‘PARK YERİ YOK’ DİYEREK YOLCULARI İNDİRMEDİLER

‘PARK YERİ YOK’ DİYEREK YOLCULARI İNDİRMEDİLER
Konya Havalimanı’nda piste inen iki yolcu uçağının yolcuları uçak park yeri olmadığı iddiasıyla yarım saat süreyle uçaktan indirilmedi

Konya Havalimanı’nda piste inen iki yolcu uçağının yolcuları uçak park yeri olmadığı iddiasıyla yarım saat süreyle uçaktan indirilmedi Uçaklardan yapılan anonsta, ‘Hava limanında uçak park yeri olmadığı için yarım saat beklenileceği’ denildi.  Uçakta bulunan yolculardan alınan bilgiye göre, havalimanında park halinde bir tane uçaktan başka park eden uçağın bulunmadığı bilgisi verildi. Yaklaşık yarım saat uçakta bekletilen yolcular ‘Park alanı yok’ gerekçesiyle mağdur oldular.

Havalimanında yapılan gözlemler sonucu park halinde bir uçağın bulunduğu ve düzensiz olarak park yapıldığı anlaşıldı. Öte yandan düzensiz park sorununun Yer Hizmetleri biriminden kaynaklandığı bilgisi ise mağdur olan yolculardan geldi. Yaklaşık yarım saat bekleyen yolcular duruma tepki göstererek bu tür mağduriyetlerin Konya Havalimanı’nda sık sık tekrarlandığı ve yetkililerin bir an önce bu duruma çözüm getirmeleri gerektiğini ifade ettiler.(memleket.com)

Geri
Etiketler:

1
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Onur B~ 1 yıl önce

Sitenizde, ilk defa bu denli içeriği arastirilmamis ve gerçekle alakası olmayan bir haber gördüm ve üzüldüm. Apronda boş yer varken ve kaç numaraya parklamasi gerektiği kuleden söylenirken park edememesinin tek sebebi marshalling hizmetinin verilmemesi olabilir ki bunu da zaten yer hizmeti firması veriyor. Bu haberin kaynağı kimse eğer bence size fazlasıyla carptirmis bu konuyu. Eğer bu haberi Sefa İnan başta olmak üzere diğer yazar abilerimiz okumuş olsa asla yayınlamaniza izin vermezlerdi diye düşünüyorum.