Pegasus En Az İlk Öğretim Mezunu Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor

Pegasus En Az İlk Öğretim Mezunu Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor

Pegasus Hava Yolları A.Ş 2018 personel alım ilanları ile personel istihdamı sağlamaya devam ediyor. En az ilköğretim mezunu olan tecrübeli ya da tecrübesiz işçi, kabin memuru ve diğer personel alım ilanları yayımlandı.

İşte detaylar..

HANGİ POZİSYONALARDA ALIM YAPILACAK?

Başvuru alınacak olan pozisyonlarda Mekanik Teknisyeni, İşçi, Ağ Uzmanı, Customer Experince Specialist İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Mühendisi,  Yer Ekipman Bakım Onarım Uzmanı, Sr. Business Analyst – Finance Business Intelligence Senior Specialist Engelli-Ofis Destek Elemanı, Tecrübeli Kabin Memuru, SR. IT CRM Business Analyst Kıdemli Teknik Satın Alma Uzmanı Uçak Yükleme İşçisi-GEBZE Güç Sistemleri Mühendisi Finans İş Ortağı gibi pozisyonlarda başvuru alınacak.

KABİN MEMURU ALIMINDA BAŞVURU ŞARTLARI

Kariyer ilan sitesi üzerinden 14 farklı pozisyon için yapılan alımlardan en dikkat çeken başvuru kabin memuru alımları oldu. Yeni yayımlanan kabin memuru alımında 10 bin üzerinde başvuru yapıldı. Tecrübeli ya da tecrübesiz olan adaylar başvuru yapabilecek. Eğitim düzeyinde en az ön lisans olması iyi derece İngilizce bilmeleri 30 yaşını geçmemiş olmaları askerlik ile ilişiği olmaması isteniliyor.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ…

Geri

5
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
orhan

merhaba. mng teknikte 12 yıl çalışatım. uçak galey trolley mekanik tamir bakım boya . özel şirketlerde iş arıyorum . cep. 0532 486 74 16

Brk

Maas 1500 liramı

SARIDALTUK

Yuh yani 1500 tl maaş asgari ücret bile değil sömürgeciler siz de.., ..

Anonim

Maas 1500 liramı

Tgs

Tgs ye alım var mı