Pegasus Havayolları, Üsküp Uçuşlarını Haftada 19’a Çıkarıyor

Pegasus Havayolları, Üsküp Uçuşlarını Haftada 19’a Çıkarıyor

Pegasus Havayolları, İstanbul Sabiha Gökçen-Üsküp hattında frekans artışına gidiyor. Haftada 8 frekans olarak yapılan İstanbul-Üsküp hattındaki seferler, 1 Temmuz’dan itibaren haftalık dokuza, 5 Ağustos’tan itibaren ise haftalık ona çıkarılacak.

Pegasus Havayolları, İzmir ve Antalya’dan da Üsküp’e uçuşlar düzenlerken, frekans artışları sonrasında İstanbul, Antalya ve İzmir’den Üsküp’e haftada toplam 19 uçuş yapılacak.

Artan Uçuş Frekansları:

Pegasus Havayolları, yolcularına daha fazla seçenek sunmak amacıyla İstanbul-Üsküp hattındaki uçuş sayısını arttırdı. Bu artış, 1 Temmuz itibarıyla haftada 9 sefere, 5 Ağustos itibarıyla ise haftada 10 sefere çıkarılarak gerçekleştirilecek. Artan frekanslarla birlikte Pegasus, yolcularına daha esnek ve uygun seyahat imkanları sunmayı hedefliyor.

Üsküp’e Artan Ulaşım İmkanları:

Pegasus Havayolları, sadece İstanbul’dan değil, aynı zamanda İzmir ve Antalya’dan da Üsküp’e uçuşlar düzenliyor. Frekans artışları sonrasında, İstanbul, Antalya ve İzmir’den Üsküp’e haftada toplam 19 uçuş gerçekleştirilecek. Bu genişletilmiş uçuş ağı, yolcuların Üsküp’e ulaşımını daha da kolaylaştıracak ve seyahat imkanlarını artıracak.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir