featured

Pegasus Havayolları Zagreb’e iniş yaptı

Pegasus Hava Yolları, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ile Zagreb arasındaki haftada iki seferlik yeni hizmetinin açılışını dün gerçekleştirdi. Bu sefer, Türk düşük maliyetli havayolu şirketinin Hırvatistan’daki ilk varış noktası ve ellinci ülke pazarı oldu.

Zagreb Havalimanı Genel Müdürü Hüseyin Bahadır Bedir, “Pegasus Havayolları’nı Zagreb Havalimanı’nda yeni ortağımız olarak ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Bu her iki taraf için de büyük bir fırsat, zira destinasyonlarımızın bağlantı ve erişilebilirliğinin yanı sıra yolcu trafiği ve turizm potansiyelini de arttıracak.

İstanbul önemli bir merkez, kültürel ve tarihi bir hazine ve eminiz ki pek çok gezgin burayı keşfetmekten keyif alacaktır.

Aynı şekilde Zagreb de zengin bir kültürel mirasa sahip, büyüleyici ve dinamik bir şehirdir ve Türkiye’den ve Türkiye dışından gelen ziyaretçilere sunabileceği çok şey vardır.

Pegasus Havayolları ile başarılı ve uzun soluklu bir işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz.”

Pegasus Hava Yolları Satış ve Network Planlama Başkan Yardımcısı Emre Pekesen ise şunları söyledi:

“Hırvatistan’ın başkenti Zagreb’e uçuş başlatmaktan heyecan duyuyoruz. Bu, 2024 yılındaki ilk yeni destinasyonumuz ve Hırvatistan ağımızdaki 50. ülke oldu.

Her iki ülke vatandaşlarının da birinci sınıf hizmetimizden ve uygun fiyatlarımızdan keyif alacağından hiç şüphem yok” dedi.

Pegasus Havayolları doğrudan bir rekabetle karşı karşıya değil, ancak Türk Hava Yolları İstanbul’un ana merkezi ile Zagreb arasında günde iki sefer düzenliyor ve 1 Nisan’dan itibaren rotadaki frekansları haftada on sekize çıkaracak.

Son Dakika Havacılık Haberleri | Türk Hava Yolları, Pegasus, Sunexpress, Corendon, Havacılık, Havayolları, Havalimanları, Havaalanları, THY, Hostes, Pilot, Uçak, Kabin memuru, SHGM, DHMİ 419252959 680042580982831 4179594117677238306 n Son Dakika Havacılık Haberleri | Türk Hava Yolları, Pegasus, Sunexpress, Corendon, Havacılık, Havayolları, Havalimanları, Havaalanları, THY, Hostes, Pilot, Uçak, Kabin memuru, SHGM, DHMİ GEJXkhYXQAA6P0b Son Dakika Havacılık Haberleri | Türk Hava Yolları, Pegasus, Sunexpress, Corendon, Havacılık, Havayolları, Havalimanları, Havaalanları, THY, Hostes, Pilot, Uçak, Kabin memuru, SHGM, DHMİ Pegasus at ZAG2 Son Dakika Havacılık Haberleri | Türk Hava Yolları, Pegasus, Sunexpress, Corendon, Havacılık, Havayolları, Havalimanları, Havaalanları, THY, Hostes, Pilot, Uçak, Kabin memuru, SHGM, DHMİ Pegasus at ZAG3 Son Dakika Havacılık Haberleri | Türk Hava Yolları, Pegasus, Sunexpress, Corendon, Havacılık, Havayolları, Havalimanları, Havaalanları, THY, Hostes, Pilot, Uçak, Kabin memuru, SHGM, DHMİ Pegasus putnici u dolasku u ZAG

Son Dakika Havacılık Haberleri | Türk Hava Yolları, Pegasus, Sunexpress, Corendon, Havacılık, Havayolları, Havalimanları, Havaalanları, THY, Hostes, Pilot, Uçak, Kabin memuru, SHGM, DHMİ Rezanje torte

© AirlineHaber.com

Not: Haber sitemizde yapılan havacılık haberleri kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 3 ay önce

    Pegasus personele zam yapiyor kabine fazla kokpite ve yer hizmetlerine az ama hic haber bile yapmiyosunuz thy olunca utanmasiniz ama tis gorusmelerinde yedikleri kurabiyenin cinsini bile yazacaksiniz