featured

PASHA Bankası ve THY sadakat programındaki iş birliğini geliştiriyor

Trend’in haberine göre, Azerbaycan’ın PASHA Bank ve Türk Hava Yolları, Miles&Smiles sadakat programı kapsamındaki iş birliğini üç yıl daha geliştirdi.

2025’e kadar iş birliğini öngören belge PASHA Bank İcra Kurulu Üyesi Jalal Orujov ve Türk Hava Yolları Müdürü Nuran Erdağ tarafından imzalandı.

Orujov; “Bu ürün Azerbaycan finans piyasasında iyi işledi. Öngörülebilir gelecekte söz konusu projenin bir parçası olarak başka bir kampanyanın başlatılması bekleniyor,” ifadesinde bulundu.

Orujov, “Miles&Smiles programı PASHA Bank’ın ürünleri arasında ciroyu önemli ölçüde artırdı ve benzer bir eğiliminin müşteriler arasında da gözlemlenmesini bekliyoruz” ifadesini de ek olarak belirtmiştir.

Son Dakika Havacılık Haberleri | Türk Hava Yolları, Pegasus, Sunexpress, Corendon, Havacılık, Havayolları, Havalimanları, Havaalanları, THY, Hostes, Pilot, Uçak, Kabin memuru, SHGM, DHMİ trend pashabank tedbir 281222 15 Son Dakika Havacılık Haberleri | Türk Hava Yolları, Pegasus, Sunexpress, Corendon, Havacılık, Havayolları, Havalimanları, Havaalanları, THY, Hostes, Pilot, Uçak, Kabin memuru, SHGM, DHMİ trend pashabank tedbir 281222 16 Son Dakika Havacılık Haberleri | Türk Hava Yolları, Pegasus, Sunexpress, Corendon, Havacılık, Havayolları, Havalimanları, Havaalanları, THY, Hostes, Pilot, Uçak, Kabin memuru, SHGM, DHMİ trend pashabank tedbir 281222 17

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir