Murat Ersoy Eski Çalışanları ile Dalga Geçti - Airline Haber

Murat Ersoy Eski Çalışanları ile Dalga Geçti

Murat Ersoy, hiç değişmedi, Babasının nasihatlarını da kulak arkası ederek, son 8 aydır yaptığını yine yaptı.

Bilindiği üzere, Atlasglobal Eski Çalışanlarına, param var, param gelecek, ödeyeceğim diyerek 3,5 ay çalışanlarını, maaş ödemeden çalıştırdı ve sonrasında, Coronavirüs (Covid19) salgınından da haberdar olduğu için, tam salgın öncesi, birçok hizmet aldığı firmaya yapmadığı ödemeler ve personele olan borçları ile birlikte iflas başvurusu yapmıştı. Zamanlama bir harika. Daha iyisi görülmedi. Bu iş üstün zeka işi. İleriyi görme işi. Pandemi Öncesi İflas.

Murat Ersoy’dan Ödeme Protokolü İçin Davet Gelmişti

Atlasglobal eski çalışanları, kendi aralarında kurmuş oldukları Atlas Zedeler Adalet Platformu (AZAP) ile hak ve adalet arayışlarına devam ederken, ne tesadüftür ki, tam bilirkişi çalışmalarından önce, Murat Ersoy beklenmedik bir adım attı ve Atlasglobal Personeli tarafından kurulmuş olana AZAP Platformuna mesaj göndererek, personeli 10-14 Ağustos 2020 tarihleri arasında Eski Genel Müdürlüğe randevulu olarak görüşmeye davet etti. Evlerine, ailelerinin yanına dönen birçok insan, bir umutla borç harç alarak, mutabakat imzalamaya geldi.

Bu mutabakat görüşmeleri sırasında tüm personele Murat Ersoy tarafından belirlenmiş olan ve alacakları yazılı bir protokolu imzalamaları istendi. (Bu protokolü imzalamayın diye Airlinehaber olarak yazdığımız haberi okumuşsunuzdur.https://www.airlinehaber.com/atlas-global-ne-yapmak-istiyor/ ) Personelin % 90’u, bir kısım alacaklarından feragat ederek, bu uzayıp giden sorunun bitmesi için, protokolü imzaladığı konusuna bilgiler bulunmaktadır.

Murat Ersoy’un kendisi tarafından ortaya konan mutabakat protokolüne göre, 31 Ağustos 2020 günü, kendisinin belirlediği ve personel tarafından kabul edilen, imza edilen rakamlar üzerinden ödeme yapacağını taahhüt etti ve ödemenin olmaması durumunda protokolün geçersiz olacağı yazılmıştı.

Peki ne oldu? Murat Ersoy Ödeme Yaptı mı?

Mutabakatta yazılı 31 Ağustos 2020 tarihi geldiğinde, Murat Ersoy hiç şaşırtmadı ve ödeme yapmadı, lüzum görüp açıklama bile yapmadı. AZAP Platformu hemen ertesinde Atlasglobal Gn.Md.lük binası önünde bir basın açıklaması yaptı ve haklı tepkilerini ortaya koydular.

Basın açıklamasından sonraki günlerde, Murat Ersoy AZAP Yönetimi içinden dört kişiyi, görüşmek üzere Gn.Md.lük binasında toplantıya davet etti. Öncelikle toplantı talebi AZAP Yönetimi tarafından reddedildiği belirtildi. Murat Ersoy’un bizzat araması üzerine gerçekleşen toplantıda, AZAP Platformu tarafından yürütülen hak ve alacak arayışı ile ilgili her türlü basın açıklaması, sosyal medya çalışmaları, haber gibi eylemlerden son derece rahatsız olduğunu ve bu eylemlerin devam etmesi durumunda, ödeme yapmayacağını ve mahkeme bittikten sonra ancak alabileceklerini söylemiştir. Ayrıca, bu faaliyetlere aktif olarak katılanlara hiçbir şekilde ödeme yapmayacağını, ödese bile bir kuruşunu bile helal etmeyeceğini eklemiştir.

Atlasglobal Eski Çalışanları, Murat Ersoy’a Son Bir Şans Verdi

Toplantıda, Murat Ersoy’un ödeme taahhüdü üzerine,, AZAP Platformu, Murat Ersoy’a son bir şans verdi ve bir hafta süreyle eylemsizlik kararı ile birlikte sessizlik içerisinde kalacaklarını üyelerine duyurdu. Ancak, 14-15 Eylül 2020 tarihine geldiğimizde, en son toplantıda ödeme sözü veren, Murat Ersoy, ödemeleri yine yapmadı ve herhangi bir duyuru da yayınlanmadı.

16 Eylül 2020 günü AZAP Yönetimi tarafından yapılan toplantıda, planlanmış olan eylemlerin nasıl ve ne zaman yapılacağı değerlendirildi. Belirli bir plan dahilinde ve daha çok ses getirecek eylem yapma kararı aldılar. Eylemlerini özellikle İstinye bölgesinde ve tüm sosyal medya mecralarında yapacaklarını belirtiyorlar.

Murat Ersoy, kendisi tarafından ortaya atılan ödeme tarihinde ödeme yapmayarak, bu grubun fitilini ateşlemiş oldu. Dileriz, en kısa sürede ödeme yaparak, bu sorunu çözer. Hem iflastan ve hem de pandemi den olumsuz etkilenen Atlasglobal eski çalışanlarının alacaklarını ödeyerek, çocuklarını ve ailelerini biraz olsun rahatlatmış olurlar.

Gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum Airlinehaber moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Tüm Yorumlar (287)
 • ŞAŞIRDIK MI? Hiç şaşırmadım. Bir kere de insanları şaşırt, hakkındaki tüm olumsuz haber ve yazıları bir anda olumlu bir yöne çevirebilirsin. Ama kendini bu şekilde Türkiye’ye reklam etmek istiyorsan, yaptığın şekilde devam et. ERSOY soyadını lekele. Biz de kimsenin parası kalmaz dedin.
  Ama tam tersi, herkesin parası siz de kaldı. Daha mı zengin olduğunuz? Zenginliği sonu yok. Anla artık. Ne kadar çok yiyebilirsin, ne kadar çok lüks arabaya binebilirsin, ne kadar çok gezebilirsin, Bunların hepsi gerçekten belirli bir seviyeden sonra bir anlamı yok.
  Herkesin alacaklarını öde ve kurtul. Temizle kendini. Yalan söyleme. Ödeyeceğim deyip ödemiyorsun, bir de açıklama bile yapmıyorsun. Bu işin filmi çekilse, başrolde sen olursun. En büyük müflis sensin. Daha iyisi yok.
  Pandemiyi bilerek, şirketin iflasını tam zamanın da yaparak, Atlasglobal eski çalışanlarına, çifte pandemi yaşattın. Helal olmasın sana. Haram olsun.

  • peki ya sonra
   1 0

   kendisi yapılan davranışlardan rahatsız olduğunu belirtmiş , zedeler olarak bizde sizin yaşattıklarınızdan rahatsız oluyoruz.iyi niyet ile personeliniz anlaşmaya varmak istedi şaşırmadık ki tarihler çalışma dönemindeki aybaşı aysonu ve ortası olarak devam etti ve bir açıklama luzümü bile hissetmediniz.AZAP yönetimi ile bile dalga geçiyorsunuz sizinle ,biraraya gelmemek için red etmişler başta iyi de yapmışlar, bahanelerle insanları oyalayarak günü kar sayıyorsunuz.belirlenen gün geldiğimi diğer bir hamleye geçiyorsunuz.siz bunları yapmasaydınız da ,azap kurulmasaydı,sosyal medya ve eylemlerden rahatsızlık duymasaydınız.BİZ DEĞİL SİZ SEÇTİNİZ BU YOLU

 • Atlaszede
  0 0

  Durumu açıklayan net, temiz ve özet bir haber olmuş, teşekkürler. Ali Murat Ersoy yerinde olsam öder kurtulurdum. Bu kadar çalışanı, iş ortaklarını ve yolcuyu mağdur etti. Tüm aileleri perişan etti. Bu ahlarla yaşanmaz. Öde kurtul, beddua alacağına dua al. Her şey para değil.

  • Kesinlikle, objektif bir haber olmuş. Tebrikler. Sizin yeriniz bir başka bizim Atlasglobal Eski Çalışanların gönlünde. Kaleminize sağlık.

 • Sessiz
  0 0

  EY ME SEN Mİ ,BÜYÜKSÜN BİZMİ GÖRECEĞİZ.SENİN GİBİSİNİ TANIMADIK.

 • Azap
  0 0

  Oyun yeni başlıyor

 • Atlaszedecik
  0 0

  Bu adam yalancinin onde gideni. Insanlari kandirip paranizi verecegim diye dalga gecip sonra bizi tehdit edip sindirmeye calisiyor. Sen kimsin ki bizimle oynamaya kalkiyorsun dibe batmis bir insansin. Bizim birlik ve beraberligimizi bozamayacak ve cok daha kuvvetli planlarla geliyoruz. Hak aranmaz alinir bunu unutma senelerde gecse o hakkimizi söke söke alacagiz. Bunu sen istedin

 • Orrr.
  0 0

  Fazla söze gerek yok..
  Bundan sonra her lokasyon ve platformda karşısında bizi görecek
  Bütün kirli çamaşırlarını ortaya çıkaracağız
  Hakkımızı almak için daha güçlü bir şekilde GELİYORUZ!

 • Merve
  0 0

  aylardır eziyet ediyorsun mağdurlar hakkını arayınca da sinir krizi geçiriyorsun!sayende eşe dosta bakamaz,telefonlara çıkamaz olduk.Hakkımızı öde bu Azap’tan kurtul!Sadaka değil,nafaka değil,bizim alın terimiz yani senin bize BORCUN!!!

 • ME yecek
  0 0

  Hep cak , cek

 • xXXx
  0 0

  Allahından bulacak beter olacak o günleri bütün çalışanları görücek

 • Eski Çalışan
  0 0

  Şimdiye kadar yapılan eylemlere mersoy çok kızmış. Türkiye’nin en şerefli, en güvenilir, sözünün eri, en dürüst ve babasının nasihatlarını dinleyen bu adamı kızdırdığım için kendi adıma çok özür dilerim. Ne yapsam da gönlünü alsam acaba. Çok üzüldüm. :))))

 • Pİnokyo
  0 0

  Çocukluğum aklıma geldi

 • Eski Atlaslı
  0 0

  Yazık!! bir insan nasıl bu kadar küçülebilirki.

 • Ersoy
  0 0

  Sana söyleyecek söz bulamıyorum.

  • Adamda olmayan çıkmadı. Hakikaten söylenecek söz kalmadı. Sözün bittiği yer. Bir de Fetö ilişkisi medyada yazıldı. Varsa tüm mal varlığına el konmalıdır. Fetö ile birlikte kazanmış olabilir. Devlete kaynak lazım.

   • M.Bozkurt
    0 0

    Bu konuyu basın bilfiridi halinde Mahmut Bozkurt yani kayınpederi dile getirdi ve cumhuriyet başsavcılığına başvurusu olduğunu söyler.

 • R. Bosch
  0 0

  ‘’ İnsanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim ‘’
  Demiş

 • Ben bile unuttum!
  0 0

  Haftaya ödeyeceğim, olmadı pazartesi, yok yok çarşamba, kesin cuma öderim.Yav ben en son nezaman demiştim unuttum valla…

 • Haram zıkkım olsun
  0 0

  Murat ERSOY Sana çaldığın bütün paralar haram zıkkım olsun inşallah o paraları hastanelere harcarsın,derler ya çoluğundan çocuğundan çıkar diye artık gerisini sen düşün.

 • Hak Hukuk Adalet
  0 0

  Devlet büyüklerimize,yargımıza buradan sesleniyorum bizzat kayın pederi tarafından fetö bağlantısı, içini boşalttığı şirketlerin varlıklarını yurt dışına kaçırması,çalışanların maaşlarının üzerine yatması tescillenmiş bir kişi olarak soruşturulsun.
  Milletimizi ve devletimizi zarara uğratacak ikinci bir tosun vakası yaşamamak için hesapları dondurulmalı gerekirse yurt dışı çıkış yasağı getirilmeli.

 • Bu selin önünde durulmaz artık. Sabrın da bir sonu var. Anadolu terbiyesi ile “Yendiğimiz kaba pislemeyelim” demiştik ama; iş hakkınızın yenilmesi olunca, aile hayatımıza dokununca, yalan dolan işlerle kandırılmaya çalışınca, bir de üstüne “mahallede topu olan çocuk” havalarına girince…. Olmadı, olmayacak.

 • Maraba
  0 0

  Ağam bizimle eyleniyy

 • Kendisine değil ailesine çocuklarına üzülüyorum, böyle düzenbaz sahtekar bir insanın ailesi oldukları için

 • Büyük nasihati
  0 0

  Öde kurtul

 • Amir
  0 0

  Yıllarca çalıştık emek verdik. İzinden çağırıldık, boş günümüde çağırıldık gittik. Yeri geldi ailemizi göremedik özel günlerimizi kaçırdık. İşimize 4 elle bağlandık saygı duyduk. Hasta olduk, yakınımızı kaybettik yine de uçuşlarımızda kimseye yansıtmadık profesyonelce işimizi yaptık. Ama ne mi oldu!! Hakettiğimiz alın terimizle kazandığımız emeğimiz olan paramızı alamadık!!! Kredilerimiz ödenmedi bankalar bi yandan arıyor pandemi süreci de bi yandan iş yok iş!! Psikolojimiz bozuldu. Hakkımızı ver artık bizde bi rahat nefes alalım!! Ben şahsen hakkımı helal etmiyorum!!

 • Atlaszedeee
  0 0

  Ruh hastası allahından bul

 • Emek Hırsızı
  0 0

  Yıllarını vermiş olan çalışanlarının emeklerini bu kadar hiçe saymak pes doğrusu!!! Bir kere olsun sözünü tut beşikteki bebek bile verdiğin sözlere inanmıyor artık!!!

 • İban
  0 0

  Eğer gerçekten battıysan söz iban yolla hesabına para yollarım

  • Ben Ersoy
   1 0

   Vallamı ?Ersoy ben.Bak yolluyorum özelden yazıcam sana mail adresi ver 🙂 Böylede pişkin dilenciyim napim yapım karakterim bu 🙂

  • AZAPLAR
   0 0

   Haftaya Mı ödeyeceksin :)))))

  • Fakir
   0 0

   en fazla ne kadar yollayabilirsin 🙂

 • Pes
  0 0

  Hala Geceleri rahat uyuyabiliyorsan

 • Tayyareci abi
  0 0

  Son bir şans değil sonsuz şans versek nafile adam bizle dalga geçiyor mutabakatı imzalamak bile hata idi alacaklarımızı zaten mahkemeye sunduk

 • AZAP Üyesi
  0 0

  Vericem vermiycem bugun veriyorum aaaa yaramazlık yaptın yarın vericem. Yarın oldu aaaa param var yok değil ama az süründüreyim istiyorum. Yoksa seni mal varlığımla döverim. Hileli iflasın yanı sıra devleti yanıltmaya çalışırken çalışanını da ayrı bir kulvarda dolandırmak değil mi bu bir protokol imzalıyorsun eksik ödeme bile olsa anlaşıyoruz ama hergün paran olduğu halde ödemeyip ekstra mağduriyet yaşatıyorsun. Bunun hesabını er yada geç vereceksin. Biz susmayacağız. Hakkımız olanı söke söke alacağız.

 • Ersoy Kimdir
  0 0

  Mahmut Bozkurta yani ortağı aynı zamanda kayınbederine sorun anlatsın.Mahmut Bozkurt derki “ FETÖ’cü Ali Murat ERSOY tarafından şikayetçi olarak başlatılıp sürdürülen eşi benzeri görülmemiş, basit ve hiç bir hukuksal temeli olmayan, GİZLİ TANIK beyanlarına dayalı bir kumpasın kurbanı olduğumuzun bilinmesini isterim.” kaynak turizim günlüğü.

 • Çalışan
  0 0

  Kaybettiği o kadar çok şey varki para az bir kayıp bence

 • Cpt
  0 0

  M.E halkından M.Bozkurt gelecek.
  Merak etmeyin

 • Ersoy Kimdir
  0 0

  Mahmut Bozkurt derki “ Yine Ali Murat ERSOY’un İsviçre’de mukim OFF SHORE diye tabir edilen birçok şirkette gizli pay sahibi ve/veya yönetici olarak yer aldığını, Türkiye’den İsviçre’ye para/mal kaçırdığını ve Türkiye’de şirketi iflas sürecine sürüklediğini, Atlasjet Global A.Ş.’nin devlete vergi, SGK prim borcu, bankalara kredi borcu, çalışanlarına, acentalar da dahil olmak üzere toplam da 300 milyon Dolar borçlu olmasına rağmen çeşitli mal varlığını yurt dışına kaçırdığını bilmekteyim.” kaynak turizim günlüğü.

 • Ersoy Kimdir
  0 0

  Mahmut Bozkurt derki “ 2018-2020 yılları arasında KKTC’de sürdürülen ve henüz karara bağlanan davalar sonucunda Ali Murat ERSOY, şahsım ve Bozkurt Ailesi aleyhine ileri sürdüğü asılsız iddiaları ispatlayamamış, davaların tamamını kaybetmiştir. Dava sürecinde; “… Türkiye’deki makamlardan icazet alarak Kıbrıs’a geldiğini, kardeşi Mehmet Ersoy’un bakan olduğunu” açıkça beyan etmiş, benim ve Ailemin emniyet güçleri tarafından göz altına alınacağı tahtında tehditlerde bulunmuştu. Bu beyana karşı devlet adamı kimliğimle şiddetle karşı çıktım, “” kaynak turizim günlüğü.

 • Calisan
  0 0

  Hem borcunu odeme, hem kendini magdur goster. Patalojik yalanci bir is adami anca

 • Ailemi yıktın. Hiç mi utanmazsin!. Kapımızda avukatlar, çoluk çocuk.. Pilot olmanında bir şerefi onuru var ne hallere soktun bizi işsiz güçsüz bıraktın. Ayıptır ayıp. Ne hesap vereceksin bu kadar insanın ahını alıp sonra ticarete mi gireceksin birde?!. 1 kuruş oderdi insan, hiç ödememek nedir! . Bankaya gidiyorum pilotum diyorum BEYEFENDI! diyorlar AYIP!. Sokağa çıkacak yüz bırakmadın, elaleme rezil ettin. Uçak alicakmis, sen ilk önce ekmek paramı gönder sonra ben uçağına kredi çeker yakıt alırım!

  • Hayat
   1 0

   İşte hocam bir kaptanımız da sevgılısıyle geze geze bitiremedi tatilini..

   • Murat’ın babası bu olanları görse adam bir daha bu olanlardan dolayı ölürdü. 8 ALLAH RAHMET ETSİN ) Bence bu yazılan yazıları Kardeşi Mehmet’e göndermek lazım. Kardeşi ve ailesinin düştüğü durumu görsün. Ya da Kız kardeşine göndermek lazım. Cidden bunu bir düşünelim.. Kız kardeşi önemli bir nokta…

  • Bakkal Naci
   1 0

   Birazda çalışanları sorgulamak lazım burada, demekki hepsi zengin yada ihtiyaçları yokki 3 ay gelirsiz bayaı idare edebilmişler ben mesela pilot olsam,1. ay gelirim ,oda hadi 1 ay bir şey olmaz diyerekten,3 ay massız gayet takılabilmişsiniz calışmışsınız,hakikaten şaşılası.

   • İş ahlakı
    2 0

    Dostum inşallah sende bir gün bi yerde çalışırsında anlarsın neden yaptığımızı

   • Turkceyi
    1 0

    Düzgün öğren dostum!

  • Yer görevlisi
   0 0

   Allah daha çok versin ama az para kazanmıyordunuz. Hicmi kara gunleri düşünmediniz anlamıyorum ki? Bir pilot nasıl bu hale duser ? Bundan sonra daha dikkatli olursunuz umarım. Gecmis olsun

   • Kemal şeref
    0 0

    Bu nasıl bi yazı aklın yerindemi senin

   • COZUM
    1 0

    Adamin kac yillik pilot oldugunu nereden biliyorsun yer gorevlisi kardes? Belki ise yeni girmis 1 2 yillik bir ikinci pilot.. Veya belki esini dostunu borc batagindan kurtarmis 5 yillik bir kaptan pilot..

   • Avio
    1 0

    Dostum şunu unutma. Gelirin yükseldikçe hayat standartın da yükselir.

   • atlascnn
    1 0

    10 ay oldu. hazıra dağ dayanmaz bu süre zarfında

 • Dönüş yok..
  0 0

  Umut tacirliğine karnımız artık tok.. Ailemizin, çocuğumuzun rızkını sana yar etmeyeceğiz.
  ÖDE ve Kurtul, ya da sonuçlarına katlann..

 • Bunun adı aile!
  0 0

  Bitmeyen “haftaya”lar, inandık yanıldık, benim hakettiğimi bana şart koşarak veririm diyor !! ME vicdan diyorum!!…

 • Ersoy kimdir
  0 0

  Mahmut Bozkur, kayınpedi derkiTepeden tırnağa kriminal bir kişilik haline gelen yalan-yanlış beyanlarla dolu Ali Murat ERSOY’un kötü yönetimi Atlas jet Global A.Ş.’nin iflasına sebep olmuş ve birçok kişiyi, acenteleri, Devlet bankaları da dahil finansal kurumları zarara uğratmıştır. Atlas jet şirketinin iflası verilerek binlerce insanın alın teri yok edilmiş, mağdurları haklarını ödeme vaadiyle sürekli oyalama ve kandırma taktiğine başvurmuş, mağdurlar da A.Z.A.P platformunu kurmuş bu şekildemağduriyetlerini kamuoyu ile paylaşmaya çalışmışlardır.kaynak turizim günlüğü

  • Normalde çocuklarının yüzüne bakamaması gereken , sokakta yürüyememesi gereken , KUL HAKKI tanımayan biri olmasına rağmen , pişkinlikle insan içine çıkabilen biri , daha çok şey söylenebilir, boşlukları sizler doldurun…

  • Ben tanıyorum
   1 0

   Şemsi paşa pasajında g.tü büzüşecisenin ta kendisidir.

  • ATLAS
   0 0

   Çok güzel yalan söyleyen vasıfsız bir neferdir.

   • Bir tanıyan daha
    1 0

    Umursamaz,utanmaz,önce basur olası,sonra cırcır olası,poposunda kımıl kımıl kurtlar dolasası,ekşi sözlükte baş sayfada hit olan,varlıktır.

 • Ersoy kimdir
  0 0

  Sana kızını,canını yaptığı anlaşmalarla malını beren kayınpederin Mahmut Bozkurt bunları söylemişlen biz ne söylesek az.

 • Ocak ayından beri ne iş bulabiliyoruz ne de paramızı alabiliyoruz.Her seferinde ödeme vaadi ile kandırılıyoruz.Bahaneler hiç bitmiyor.Kendisi nasıl rahat edebiliyor bunca insan mağdur oldu . Lütfen sesimize ses olun bizlere destek olun

 • DUY
  0 0

  O kadar YAZIK Kİ.
  Bunca yıl vermiş olduğum emekler için haram zıkkım olsun.
  Bugün değil yarın elbet ödeyeceksin. Bu dünyada ödemezsen öbür dünyada ödeyeceksin.
  Ödeki cehennem ateşlerinden kurtul…..

 • Sözün bittiği yer,ilerde ecel döşeğinde artık sorgular kendisini.

  • Azrail
   0 0

   Tabi orasıda meçhul, böyle bir kişilik söz konusu olunca.

 • Miras
  0 0

  Her çocuk için babası onun kahramanıdır. Kısacası her baba çocuklarının gözünde onların supermenidir. Sen sadece çalışanlarının emeğini çakmadın. Çocuklarına öyle bir miras bıraktın ki . Sen onların gururla tasıyacakları soyadlarını çaldın. Sen çocuklarının insan içinde başı dik dolaşma hakkını çaldın. Kısacası sen çocuklarının suoermenini çaldın. Bunlarıda satın almaya dünyada kimsenin gücü yetmez. Bu saatten sonra senden aile babası olmayı bırak iskele babası bile olmaz.

 • Rasulullah (s.a.) şöyle buyurmuştur: “İşçiye ücretini alın teri kurumadan veriniz!” Maddi olsun manevî olsun, insanın, çalıştığının karşılığını görmesi ve tam olarak onu alması ilâhî bir yasadır.
  Hakkımızı alana kadar susmayacağız…

 • Abi bakan bey gör artık bnları lütfen

 • Ahhh ahh
  0 0

  Ne borclar ım var alacaklılar kapıda hakkım olanı alamıyorum allahından bul üstüne üstlük kiradayım

 • Atlaszede
  0 0

  Sen ki, bu kadar insanı mağdur edip, üzerine birde bu insanlarla sözleşme imzalatıp gün verip ödemeye yapmayarak dalga geçen. Bundan sonraki süreçte seninle biz dalga geçicez. Azap susmayacak !

 • Çalışan
  0 0

  Sefa Bey sesimizi duyurduğunuz için size çok teşekkür ederim….

 • Atlaszede
  0 0

  Sen ki, bu kadar insanı mağdur edip, aptal yerine koymaya çalışan. Yapacaklarımızı izle. Azap susmayacak !

 • Kumtorbası
  0 0

  Kul hakkı yarına kalmazzzzzzz

 • Cıktın!

 • Mağdur
  0 0

  Insanlar magdur issiz parasiz HAKLARINI ver artik

 • Atlas zade
  0 0

  Parası olmasına rağmen çalışanlarının haklarını ödemeyen 8 aydır sallayan bir de hala çocuk tehdit eder gibi onu yapmayın bak öderim bunu yapmayın bak öderim sen Bizim hakkımızı vereceksin lütuf yapılacak birşey yok artık çember daraldı öde ve kurtul

 • Ex çalışan
  0 0

  Aramızda patron-çalışan ilişkisi 7 ay önce bitti
  Şimdi biz ALACAKLI yı
  Sen ise BORÇLU

 • adalet
  0 0

  Onulu vicdanlı bir adam ödeme yapmayacaksa yapa mıyorum arkadaşlar başınızın çaresine bakın der. Ama bu adam bizi 3 ay vereceğim vereceğim diye çalıştırdıktan sonra ne maaşlarımızı ne tazminatlarımızı vermeden iflas gösterip bizi çöp gibi kapı önüne koydu. İflas için bilirkişi incelemesi öncesi herkesi çağırıp 31 ağustosta alacaklarınızı ödeyeceğim diye imza aldı. Hepimiz borç içinde bu tarihe göre herkese ödeme sözü verdik. Ödemedi. Ulan vicdansız bunca insan sana hizmet etmekten başka ne yaptı. Hiç mi onurun gururun yok. Fakat bu işten böyle kolay kolay kurtulamayacaksın. Paraları yurt dışına kaçırıp ülkenin özel tüzel firmalarına bankalarına en önemlisi alnının akıyla çalışmış haketmiş insanlanlarına haklarını vereceksin. Siyasi bağlarını kullanıp sahte iflas gösterip bu ülkenin değerlerini sömüremeyeceksin. Bu ülkede adalet var…

 • Mağdur
  0 0

  Biz mağduruz ,gururluyuz ve HAKLIYIZ
  Öde kurtul

 • Www
  0 0

  Sürekli aynı yalanlar doymadın.

 • HAK VE ADALET
  0 0

  En büyük ŞEREFSİZLİK bir insanın alın terini ÇALMAKTIR…

 • Mağdurzede
  0 0

  Bu kadar çalışanın ahı yakanda . Sen bu insanları bu kötü süreçte işsiz parasız bıraktın .ÖDE KURTUL

 • Yeter
  0 0

  Seni ALLAHa havale ediyorum
  Bakalım nasıl hesap vereceksin

  • Yeter’e
   2 1

   Allah akıl vermiş,düşünün, sorgulayın iyi yönde kullanın diye. Elin adamı her işini Allah’a havale ediyor mu, etmiyor. Siz her olayda olduğu gibi herşeyi Allah’a havale etmeyi bırakın, birlik olun hakkınız için savaşın.

  • Azrail
   0 0

   Artık onun için defter tutmuyoruz. Hesaplık durumu yok, mekan belli.

 • ???
  0 0

  Bu kadar çok kişiye aç ve ekmeksiz bırakıp geceleri hala uyuyabiliyor musun?

 • ….
  0 0

  Ben hayatımda böyle bir adam gormedim. Zaten insanlar davaları falan bekliyordu geldi mesaj atti anlaşma yapalım diye 31 ağustosa kadar kendi dediği şeyi kendisi yapmıyor.

 • Adalet
  0 0

  Sende bizim haklı olduğumuzu biliyorsun
  O zaman hakkımızı neden ödemiyorsun

 • Vicdanın rahatmı
  0 0

  Ahımız her gün artıyor

 • Atlaszedeler
  0 0

  O kadar zaman para istemeden hakkımızı almadan gece gündüz uçtuk çalıştık ailelerimiz biz bunu haketmedik

 • ÖDE KURTUL
  0 0

  Bu kadar insanın alın terinin üstüne yatarak hala nasıl yaşayabiliyorsun

 • Atlaszedeler
  0 0

  Her hafta söz veriliyor haftaya vericem haftaya haftaya … aylardır işsiz kaldığımız yetmediği gibi çalıştığımız parayı da alamıyoruz

 • Atlaszede
  0 0

  Gerçekten dicek bisey bulamıyorum..Çocuklarına acıyorum böyle hak yiyen bir babaya sahip oldukları için ne büyük bir utanç..Çocuklarının duymasından korkmasına şaşmamalı..Paran pulun o çocuklara güzel araba almaktan başka hicbiseye yaramaz bunu bil.. Bu kadar kişinin ahını alarak fazla gidemezsin bunu bil.

 • Kefenin cebi yok!!!
  0 0

  Malın mülkün senden sonra çoluk çoçuğuna kalırda kefenin cebi yok bu kadar kişinin ahıyla tek başına nasıl yüzleşeceksin!!!

 • Kabin memuru
  0 0

  Bu yok zamanda yol parası verdim İstanbul’a geldim bi sürü masrafa girdim yazıklar olsun yazıklar . Bu kadar da olmaz diye düşünmek istedim hep ama bu kadardan Fazlası oldu .. Ayıp ,günah çok günah . Haklarım ,emeklerim haram olsun Haram. Ticaretçi olmayı öğrenmişsiniz (o da muamma) ,İnsan asla olamamışsınız . O masaya oturtup ödeyecek ya diyen yaverlerinize de haklarım HARAM olsun .

 • COSSS
  0 0

  Emek hırsızı Murat Ersoy mağdur ettiği binlerce insanla bir de dalga geçer gibi mutabakat imzaladı ve yine ödeme yapmadı. Bu son yalanındı EMİN OL BUNDAN SONRA KİMSE PARANIN PEŞİNDE DEĞİL,SENİN NASIL BİR ADAM (!) OLDUGUNU TÜM DÜNYAYA GÖSTERME PEŞİNDE.

 • ÖDE KURTUL
  0 0

  “Canımı sıktınız, sessiz olursanız belki öderim” bu nasil bir seviyedir ya?!
  Pandemi döneminde işsiz kaldık, bizin de ailelerimiz var
  ÖDE KURTUL AZAPTAN

 • Beş parasız
  0 0

  Cebimizde paramız kalmadı iş bulamıyoruz yazıklar olsun bizi mağdur ettin yalancı patron

 • Ödeme
  0 0

  31 Ağustos söz ödenecek . Olmadı 07 Eylül söz yaramazlık yaptınız 14 Eylül söz . Ya şimdi hangi gün yatıracak bende unuttum :))

 • Durmuş
  0 0

  Bu sahtekar emekçilerle dalga geçiyor yazık günah şahsi hesapları incelensin, devletimiz acil olarak baskı kursun bak bakalım nasıl ödüyor..(miliyon dolarlık evlerde oturmasının miliyonluk arabalara binmesini biliyor, fakir fukaranın parasını ödemiyor kursagında kalsın..

 • E.S
  0 0

  Ticaret parayla değil namla yapılır Murat ersoy. Bir gün ekmek yiyemeyeceğin günler gelir. İki bin çalışanın hakkını allah ödetmez mi sanırsın. Ben olsam çocuklarımdan utanırdım. Böyle bir geçmişe sahip olduğum için. Yazık! Kirin üzerinden arınmayacak böyle devam edersen.

 • memur
  0 0

  yazıktır öde kurtul. ama paşam küsmüş oynamıyormuş adam olda öde artık utanma da kalmamış

 • Yazık
  0 0

  Sinirlenmiş bir de paşa binlerce insan mağdur onlar ne yapsın

 • Hakkımızı söke söke alacağız yanlarına kar kalmayacak

 • Borcunu öde
  0 0

  Alacaklarımızı istiyoruz. Yani çalışıp uykusuz kalıp hakettiğimiz paralarımızı!!!!

 • PES
  0 0

  Bu kadar lafı taşa söylesen taş utancından çatlardı pes doğrusu. ÖDE VE KURTUL…

 • memur
  0 0

  sanki borç istiyoruz adamdan alnımızın teri hak ettiğimiz para bu bizim anla artık şunu sesiniz çok çıktı o yüzden ödemiycem demrk ne demek cocuk bile yapmaz bunu

 • Avio
  0 0

  Airzorthaber acaba niye sessiz kalır bu duruma. Cevap çünkü hala nemalanıyor ama onların daha önemli işi var TK’yı baltalamak niye beyzade muhalif öyle olunca vur gitsin ulan madem doğruları yazıyorsun al sana haber. İşin içinde para olunca muhaliflik de yalan sonuçta kardeşi bakan ama tek kelime yok. Yazık insanların emeğine. Yıllarca boşuna emek vermişim bu şirkete. Umarım hakkınız olanları en kısa zamanda alırsınız. Eski Atlaslı…..

 • ÖDE kURTUL
  0 0

  Artık haklarımızı öde kurtul

 • OYALAMA ARTIK
  0 0

  Herkesin hakkını öde ve kurtul

 • Ortada dolaşır ancak,bizim sözümüz imzadır diyerek.Bizim mahallenin bakkalı sana veresiye vermez artık.

 • Atlaszede
  0 0

  Mersoy eninde sonunda hakkımız olanı alacağız bunu sen de biliyorsun. Gel kendini daha da rezil etme.

 • Hak
  0 0

  Eyyyyy Mersoy unutma ki bu toprağın bir de altı var. Eğer inanıyorsan.

 • Kumtorbası
  0 0

  Hakkım haram zıkkım olsunnn

 • OYALAMA
  0 0

  Yapılan davranışlardan rahatsız oluyormuş 🙂 bize sordu mu acaba hiç biz ondan çok hoşlanıyorduk halbuki

 • Zede
  0 0

  Umut u tacir eden xxx yoksunu ersoy

 • Durduk yerde gelin paralarınızı ödeyeceğim diyorsun, saçma sapan bir protokol sunuyorsun.. İnsanlar o kadar zor durumda ki, senin o saçma sapan teklifini bile kabul ediyor ama sen her zamanki gibi şu tarihte ödeyeceğim deyip ödemiyorsun..
  Paylaşımlarınıza kızdım, beni sinirlendirdiniz o yüzden ödemeyi erteledim.. Uslu durursanız ödeyeceğim diyorsun ve tabi ki yine ödemiyorsun..
  İnsanlarla kafana göre dalga geçiyorsun!!
  Eehh be adam..
  Söylesene sen kimsin, kime güveniyorsun??
  Mağrur olma A.M. Ersoy, senden büyük ALLAH var.

 • Yazık ettin
  0 0

  1 maybach parasina bu AZAPTAN kurtulabilirdin,fakat sen insanlarla alay etmeyi ve hak yemeyi seçtin.Umarim perisan olursun.

 • Cabin
  0 0

  Bu kadar insanın hakkını çaldın zor durumda bıraktın bunu vebalini ALLAH yanına bırakmaz elbet sana ödetir

 • Birisi
  0 0

  Söylesin kendisine
  Bu insanlar borç istemiyor
  Borcunu ödemesini istiyor

 • ERY
  0 0

  Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste. Aynı muameleyi görmen dileklerimle ME

 • Vampir
  0 0

  Ne halt olduğunu ben 10 sene önce gördüm. Kendi kalibrende adamları müdür, şef yaptın. Kan emicisin mersoy

 • Azap
  0 0

  Hakkımızı öde sende kurtul bizde senden kurtulalım

 • Taçsız Pele
  0 0

  Vermiycemmmm…Vermiycemmm..Benim değil mi vermiycemmm..Tükenip gitse de vermiycem..ohh ohhh vermiycemmm..(Ersoy un iç sesi)

 • YETERRR !!!
  0 0

  Mağrur olma A.M. Ersoy, senden büyük ALLAH var.

 • Ali
  0 0

  Yeter artik

 • Personel
  0 0

  Murat Ersoy size hakkımı helal etmiyorum benim ve ailemin rızkını yiyorsunuz yazıklar olsun!!! Bir an önce borçlarını öde ve kurtul !!!

 • YAŞ 24
  0 0

  24 yaşındayım ama kendimi 74 yaşında gibi hissediyorum senin sayende Murat Ersoy.
  Bunları yaşayacağım aklıma bile gelmezdi
  Kendi halime değil senin düştüğün hallere gülüyorum.
  Sanki bi yerde sözün geçiyordu kimsenin parası bende kalmaz diye

  • HAYDAR
   0 0

   Eksiğin var delikanlı; “ Biz ERSOY AİLESİyiz KİMSENİN PARASI BİZDE KALMAZ “ dedi hepimizin gözünün içine bakarak Aralık 2019 da!

   • Haydar kaptanım
    1 3

    Uçuş işletmende iki kaptan çıkıp genel müdüre küfür edince kaptanlar olarak neredeyse o küfür eden kaptanları taşlayacaksınız! Şimdi o küfürlerin manasını anladınız mı?

 • nedko
  0 0

  atlaszedeler olarak cok cile cektik ama kariyerimin bu asamasinda iyibir ders oldu bundan sonra patronum malini bir cebinden baska cebine koyuyorsa ayik olucaz demekki….ats yi isvicreliler almismis …

 • nedko
  0 0

  ama tum bu yalan dolan mahkemede ortaya cikacak o zaman insallah curursun hapislerde alirlar elinden mali mulku….corona uyariydi tanridan ……hakkimiz coktan cikmistir corona musibetiyle

 • İnsan evladı
  0 0

  Şurda yazılanları okuyup empati yapmaya çalıştım. Bu yazılanları benim ailem okusa, çoluğunun çocuğumun yüzüne bakamam, insan içine çıkamam. Yazılanlar da iftira değil, yalan değil. Bu duygu yok galiba ama bunlardan utanmalı insan. Öde kurtul. Bu yazılacaklar, söylenecekler ömür boyu sadece senin değil tüm sevenlerinin (kaldıysa) karşısına çıkacak. Jet Murat’ın şeysi diyecekler onlara da. Çevredekilerin geleceğini çalma bari. Öde kurtul.

 • Bergamot
  0 0

  Ne kadar ayıp,vicdansız insan.

 • Arkadaşlar bilirkişi raporunu etkilemek için yapılan bir oyundu kısacası biz de bu oyunu yuttuk. Bilirkişiye dediği bu şekil de ; bakın ben çalışanlara bütün borçlarımı ödüyorum sizde ona göre raporunuzu yazın demiş ama bilirkişi bizim oyuna geldiğimiz gibi oyuna gelmemiş. Sen o insanların borcunu öde ona göre ben de bunu buraya yazayım demiş. Ama Mersoy istediğini alamayınca, mahkemenin atadığı bilir kişiyi değiştirmeye uğraşıyormuş, Kısacası bu şekil de bir bilgi geldi

  • Bilir kisiii
   1 0

   Mahkeme gurusu Ziya OSMAN ACIKEL mi uğraşiyormus bilirkisiyi değiştirmeye;

 • ADALET İSTİYORUZ
  0 0

  9 ay oyaladın bizi tebrikler… madem hakkımız olan parayı ödemiceksin neden bizi şirkete çağırdın imza attırdın çıkarın neydi ? 1 hafta sessizliğinizi koruyun ödeyecem dedin biz defalarca sözümüzde durduk sessiz kaldık sen yine sözünde durmadn m.ersoy alın teri hırsızısın hakkımı sana helal etmiyorum.

 • Zeki
  0 0

  Bundan sonra Murat Ersoy ile yapılacak
  tek anlaşma için tek ön koşul: Alacaklarımızı derhal ödemesi olacaktır.

 • Muzaffer Ok
  0 0

  Murat Ersoy, her gece aynı yastığa baş koyduğun kadının babasının senin için söylediklerine ve düştüğün duruma bir bak ve “Nerede hata yaptım” diye bir düşün.
  Sen halen lüks içinde yaşarken mağdur ettiğin Atlasglobal çalışanları senin ensende olmaya devam edecekler. Kayınpederimin basına verdiği bilgiler, AZAP tarafından basına verilecek bilgilerin yanında hiç kalacak. Daha fazla rezil olma, senin için çerez parası olan çalışanlarının haklarını öde.

 • 320
  0 0

  Ya bu hayatta ya da obur dunyada acisinin cikmasini diliyorum. Kendi emegimle kazandigimi bana vermedi. Kac kere ucagima bindi, kac kere sag salim o arizali ucaklarda guvenli bir sekilde getirdim ve goturdum. Ben isimi hakkiyla yaptim.

 • Öde ve Kurtul..
  0 0

  Öde ve Kurtul. Başka yolu yok.. Kimsede sabredecek hal bırakmadın..

 • Atlaszede
  0 0

  Amiral Gemisi batıyordu.
  Patron yalan söylüyordu.
  Herkes görüyor ama inanıyordu.
  Batıyoruz herkes flikalara denmedi.
  Tahliye komutu verilmedi.
  Flikalar da gemiyle battı.
  Hepimiz denizdeyiz, hala kara yakında diyor.

 • HARAM OLSUN
  0 0

  Sana bu akılları veren Ziya ve Sen ve tüm yardakcilariniz adalet karşısında hesap vermekle kalmayıp dilerim acılar icin de verirsiniz son nefesinizi

 • Ali
  0 0

  Sn Bakanım ailenizin soyadını karalayan kardesinize sahip çıkın bir akıl fikir verin lütfen

 • HARAM OLSUN
  0 0

  Bir Adam gibi gibi adam demiş ki ;kimileri ANASIYLA kimileri ANISIYLA anilirmis. Bu sana çuk oturdu Yalancı Haysiyetsiz Onursuz insan

 • Sen degilmiydin ersoylorda kimsenin parasi kalmaz diyen sen degilmiydin soyadini kullanip insanlari kandiran hepimiz biliyoruzki istesen bir iki mulkunu satar odersin borcumuzu ve eminim bu miktar senin gibi bir ERSOY icin bizim tahmin edemeyecegimiz kadar kucuk bir rakam .Fakat bizler icin emegimiz karsiligi cocuklarimizin rizki aylarca odeyebilecegimiz evimizin kirasi hastasi olanlarin ilac parasi hicmi bunlari dusunmuyorsun hicmi yuregin yok vicdanin yok kimse senden para dilenmiyor hepimiz emegimizin karsiligini istiyoruz ya sen odeyeceksin ve her gece huzurla uyayacaksin yada uykusuz geceler yolda cunku senin yuzunden bizde huzur kalmadi ode ve kurtul

 • Airline haber farkı
  0 0

  Bu sürecte yanımızda oldunuz tesekkürler airline haber diğer airport gibi sahte kahraman değil gerceksiniz..

 • HAK VE ADALET
  0 0

  Öde ki Baban rahat uyusun…

 • Honey
  0 0

  Cesaretle geliyoruz bekle bizi tek göz

 • Atlaszede
  0 0

  Bizler Atlaszede olduk ama onu AtlasZADE yapmayacağız. Er olan adam Soy’una uygun davranır. Airline habere, emekçilerine sesimize ses oldukları için teşekkür ediyoruz. Havacılık sadece pilotların, kabinin ve tekniğin değil; sizler gibi havacılığa gönül vermiş insanların; habercisinden, bilet satışcısına; ik’dan ticaret departmanına; servis şöföründen istasyoncusuna; Handling çalışanından hava trafikçisine, Havacılık doktorundan eğitimcisine; burda sayamadığım ama Havacılık alanında namusu ve şerefi ile hizmet sunan tüm insanların sektörüdür. İçimizdeki kötüleri, yani havacı olmayanları ayıklamamız lazım. Sefa Beye de bir Havacı olarak ayrıca teşekkür ediyorum. Gönlü güzel kardeşim, yani Havacı.

 • Şeytannnn
  1 0

  İnsanları mağdur etmek babanın kitabında yazmazdı ve bunu hep sen söylerdin Murat Ersoy. Rahmetli babanın kemiklerini sızlatıyorsun ÖDE KURTUL….
  Annen, kardeşlerin ve çekirdek ailen var onların başlarına edilen bedduaların gelmesini istemiyorsan ÖDE KURTUL….
  Bu azap a aileni alet etmek istemiyorsan ÖDE KURTUL…

 • yalancı Mersoy!!
  2 0

  Mersoy sen ticaret adamı değilsin, senin en iyi ticaretin işçilerin parası çalmandır.!!! bu işte epey bi usta olduğunu dosta da düşmana gösterdin. Yaptığınla gurur duy herkesin gözünde aciz bir insan olduğunu gösterdin.

 • A.M. ERSOY’a
  1 0

  İnsanların hakedişlerini ver artık, senden başka bir şey isteyen de yok!
  Emek hırsızlığına bir son ver!

 • Artık öde
  0 0

  Yıllarca yanında çalışan sana saygı duyan insanları ne hale getirdin biz seni böyle bilmezdik Türkiye’de artık hangi sektörde ismini kullanarak bir iş yapmayı düşünüyorsun ömür boyu çalışanlarını kandıran onların rızkına göz diken verdiği sözü tutmayan bir patron olarak anılmakmı yoksa haklarımızı odeyıp helalımızı alan bir patron olarakmı anılmak ıstiyorsun bunu yapabılecegını hepımız bılıyoruz ama nıye yapmıyorsun anlamak mümkün degıl parası olduğunu söyleyen sensın kı zaten olmaması bazı şaşırtır tarıhlerı veren sensın derdın ne anlamak mümkün degıl öde ve kurtul

 • Murat Ersoya
  0 0

  Bu zor günlerde neler yaşadık yaşamaya devam ediyoruz. Üstüne birde söz verip (senin için ne anlama geliyorsa artık) insanlarla dalga geçiyorsun. Yaşadıklarımı yaşamadan inşallah bu dünyadan göçüp gitmezsin Murat Ersoy… iki cihanda da elim yakanda olacak.

 • Murat (sana isminle hitap ediyorum senden büyüğüm ve patronum değilsin) adam ol soyadını taşımayı öğren. Sülaleni rezil ettin hayırsız evlat. Çalışanlarının parasını ver bu ızdıraptan hem sen hem de ERSOY soyadını taşıyanları kurtar.

 • Söylemeyi unuttum yaptıkların sadece seni değil ileride çocuklarını da bitirecek sokağa çıkacak yüzleri olmayacak. Çünkü bizim çocuklarımız babalarının alacağını bırakmayıp eylemlerine babalarının bıraktığı yerden devam edecek.
  IZDIRAP OLACAĞIZ….

 • Bu olay tüm emekçilere ve iş adamlarına örnek olsun. Çalışanların haklarının yenmeyeceğini göstereceğiz. Boğanızda kalacak. Fitil fitil burnunuzdan gelecek.

 • herşey ortada
  1 0

  İşte ülkemizin hali. Ne adalet var ne caydırıcı ve cezalandırıcı kanun ne hesap soran ne de veren. O yüzden de bir adım ileri gidemiyoruz. Gerçi adalet olsa bile adamına göre değişir o da ayrı.

 • murat e
  1 0

  evet dalga gectim gecmeyede devam edicem eğlence kaynağımsınız bu aralar zaten işim gücüm yok sizlerin umudunu kırip enayi yerine koymaktan keyif alıyorum.

 • Atlas çalışanı
  1 0

  Sefa bey emekleriniz için teşekkürler

 • Ex capt.
  1 0

  Elbet haklarımızı alacağız…

 • Bıktık
  1 0

  Bizi oyalamandan bıktık artık .öde ve kurtul

 • nedko
  1 0

  hastayken uctum kulagim sakat ama ahim yerinde cikacaktir sagliggindan boss yarina kalir yanina kalmaz ahim

 • İsviçre’deki Banka Müdürü Murat Ersoy’u aramış, demişki, herkes Türkiye’den İsviçreye para getiriyor veya gönderiyor. Siz tersini yapıyorsunuz. Neden diye sormuş? Bu kendi itirafıdır. Buradaki diğer soruyu ben soruyorum: Bankacı doğru söylüyorsa, Paranızı neden İsviçre’de tutuyorsunuz? Ve hakikaten getiriyorsanız, neden alacaklarımızı ödemiyorsunuz?

 • Murat Ersoy kimdir
  0 0

  14 şubattan herhangi ödeme almadan üstüne de virüs olayı ile açıkta kalan personellerini gram düşünmeyen adam .öde artık

 • Atlaszede1
  0 0

  Adını , aileni, onurunu hiçe sayarak yaşamanın en güzel örneğidir Murat Ersoy

 • Atlaszede1
  0 0

  Yıllarca emek verdik, ailemizden, sevdiklerimizden , yuvamızdan uzak kaldık günlerce. Defalarca kandırıldık. Bedelini ödeyeceksin Murat Ersoy

 • @Atlasmagdurlari
  0 0

  Biz sözümüzü tuttuk, her zaman da tutarız. Sana dedik ki seni insan içerisine çıkartmayız, çocuklarının yüzüne bakamaz hale getiririz. Bak bakalım neler yapıyoruz.

 • Kabinden gelen ses
  0 0

  Bu kadar insanın emeğini,uykusuz gecelerini,ailesine olan sorumluluğunu,inancını ve en sevdiği işini elinden aldın. Ah etmek bir yana kendin için bu ödemeleri yapmalıydın. Bizler halâ kocaman bir aileyiz. O zor ayları beraber atlatan,yüzüne gerçeklerin vurduğu ama hiç yılmayan kocaman bir aileyiz. Sen bizleri hiçe saysan da bizler HAKLI DAVAMIZDAN VAZGEÇMEYECEĞİZ…

 • Atlaszede
  0 0

  Ne eksik ne fazla sadece hakkımız olanı öde.

 • Kabinin sesi
  0 0

  Bu insanlar sana inandı,borçlularına tarih verdi,sen de bizlere talimat… Ee sonra? Ne içindi bu kadar çaba? Ne içindi bu kadar bekletme? Sen bizleri yoksaydın ama biz tüm gücümüzle inandık sana. Ne yazık işimizden,ekmeğimizden HAKLARIMIZDAN olduk ama peşini birakmayacağız…

 • Kabinden
  0 0

  ÖDE KURTUL BU AZAPTAN!!!!

 • Bu iflası ilk aşamasından beri takip ediyorum. Gerçekten dönen dümen ap açık ortada fakat yapılan bir şey yok. Bu kadar insanın çok hızlı bir çözüme ihtiyacı var. Kendisine ekmek parası veren binlerce çalışanını bu kadar mağdur eden bir iş veren, umarım boynunu hayatı boyunca yerden kaldıramaz. Yaşattığı rezillikleri yaşamadan gitmez…. Gerçek bir şerefsiz.

 • Atıl
  0 0

  Bu daha başlangıç mücadeleye devam

 • 15 sene çalıştım, şirket gibi değil kendi işim gibi özveride bulundum, oğlum olduğunda yurt dışında görevdeydim, bitmesini bekledim. Yeri geldi 2 gün boyunca eve gitmedim havalimanında yattım hep aynı aşkla çalışmaya devam ettim ve bunun gibi binlerce olay. Karşılığını alamamak çok acı gerçekten.

 • Emektar
  0 0

  Evet aynen bizimle dalga geçtiniz , hiç değilse ümit vermeseydiniz yapmayacağınız bir için ,her şey bir gün karşılığnı bulur unutmayın

 • CC
  0 0

  Bu odemeleri yapacaksin m.ersoy söke alacagiz paramizi. Bizim vijdanimiz rahat sen bi omur vijdan AZAB’I cekeceksin!

 • Gözüyle sahit
  0 0

  Insanlarin emeklerini masalarındaki mezelere çeviren sözde saygin sirketin patronu,bukadar insani iflas gerekcesyle isinden ettin,maasinizi odicem diye ümitler verdin,bu zor surecte insanlarin ne druma düştüğünü bile umursamadan nasl rahtca yatabliyorsun,gun gelicek bukadar ah hem servetinden hem bedeninden ckicak,piskin ve yüzü kizarmayan aciklamalara insanlarin emeklerini calistirmaya ve bndan nemalnmaya daha nekadar devam ediceksin…

 • dispatcher
  0 0

  Bebeklerinin ihtiyaclarini gidermekte olanlarimiz var yazik gunah senin bu yaptigin. Bir de dava edenlere de alacaklari yoktur diye dilekce yazdiriyomussun o bilmis avukatlarina. Yanina kalmaz bu yaptiklarin, beter ol. Kul hakkina girdigin yeter insanlarin. Her seyden once biraz insan ol. Sayin M.E

 • Tek başına mı?
  0 0

  Bunca alavere dalavereyi tek başına mı yapıyor acaba? Varsa İşbirlikçileri de ifşa edilmeli. Her daim yanında birileri vardı.

 • Magdur78
  0 0

  Tek kelimeyle yaziklar olsun

 • Cellat
  0 0

  Her iki cihanda elim yakanda olacak Mersoyyyy. Öde kurtul…

 • Eski bir dost
  0 0

  Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste…

 • Berna
  0 1

  Öde ki baban rahat uyusun!

 • Berna
  0 0

  Haksızlık yapmak haksızlığa uğramaktan daha acıdır.

 • Berna
  0 0

  Alınan duâlar gibi, alınan ahlar da miras kalır. Varislerinize ah bırakmayın.

 • İsmi lazım değil
  0 0

  Senin gibi iş ahlakına(ahlaksızlığına) sahip bir “adamın” pırlanta gibi dürüst onurlu gururlu çalışkan işçilerinin olması ne üzücü!!!

 • Berna
  0 0

  Alınan duâlar gibi, alınan ahlar da miras kalır. Varislerinize ah bırakmayın.

 • İsmi lazım değil
  0 0

  Arkadaşlar bu yalancı adam şimdide ben yeniden şirket kuracağım telegramdaki konuşmalar bana dosya halinde hergün iletiliyor diye bizi bölmeye çalışıyor sözde yeniden hayata geçireceği şirketinde ona sallayanlar videoda oynayanlar tweet atanlar grupta konuşanlar yer almayacakmış kulaktan kulağa herkese böyle bir düşünceyi empoze ederek insanların duygularıyla oynamaya devam etmektedir uyanın artık bu rüyadan biz sadaka istemiyoruz hakkımızı istiyoruz

  • Tezgah
   0 0

   Buda Mersoy un yeni tegahı inanmayın.

   • Hayvan terli !
    1 0

    Yemezler artık ME yemezler. Hani 777 getirme palavrasını yaymaya çalışıyordun bir zamanlar ! Tip md. bile tesbit etmiştin ✈️ B-777✈️

  • Telegrama davet
   0 0

   Muhbirleri yorulmasın boşuna. Şu herifi dahil edin telegram grubuna ilk ağızdan öğrensin mağdur ama mağrur eski çalışanlarının düşüncelerini.

 • Berna
  0 0

  Haksızlık karşısında eğilmeyiniz, çünkü hakkınızla birlikte şerefinizi de kaybedersiniz.

 • Eski Çalışanı
  0 0

  Öde de sen de kurtul, biz de hakkımız olan, ailemizi rahatlatacak ücreti alalım. Artık aptal yerine konulmaktan bıktık. Bu insanlar cahil ve senin kölelerin değil. Yaptığının ahlaksızlık ve suç olduğunu anla artık.

 • 78 cm
  0 0

  tam 77 cm ötendeyiz kapındayız bahçendeyiz sadece 77 cm

 • AZAP ATEŞİ
  0 0

  AZAP seni yakar bu gidişle. İyisi mi en kısa zamanda ÖDE VE KURTUL . Bu küstah tavrına kimsenin tahammülü yok.

 • 0 0

  Biz paramızı işimizi kaybettik ama patron itibarını kaybetti buda bir gerçek!

 • Sadaka
  0 0

  İnsanlarla alay eder gibi pazarlığa oturtması hakkının üçte birini sadaka gibi teklif etmesi onu da ödememesi bu nasıl onursuzluk!!

 • İtibar
  0 0

  Ben çocuğumu 5 aylıkken bırakıp uçuşlara döndüm hiç mi hakkımız yoktu. Haram olsun! Biz elbette yeni işler buluruz birgün ama siz bukadar ahla hiçbir yere gelemezsiniz. İtibariniz nerde?

 • Acizlik budur
  0 0

  6 senelik karda kışta yazın tatilsiz bayram seyran uçtum karşılığında 4 bin lira teklif ettiler alay edercesine! Onu bile ödemekten mi acizsiniz?

 • ZİYA yı
  0 0

  Dinlesene yine 🙂 son gülen sizdiniz:))

  • Ziya ?
   1 0

   Kim bu Ziya?

   • Bi sorumlulugu, odası olmayan biri. Sadece sevgili yapıp yada kabınden muhbirleri olan sahıs, sonra muhbirleri ucusa gonderıp ucusta sorun yasadıysa kabin memurunu,fo,amirini işten attıran sahıs. Bu kızlar da 20 lik ergen grubu. Ha suc bunlar da mı degil bi söze inanan ME de Havacılık camiası ıyı bılır. Gram üzülmuyorum sana graaam. Su ınsanların emeklerinin parasını ver rezil adam

 • Pilot
  0 0

  Allahın Adaleti elbet bir gün tecelli edecek. Bukadar insanın ocağına ateş düşürdün.

 • Yalancı
  0 0

  Bu yaşıma kadar daha yalancısını görmedim… İnsan iflas edebilir, insanın başına herşey gelebilir, ama asla çalışanlarıyla üstelik borçlu olduğu çalışanları ile dalga geçemez. Murat efendi o ilk toplantıya geldiğin gün ve ersoylarda kimsenin parası kalmaz dediğin gün bizde kredin vardı. Ama yalan üstüne yalan söyledin.. Sonra diyorsun ki ailemi karıştırdınız ben buna kızdım.. Karakter aileden kalıtsal olarak gelir unutma bunu..

 • Atlaszedeee
  0 0

  Emeğimin hakkını ver bilader

 • Atlaszedeee
  0 0

  Yeter artık kul hakkım haram olsun alınterim haram olsun sana murat ersoy

 • Atlaszedeee
  0 0

  Haram zıkkım olsum lanetlen

 • Sinan
  1 0

  Hayır o değil de patronun diğer şirketi ATS’de de işler iyi değil. Hoş ne zaman iyi oldu ki sene 2009’da başladı haklar ufak ufak gasp edildi ne için koca bir HİÇ için. Uçuş parası, Euro’dan Dolar’a geçiş sonra TL’ye geçiş, uçuşlarda en arkalara atılması en son yarım maaş niye Murat beyimizi kurtarıcaz ya tabii yazmadıklarım da buna dahil. Son olarak işten ayrılan çıkarılan arkadaşların haklarının kalan kısmında kalan taksitlerin ödenememesi ki son zamanda ayrılanlara da kıdem ödenmeyecek bilgisi. Neyse ben yazarken gerildim siz okurken sıkılmayın sakın

  • ddd
   1 0

   ortak nokta verilmeyeni kanıksayarak çalışmaya devam ediliyor hep bir ümit bir ümit…karşı taraf vezirlerini iyi oynuyor.

 • Login
  0 1

  En büyük günah kul hakkı yemektir. İnsanların hakkını vermediği sürece gün yüzü görmesin, göremez de.

 • Tepki olarak
  1 0

  2000 bin kişi yorum yapsın arkadaslar. Gücümüzü görsün

 • Paylıt
  1 0

  oyalama taktikleri , benim diyen dolandırıcılara taş çıkartıyor..
  ÖNEMLİ UYARI…. size kişisel telefonunuzdan ulaşarak ödeme yapacağını söyleyen ve hatta mutabakat imzalayan kişilere itibar etmeyiniz. Aksi takdirde tekrar dolandırılırsınız

 • Yolun Sonu
  0 0

  Tamaöen alın teri ve Emek hırsızlığı. Yağız hırsız ev sahibini bastırır misali sırıtıyor. Arlan ve Utan biraz.

 • Pilottt
  1 0

  Bence babasının kemiklerini sızlatıyor.Allah bu adamı bi sınava tutup eline Servet bıraktı ama Murat Ersoy ne yaptı.İşçinin emekçinin hakkını gasp etti.Şimdi utanmadan devleti kandırmanın peşinde

 • Yalancı
  0 0

  Utanmaz herif yaşından utan yaptıkların hak değil umarım yattığın yerde çarşaf yırtatsın

 • Yalancı
  1 0

  Bu adam bütün hayatımı mahvetti.Sayesinde herkese borçluyum hakkımı haram ediyorum çocuklarından ve kendisinden çıksın

 • Batsın yalanınız
  1 0

  Benim anlamadığım bir konu var neden bu kadar basın yayın sessiz kalır 2bin kişinin alacağını ödemeyen bu adamı neden haber yapmazlar

 • Yazıklar olsun
  1 0

  Bu adamın yaptığı katakulliyi Avrupa da yapsalar faiziyle ödetirler ve birdaha ticaret yaptırmazlar ama işte canım ülkem malesef

 • Mağdur İşçi
  1 0

  Bunlar kötü günler Murat Ersoy. Daha kötü günlerse çok yakında geliyor. Bu insanları rezil etmeyecektin, sen rezil olacaksın. Aynaya bak, tek hatalı ve kabahatli kişiyi orada çok net göreceksin.

 • Delirmiş Pilot
  1 0

  Bay ME, sana halen bey diye hitap ediyorum, bunu haketmek için mağdur ettiğin çalışanlarının haklarını vermelisin.
  İnsanlar 9 aydır senin bugün yarın hikayeni dinliyor, yeter artık, bıçak kemikte.
  Alman Lisesinde size en tehlikeli insanın kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan olduğunu öğretmişlerdir.

 • Delimisin divanemisin nesin sen Murat ERSOY helebir desene,derdin ne senin kardesim;kendine ailene soyuna sopuna kufrettirmekten zevkmi aliyorsun param yok odemiyorum de olsun bitsin.

 • Murat Eroglu
  1 0

  Gençler sizi nasıl kandırdık ama,:) Nanikkk:))

  • Masallah masallah
   2 0

   Genel Mudurum sendemi buradasin,ne oldu hayrola maaslari odeyecektin artistik hareketlerle;duyduk ki Murat patronunla araniz bozulmus
   ziya diyorki televizyonla makam arabasi araklarken yakalanmissin dogrumudur ;Hay masallah masallah,

   • Z denilen
    0 1

    Sahıs ınsanlara iftıra atmaktan baska ne gorevi vardı şirkette? Herkes hırsızdı şimdi turkıye gördü alayını 😉

 • Dogrucu davut
  1 0

  Seni kimse adam yerine koymuyor M.E . Yalan ağzına yuva yapmış ağzından çıkanlar kendin gibi bomboş şeyler. Sen yeterince alçaldın zaten ne onurun kaldı ne şerefin ne de haysiyetin. Çoluk çocuğun ilerde senin yüzünden insan içine çıkamayacak onlara acı adam ol bari diyecem ama çok geç artık babalarının yalancı ve güvenilmez bir insan olduğunu öğrenecekler..

 • AtlasF/O
  1 0

  Ödese bile helal etmeyecekmiş
  Musalla da ‘nasıl bilirdiniz’ diyecekler
  Asıl biz sana hakkımızı helal etmiyoruz

 • DALMACYALI
  1 0

  Bu kadar kisi kalkipta magduriyetini dile getiriyorsa Murat Ersoy Allah var unutma kul hakki cok zordur cok

 • Azap
  1 0

  Hiç utanma yok ya. Bunca insanın canını yak defalarca söz ver sonra bi de ayağına çağır. YOK YAAA ERSOY
  Sonuna kadar EMEĞİMİZİN HAKKINI SAVUNACAĞIZ!!!!
  ÖDE KURTUL

 • HIRSIZ ERSOY
  1 0

  Çaldığın emeklerimiz sana haram olsun!!!!
  Biz de aylardır sinirliyiz, VAZGEÇMİYORUZ
  Hadi bakalım

 • Vecihi
  1 0

  Basiretsiz, terbiyesiz, hak yiyen, ne bu dünyada ne ötekinde iki yakan bir araya gelmeyecek.

 • Kulak arkasında,
  0 0

  Bayağı hacim var.

 • Vecihi
  1 1

  Kaybedince yerine koyamayacağın tek şey “itibarındır” paran değil.
  Hayatını itibarsız bir adam olarak geçirmeye sen kendini mahkum ettin

 • Yalanın vergisi
  1 0

  Yalanın vergisi olsa vergi rekortmeni olur üstüne plaket alırdı

 • M.Ersoy’a
  2 0

  Ey allahtan korkmaz kuldan utanmaz!
  Ey dünya fanisi haramzade!
  Hiç mi onurun şerefin yok!
  Yaptıkların yanına kar mı kalacak sanıyorsun!

 • Ne demek efendim, bey ve amele, bey ve amele
  Fakir soymak yakışır mı kemale?
  Rüşveti hak bilip bilip her dakika hile
  Yapıp yapıp inkâr inkâr ettiysem yuh
  Yuh yuh, yuh yuh soyanlara
  Soyup kaçıp doyanlara
  İnsana kıyanlara
  Yuh nefsine uyanlara, yuh!
  Bu kadar milletin hakkın alanlar, hakkın alanlar
  Onları kandırıp zevke dalanlar
  Suçsuzun başına, hey dost, çöktüm ise yuh
  Yuh yuh, yuh yuh soyanlara
  Soyup kaçıp doyanlara
  İnsana kıyanlara
  Yuh nefsine uyanlara, yuh!

 • Atlaszede
  1 0

  Onca insanı mağdur eden Murat Ersoy’un bu zamana kadar tek bir tutarlı davranışı, ödeyeceğim diye söz üstüne söz verip o sözü tutmamak olmuştur. Bravo!!! Çocuklarına ne de güzel örnek oluyorsun. Bu haberleri okudukları zaman seninle gurur duyuyorlardır! Vicdansız!!!

 • Valla benim de karşımda binlerce kişi, yüzlerce aile olsaydı bende korkardım.Adam haklı korkudan piyasaya bile çıkamıyor kendini bile aklayamıyor.Hoş nasıl aklayacaksa.Öde kurtul dedik, kendisi ertele AZAP’a devam dedi.Ee sen bilirsin diyelim ne diyelim

 • Delirmiş Pilot
  1 0

  ME, AZAP’tan kurtulmanın tek yolu, ödemek. Aklın varsa bu kadar insanla uğraşacağına, çerez parası olan çalışanların 3,5 aylık maaşlarını ödersin. Yoksa uykusuz geceler seni bekliyor. Karar senin.

 • ME ?
  0 0

  Sen nasıl birisin yaa?

 • Mücadele ve Sabır
  1 1

  İş enteresan bir hal aldı ödemelerinizi yapacağım diye tekrardan duygularımızla oynadı sinirlerimizi bozdu aramızdan biri canına tak edip bu sahtekara kendi yöntemiyle hesap sormaya kalkmaz umarım çünkü değmez sadece haklı mücadele ve sabır arkadaşlar kazanan biz olacağız.

 • Söz Vermek!!!
  1 0

  Söz vermek er kişinin işidir soyadında ER yazan verdiği sözü tutacak diye bir kaide yok değilmi M.Ersoy!!!

 • AZAP
  1 0

  Bu kadar insanın ahıyla nasıl yaşıyacaksın.?

 • atlascn
  1 0

  yazık gerçekten adamım diye geçiniyor

 • Delirmiş Pilot
  1 0

  Ersoy’larda kimsenin parası kalmaz demiştiniz. Bak işte emekçilerin hak ettiği maaşları ME’de kaldı.
  Emeğe saygın varsa hemen öde.

 • Delirmiş Pilot
  1 0

  Babanız size ismini bıraktı, sen evlatlarına ne bıraktığının farkındamısın.
  Babanın kemiklerini sızlatma, evlatlarına temiz bir isim bırak.

 • MağdurAile
  1 0

  Atlasglobal gibi bir havacılık kuruluşu pandemi sureci öncesi daha tedbirli hareket ederek iflasını bildirip ,öncelikli davranarak çalışanlarının hiçbir özlük hakkını vermeden mağdur duruma getimiş bulunmaktadır. Dolayısyla süreç ilerledikçe mağduriyetler kendini daha da göstermeye başlamıştır. Çalışan insanlar sadece hak ettikleri emeğin karşılığını almak istiyorlar.İhtiyaçlarıni karşılamak, muhtaç duruma düşmemek,ailelerinin geçimini sağlamak, aile bütünlügünü bozmamak ,dik duruşlarını kaybetmemek vs.istiyorlar. Dolayısıyla bu ve benzeri durumlar bütün çalışanların doğal ,sosyal ve yaşam haklarıdır. Onların kazanılmış haklarıdır. O haklar ihlal edilemez .Çünkü o hakta, doğmamış çocuklaŕın dahi hakkı olduğu düşünülerek ,hak yiyenden yedi göbeğe kadar vebali sorulur. Umarız hiç hak yenmez .İnsanlar daha da mağdur edilmez.Biran önce atlasglobal çaĺışanların hakedışlerini ödemede bulunur. Aslasglobal kendine yakışanı yapar

 • H Kotum oku bebeğim
  1 6

  Eski genel müdür ve H kot nerede? Hala Ersoy’a yalakalık yapmaya gidiyorlar bundan haberiniz var mı??? Geçen haftalarda H Kot B… ve yalak Ç…. ziyarete gidip el divan pençe durmuş!!! İsterseniz bu konuyu Araştırın!!!! Bunlar hala mersoyun etekleri altında geziyorlar.!!! Yeni şirket kuracakmış şirketin başına getirecekmiş miş miş…. ulan sizin ben varyaaaa öyle bir anıyoruz ki sizleri her akşam kulaklarınız çınlıyordur…

  • Tezgah
   2 0

   Buda tezgah

  • H.Kot veya benzeri günahsız insanlara böylesine alçakça iftiralar atmak çok büyük ahlaksızlık. Bu tür iftiralar haklı davanızda size destek veren herkesi tiksindirir ve uzaklaştırır bunu sakın unutmayın.

   • TC-GAP
    3 6

    Harun bu yapılanları görüp de neden hala hediye alarak,Mersoy’u ziyarete gitti bari bunu da açıkla.?

   • Teknik
    2 4

    Harun ve ekibi kaç ay oyaladı uçuş ekiplerini! Maaşlar ha bugün ha yarin ödenecek diye sesini bile çıkarmadı!!! Hadi maaşlar ödenmedi de bir ve beraber olacağınız yerde bir de üstüne uçakları aldı götürdü? Peki buna ne demeli???

  • O degıl de
   1 0

   K. Napıo acaba?

  • B ve C
   0 0

   KİM?

  • pilot
   4 2

   ooooooo haddini aşmıssın

  • FO
   6 0

   xxx altinda gezen senmissin ,Kulaklarini asil senin cinlatiyorlardi,,,,,Kuyruk acin oldugu belli alakasiz insanlara saldirmandan

  • Misafir
   5 0

   Allah xxxx vermiş zaten senin. Senin gibi xxxx kulakları daha çok çınlıyor bence. Günahsız insanlarla uğraşmayı kesin artık .Kendi çirkefinizde boğulun

 • AZAP
  1 0

  İnsanların emeğini alınterini çalan şahıs boğazında kalacak onlar.

 • Erzoy
  1 0

  Emekçilerin alınteri bu dünyada öbür dünyada da boğazına yapışacak.

 • Birazvicdan
  1 0

  Kandırma insanları ver artık emeklerini. Kul hakkından kaçamazsın yakana yapışır

 • Atlaszedelerden
  2 0

  Murat Ersoy insanlar acliktan ekmek bulamiyor. .
  8 ay sirketi kapatmaniz 3,5 ayda calisirken maas ödememeniz neredeyse 1 sene cok masum insanlarin günahlarina giriyorsunuz. Sizin icin maas almadan calistik evde ailemizi biraktik saygida kimseye kusur etmedik yolcularimiza hep güldük bu gun yarin haftaya diye diye kandirdiniz . Umarim bu surec biter ve hakkimizi alirz fazlasinda gözümüz yok .

 • Yıldız
  1 0

  Karına her baktığında kayınpederin geliyor mu acaba aklına ???

 • Sevda Yüklü Kervan
  0 0

  Hadi kabin ve yeri geçtim onların aldıkları para belli.. Sen alacaksın milyarlarca para sonra çoluğum çoçuğum diye feryad edeceksin.Yahu millet asgari ücret ile geçinip kira ödüyor hemde kaç çocuğa bakıyor utanır biraz insan.. (Bazı pilotları tenzih ederek söylüyorum aralarında aklı selim insanlar mevcut) Ayrıca ikinci husus siz Murat Ersoy u neden mahkemeye vermiyorsunuz.. Halen bu adamın tongasına düştüğünü anlayamadınız mı arkadaş..Yok o gün verecek yok böyle yok şöyle diyeli bile kaç ay geçti…

 • Saniye Işık
  2 0

  Çalışanlar mağdur durumda inşallah en kısa zamanda Murat Ersoy verdiği sözü tutar bir nebze olsada ilaç gibi gelir mağdurlara

 • Ali Karaca
  3 0

  Bir ve beraber olmaya devam koçummm….

 • Vagon Necmi
  1 1

  Utanmadan helal etmem demiş demek bir de. Yahu insanların alacağı onlar, helal etmiyorum demek nasıl bir pişkinlik.

 • Sessiz
  1 0

  Offffff ki ne offffffff.

 • Kpt
  2 0

  Bugün 10.10.2020, Ali Murat Ersoy’un söz verip para vermeyeli 50 hafta oldu. Şimdilik söz veren diyoruz, önümüzdeki günlerde ne diyeceğiz bilemiyorum. Öde kurtul diyoruz, anlamıyor.

 • Kpt
  2 0

  Mahkemeye verdik. Hileli iflas ve nitelikli dolandırıcılık şüphemiz var. Mızrak çuvala sığmıyor zaten. Bir yandan mahkeme devam ederken, bir yandan alacaklarımızı tahsil etmeye çalışıyoruz.

 • Kpt
  1 0

  Ziya bu filmde 2 numaralı oyuncu. Ne iş yaptığı belli değil. Kızlara asılan, taciz eden, yüz bulamayınca işten artırmakla tehdit eden, saçma sapan bir tip. O da hedefimizde.

 • Kpt
  0 1

  Bu Ersoy ailesinin her bir ferdi meşhur. Babadan başlayarak, kardeş, ikizler, her birinin hayat hikayesi film olur.

 • Celalettin Emrem
  2 0

  Alacaklarımızın sonuna kadar takipçisi olacağız.Bize yaptığı bu haksız davranışı Murat Ersoy’un yanına kar kalmayacak.

 • Hak ve Adalet
  2 0

  Er gec hakkımız olanı alacaz Murat Ersoy #ödekurtul.

 • Eski KM…
  3 0

  Bu kadar insanın hakkını yemek ve mağdur etmek bir insana yakışmaz bir vicdana sığmaz…Bunca zaman saatimiz tutmasada yolcular mağdur olmasın diye kendimizden ödün verip çabaladığımız her kuruşunu emek emek kazandığımız paramıza göz dikmek üstüne yatmak inanılır gibi değil !…!

 • Bir de aramızda yeni memur ve kaptanlar var afa ‘ya iş garantisi ile borçlandırılmış ve şuan ödemek zorunda olan elin de avcunda olmadığı halde bulup buluşturup ödemeye çalışan hayalleri kursağında paraları söz verildiği gibi sahip olamayacakları bir meslek eğitimine yatırmış meslektaşlarıma en çokta o havacılara üzülüp bir de onlar için tekrar kızıyorum vicdanı olan hiç bir varlık yapmaz bunu !

 • @Atlasmagdurlari
  3 0

  ATS ye olan borçlar ne kadar acaba? Acaba en fazla borçlu olduğu şirketler arasında mı?

 • Çok yakında yurtdışına kaçacağım…

 • Atlas zedeler
  4 0

  Lanet herif annem her gün beddua ediyor sana insanları bosa umutlandırdın.. Allah belanı versin

 • atlaszede
  2 0

  cokta super zeka isi bi olay yok pandemi yi ongormus falan abartmayin….sayet ongormus olsaydi pusuya yatar son bi devlet destegi alir oyle batirirdi… haa batirirdi diyorum cunku daha 2 sene once ATS yi satarak sinyali cakmis zaten

 • Karaktersiz
  3 0

  Ne kadar karakxxxxx bir insan olduğunu bir kez daha gösterdi sadece, bizim durumumuzda bi değişiklik yok ama kendisi rezil olmaya devam ediyor, yazık

 • Murat Ersoy tüm mal varlığını İsviçre’de bir bankada. 3 şirketi var Ali çivi ile ortaklığı görünen şirket. Sıfırları dahi sayamıyorsunuz hesabındaki paraların. Bu adam hiç kimsenin parasını ödemeyeck. Ziyanın xxxxx ve xxxxx nazlı Tuğçe vs gibi isimler paralarını alır. Hala bu Ziya denen şeref yoksunu olan adama inanıyor ne yazıkki. Allah’ından bulsun.Sıradaki haber:

İlker Aycı, Japonya Büyükelçilik Ödülü aldı

Hızlı Yorum Yap

Yazarlar
Video
Galeri

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Airline Haber'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Airline Haber'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.