ANTALYA HAVALİMANI’NDA KIYAMET KOPMUŞ GİBİ…

ANTALYA HAVALİMANI’NDA KIYAMET KOPMUŞ GİBİ…

Antalya’da geçen çarşamba günü başlayan ve dün gece etkisini iyice artıran kuvvetli yağış ve fırtına yaşamı olumsuz etkilerken, Antalya Havalimanı’nda hava şartları nedeniyle ONUR AIR’in uçağına körük çarptı. Uçakta hasar çok.

Ayrıca yine Antalya havalimanında bir otobüsün de devrildiği tarafımıza gelen bilgiler arasında.

HAVALİMANINDA HORTUM OTOBÜS DEVİRDİ
Muratpaşa ilçesi Lara sahilinde de hortum oluştu. Denizde başlayan hortum karada ilerleyerek seralara zarar verdi. Kırcami bölgesindeki çok sayıda sera hortum nedeniyle hasar gördü. Kent merkezinde hortumun görüldüğü diğer bir nokta ise Antalya Havalimanı çevresi oldu. Güzeloba Mahallesi’nde oluşan hortum havalimanı kadar ilerledi. Hortum havalimanında duran bir otobüsü devirirken, yaralıların olduğu belirtildi. Hortumun geçtiği noktalarda ağaçlar devrildi, tabelalar uçtu, enerji nakil hatları zarar gördü.

Antalya Valisi Münir Karaloğlu: 10 yaralı var

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, “Şiddetli yağış ve fırtınadan dolayı Antalya Havalimanı’nda apronlarda yolcu transferi sağlayan otobüslerden biri devrildi. Buradaki olumsuz hava şartlarından dolayı 10 yaralı var.” dedi.

Vali Karaloğlu, kentte şiddetli yağış ve fırtınanın etkili olduğunu söyledi. Antalya Havalimanı’nda hasar oluştuğunu aktaran Karaloğlu, şunları kaydetti:

“Aprondaki uçaklara yolcu taşımakta kullanılan merdivenlerden biri ve bir otobüs devrildi. Polis helikopterlerinden birinde ve bir uçakta hasar var. Buradaki olumsuz hava şartlarından dolayı 10 yaralı var. Vatandaşlardan ricam, meteorolojik uyarıları dikkate alsınlar. Bu uyarılar ölçüsünde dışarıya çıksınlar. Uyarılar dışında dışarıya çıkmamaları konusunda uyarıyoruz.”

Geri

10
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Erhan İnanç

Havacılık camiamıza ve ülkemize geçmiş olsun. Devrilen yolcu otobüsünde 10 kişi yaralanmış, tek tesellisi ölüm olmaması. Onur Air’in iki uçağında ağır hasar var. Bir yolcu körüğü kopup yere düşmüş, devrilen ısık direkleri de var. Doğa’nın dengesini bozduk. O da bizi böyle cezalandırıyor. Uzmanlara göre, küresel ısınma devam ettikçe daha kötü hortumlar oluşabilirmiş.

Sopa

Allahin sopası yok mu diyenlere buyrun görün Mevla ne kadar büyük

........

vay vay vayyyy kıyamet kopmuş resmen

Sss

Meydan otoritesi ve meteoroloji operasyonu durdurmamış. Hasarın oluşması Tanrısal sebeplere bağlanıp atlatılamaz. Allahtan insanlar ölümlü bir kaza yaşamadı.

purser

ALIR ADAMI YUTAR BU HORTUM YAHU. BU NASIL İŞTİR.HAVADA UÇAK OLSA ÇAKILIRDI

Guest

kıyamet alametleri bunlar.

vatandaş

Rezalet uçakları emniyete almamışlar mı

vay beee

yazık oluyor miller servetlere

Tech

amerikaya döndük. bu nasıl bir afat arkadaş ya

salih

çok kötü ya