Otel Odasına Uçuş Simülatörü Kurdular

Otel Odasına Uçuş Simülatörü Kurdular

Tokyo’da Bir Otel Odaya Uçuş Simülatörü Kurdu.

Tokyo‘da bulunan Haneda Excel Hotel Tokyu isimli bir otel odaya uçuş meraklıları için uçuş simülatörü kurdu. Otel odası gündüzleri uçuş simülatörü olarak, geceleri ise konaklama yapmak için kullanılıyor.

Otel Odasında Boeing 737 Uçuş Simülatörü Bulunuyor

Superior Cockpit Room isimli odayı kullanıcılar gündüzleri 90 dakika boyunca bir eğitmen ile birlikte kiralayabilmekteler. Eğitmen Tokyo Uluslararası Havaalanı’ndan Osaka Uluslararası Havaalanı’na kadar olan simülatörde rehberlik etmekte.

Uçuş simülatörü odasını 90 dakika boyunca kullanmanın maliyeti ise yaklaşık 276 dolar. Otel odasını gecelik olarak kiralamak isterseniz 233 dolar ödemeniz gerekmekte. Bu fiyat normal otel odalarına kıyasla iki kat daha fazla.

Odayı gecelik olarak kiraladığınızda ne yazık ki uçuş simülatörünü kullanamamaktasınız. Otel yetkilileri uçuş simülatörünün kontrol düğmelerinin üzerine akrilik bir tahta yerleştiriyorlar. Ayrıca otel odasında bir geceden fazla konaklama yapılamamakta.

Otel yetkilileri yaptıkları açıklamada müşterilerimize eşsiz deneyimler sunmaktan gurur duymaktayız.” dedi. Havacılık meraklılarının oteli çok seveceğine kesin gözüyle bakılıyor.

(TAMINDIR)

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Comment
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Hakan
11 ay önce

Hayatımda duyduğum en saçma fikirlerden biri. Odada kullanmadığım bir simülatör var diye iki kat para ödeyeceğim.