eurodan başlayan fiyatlarla satılacak.

İstanbul Sabiha Gökçen – Volvograd seferleri ise Pazartesi, Cuma ve Cumartesi günleri uçulacak ve Türkiye çıkışlarında 49.99 dolar, Rusya çıkışlarında da 49.99 eurodan başlayan fiyatlarla satılacak.

Son olarak Pegasus’un İstanbul Sabiha Gökçen ile Abu Dabi arasında düzenleyeceği uçuşları da Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri icra edilecek ve 95.99 dolardan başlayan fiyatlarla satılacak. Pegasus’un Abu Dabi ile İstanbul Sabiha Gökçen arasındaki uçuşları ise Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri yapılacak.

Geri

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.