PEGASUS, HİZMETLERİNİ 3 YENİ ÖDÜLLE TAÇLANDIRDI

PEGASUS, HİZMETLERİNİ 3 YENİ ÖDÜLLE TAÇLANDIRDI

Yenilikçi uygulamaları ve avantajlı pazarlama çalışmaları ile fark yaratan Pegasus Hava Yolları, Voyager dergisi okuyucuları tarafından ulusal havayolu kategorisinde “En İyi Zamanında Hareket”, “En İyi Online Bilet Satış Sitesi” ve “En İyi Uçak İçi Eğlence” dallarında 3 ödüle layık görüldü.

 Misafirlerini uçmanın kolay yolu ile tanıştırarak, onları yurt dışında 43, yurt içinde 29 olmak üzere, toplam 30 ülkede 72 noktaya uçuran Pegasus’un sunduğu yenilik ve hizmetler yine misafirleri tarafından ödüllendiriliyor.

 Pegasus Hava Yolları, yayın hayatının 16. yılını kutlayan Türkiye’nin ilk seyahat dergisi Voyager tarafından hazırlanarak, okuyucuları arasında düzenlenen “En İyiler Kimler 2013” anketinde 3 dalda ödüle layık görüldü.

Havayollarının ulusal ve uluslararası olarak iki bölümde değerlendirildiği ankette, Pegasus ulusal havayolları kategorisinde “En İyi Zamanında Hareket”, “En İyi Online Bilet Satış Sitesi” ve “En İyi Uçak İçi Eğlence” dallarında olmak üzere 3 ödülün sahibi oldu.

Voyager okuyucuları tarafından 3 ayrı dalda ödüle layık görülen Pegasus’un Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Güliz Öztürk konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Pegasus olarak ilkemiz; misafirlerimize uygun fiyatlı zamanında ve yeni uçaklarla seyahat imkanları sunmak. İnternet üzerinden bilet ve hizmet satışı, uçak içi etkinlikler gibi seyahat deneyimi unsurlarını misafirlerimize sunarken bu ilke kapsamında gerçekleştirmekteyiz. Voyager dergisi okuyucuları tarafından 3 dalda ödüle layık görülmemiz, bu ilkelerimizin uygulanması konusundaki başarımızın ve misafirlerimizin bu başarımızı onurlandırmasının bir göstergesidir.” dedi.

 Pegasus geçtiğimiz yıl aynı anket kapsamında “En İyi Zamanında Hareket” ve “En İyi Online Bilet Satışı” dallarında 2 ödüle layık görülmüştü.

Geri
Etiketler:

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.