Mina Başaran’ın ölümüyle ilgili yapılan çirkin yorumlara ünlülerden tepki

Mina Başaran’ın ölümüyle ilgili yapılan çirkin yorumlara ünlülerden tepki
Mina Başaran'ın ölümüyle ilgili yapılan çirkin yorumlara ünlülerden tepki

Birleşik Arap Emirlikleri’nden Türkiye’ye gelen ve içinde işadamı Hüseyin Başaran’ın kızı Mina Başaran ve arkadaşlarının bulunduğu özel jet, İran’ın başkenti Tahran’ın güneyinde düştü.

Mina Başaran'ın ölümüyle ilgili yapılan çirkin yorumlara ünlülerden tepki

Feci olayda 2’si pilot, 1’i hostes, 8’i yolcu 11 kişi hayatını kaybetti. Kaza sonrası sosyal medyada yapılan çirkin yorumlara tepki gösterildi.

Mina Başaran'ın ölümüyle ilgili yapılan çirkin yorumlara ünlülerden tepki

Ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından çirkin yorumlara böyle isyan etti:

Mina Başaran'ın ölümüyle ilgili yapılan çirkin yorumlara ünlülerden tepki

Sunay Akın: Uçak kazasında hayatını kaybeden gençlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır diliyorum… Ruhları şad olsun kardeşlerimin… (Bu paylaşımın altına bir şey yazmak yok!.. Sizleri, bu üzücü haber sonrasında insan hayatına ve evlat acısına saygı göstermeyen paylaşımlardan dolayı bir dakikalık “kaygı” duruşuna davet ediyorum!)


Geri

8
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
saltturk.

ALLAHIM Rahmet eylesin. Ailelere sabır dilerim.Çirkin yazıları yazanlar.ALLAHIM size vicdan merhamet versin. ALLAHIM kimseye evlat acısı ve genç ölüm yaşatmasın.Amin.

Anonim

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ailesinin başı sağ olsun

Sky

Saygısızca yorum yapıp eleştirenlere ailenin acısı hafiflediğinde emin olun dava açacaklardır hadsizlere haddini bildireceklerdir.Aileye sabırlar diliyorum,Nurlar içinde olsunlar

Ersin TAŞTAN

Kesinlikle katılıyorum
Uzucu bir olay ama daha önemli olaylar uzerinde durmalıyız diye duşunuyorum
Cem yılmaz çurumuşuz diyor ama kendileri curumuş
Bizler ayaktayız ve ayakta kalmayı devam eddecez allahın emriyle

InsaAllah

InsaAllah Alllah sana biraz vicdan verir. Ucakta hayatini kaybedenler askerlerimiz de olsa unluler de olsa fakirler de olsa, veya Iran`dan Turkiye`ye getirilen bebekler olsa herkes daha cok kahrolurdu, ama sonucta Turk bayragi tasiyan bir ucak dusuyor, icinde gencecik insanlar hayatlarini kaybediyor. Burada agit yakan yok zaten. Bu kazanin haber degerinin olmadigini dusunuyorsan da zaten sen hic yazma okuma arastirma.

Giray Yaltıraklı

Olay üzücü ama bu olaya bu kadar çok yer verilmesi daha da üzücü. Başka heber yok mu? Neden bu özel habere takıldınız?? Tüm dünyada neler yaşanıyor, haberiniz var mı?

Ilkay Cercioglu

Merhaba, Turk bayragi tasiyan bir ucak dusmus ise önemli bir durumdur, hele ki kaptanlarinin hikayesini duymaniz lazim. Yazik olmus, mekanlari cennet olsun

Obs

Burası havacılık camiasına yönelik bir Türk haber sitesi. Bir Türk uçağı düşmüş. İçinde 11 kardeşimiz vefat etmiş. Ne bekliyorsun ? Magazin haberleri okuyup kim kimle nerde yakalanmış bunu mu ?