Pegasus, Maastricht-Antalya Arasında Haftada İki Uçuş Başlatıyor

Pegasus, Maastricht-Antalya Arasında Haftada İki Uçuş Başlatıyor

Pegasus Havayolları, 22 Nisan’dan itibaren Maastricht Aachen Havalimanı’ndan Antalya’ya haftada iki uçuş gerçekleştirecek. Yaz sezonu boyunca her Pazartesi ve Perşembe günü düzenlenecek olan uçuşlar, Türkiye’nin popüler sahil beldesine kolay erişim sağlayacak.

Antalya, Maastricht Aachen Havalimanı’ndan uçulan yaygın bir destinasyon haline gelmiş durumda. Pegasus Havayolları, genç ve modern filosuyla biliniyor ve son günlerde dünyanın en genç filosuna sahip olması nedeniyle ödüller kazandı. Havayolu, 2025 yılından itibaren Airbus NEO modelleri gibi en yeni ve çevre dostu uçakları kullanma planlarını da açıkladı.

MAA Ticari Geliştirme Başkanı Dean Boljuncic, Pegasus Havayolları’nın havalimanı için önemli bir bağlantı olduğunu belirtti ve bu yeni işbirliğinin uzun vadeli bir ortaklık olarak görüldüğünü dile getirdi. Pegasus’un sessiz ve yakıt tasarruflu uçakları, havalimanının sürdürülebilirlik vizyonuna uyum sağlıyor.

Pegasus Havayolları, Maastricht Aachen Havalimanı ile Antalya arasında düzenlenen ikinci havayolu olma özelliğini taşıyor. Corendon ise genellikle paket tatillere odaklanarak, bireysel uçak bileti satışı yapmıyor.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir