Panik atak geçiren yolcu Antalya-İstanbul uçağında olay çıkardı

Panik atak geçiren yolcu Antalya-İstanbul uçağında olay çıkardı

Antalya-İstanbul seferini yapmak üzere kalkış izni için bekleyen uçakta yabancı uyruklu bir yolcu panik atak rahatsızlığı geçirince yolcuların acil durumlarda tahliyesini sağlayan slide olarak adlandırılan iki acil tahliye botunu patlattı. Şirket yetkilileri 20 bin dolar değerinde olan iki slide’ın bir daha kullanılamayacağını ve bu yolcudan davacı olacaklarını söyledi.

Antalya-İstanbul seferini yapmak üzere yolcu alan Onur Havayolları’na 8Q227 sefer sayılı sefere ait TC-OCE kuyruk tescilli Airbus 330-223 tipi uçağı kapı kapattıktan sonra kalkış izni için beklemeye başladı. Uçağın 20 dakika kadar bekleme süresinde yabancı uyruklu olduğu ve panik atak rahatsızlığı geçirdiği bildirilen bir yolcu olay çıkardı. İçinde 219 yolcu bulunan uçağın orta bölümdeki kapılara yüklenen yolcuya kabin ekibi engel olmaya çalıştı ancak yolcu slideları patlattı.Pilotların durumu bildirmesiyle uçak başına polisler geldi.

Olayla ilgili inceleme ve uçakla ilgili de bakım ve onarım işlemleri başlatıldı.


Geri

2
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Seyyah

Onur air uçağında bir yolcu panik atak rahatsızlığı nedeniyle olay çıkartıyor. Airlinehaber haber site yönetimi SAUDİYE uçağının resmini basıyorsunuz.. Resmen art niyetli davranıyorsunuz. Bir çok haberde olduğu gibi. Yazık..