MİMARIN ŞİRKETİ OTTOMAN NAKLİYATA 500.000 TL ÖDEMİŞLER !

MİMARIN ŞİRKETİ OTTOMAN NAKLİYATA 500.000 TL ÖDEMİŞLER !

Hava İş Genel Merkezinin bulunduğu binadaki iki katın tadilatını  yaptığı belirtilen Mimar Yasin Köroğlu’na Hava İş Sendikası tarafından 1,9 milyon TL ödendiğini ilk kez Airlinehaber ortaya çıkarmıştı. Ancak yapılan incelemeler, Köroğlu’nun Hava İş ile ilişkisinin bununla sınırlı kalmadığını gösteriyor.

Kayıtlara göre, Yasin Köroğlu 30 Mayıs 2017 günü Ottoman Kargo unvanlı bir şirket kuruyor. Şirketin sahibi tek başına Köroğlu. Sermayesi 10.000 TL olan Ottoman Kargo Seyrantepe Dilek Sokak No:15/3 Kağıthane adresinde faaliyet gösteriyor. Bu adres aynı zamanda Yasin Köroğlu’nun Köroğlu İnşaat Proje Yapım şirketinin de adresi.

SİFTAH HAVA İŞ’TEN…

Ottoman Kargo kurulduktan sadece 2 gün sonra Hava İş Sendikasından 300.000 TL ödeme alıyor. Siftahı Hava İş’ten yapan şirkete 21 Temmuz günü Hava İŞ’ten 200.000 TL daha gönderiliyor. Bir şirkete açılır açılmaz bu çapta ödemenin yapılmasının dikkat çekici olduğunu söyleyen mali müşavirler “Sanki çok orijinal bir hizmet vermeye başlamış da Hava İş sendikası sıraya girip hizmetten almaya hazır halde bekliyormuş gibi bir durum var ortada. İncelenmeye muhtaç bir konu” şeklinde konuştular.

2017’de KURULAN KOOPERATİFİN İŞİNİ 2016’DA ALMIŞ !

Yapılan inceleme, Köroğlunun aynı zamanda, 670 konutluk Hava İş Konut Kooperatifinin proje ve danışmanlık işini de üstlendiğini gösteriyor. Asıl ilginçlik ise, Köroğlu şirketinin web sitesinde “2016 yılında Hava İş Kıbrıs caddesi Kooperatifinin İhale ve Proje Danışmanlık işini aldığının belirtilmesi. Oysa Hava İş Kıbrıs caddesi Kooperatifinin kuruluş tarihi Nisan 2017…

NOT/ Bu arada yukarıdaki haberimizde adı geçen Yasin Köroğlu’nun akrabası olduğunu tahmin ettiğimiz,Nazım Furkan Köroğlu’nun Hava İş genel kurulunda delege olduğu görüldü

Geri

4
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İmam ve Cemaati~ 11 ay önce

Yakında Wikileaks belgelerinde bunların bile adı geçerse şaşırmam!

Bir kişiye 2.4 milyon~ 11 ay önce

Yasin Köroğlu’na ödenen para 2.4 milyon TL’yi bulmuş. Yuhhhh….Aidatlarımız kimlere gitmiş?

boşa kürek çekmeyin~ 11 ay önce

Sefa bey sizi gıyaben tanıyoruz. sanırım 40 senedir bu sektördesiniz. Uçak kazası olunca,Tv açsam siz makale okusam siz karşıma çıkıyorsunuz. Ancak bu sefer yanıldınız. Topluluğu sizin gibi düşünmeyin. Bu delegelere ver üç beş kuruş işi bitir. nakliye şirketi yemiş, yönetim yemiş falan işe yaramaz. Cebe oynama zamanı. Çok gerilerde kalmışsınız. dönem hırsızlık,arsızlık dönemi.Sendika yönetimi işi farkla bitirir ama çok para çıkar sendikadan o başka.

Kpt~ 11 ay önce

sermayesi 10.000 TL lük şirkete 500.00 TL vay be..İyi yerde dükkan açmış bu ottoman mı mottoman mı denilen tabela şirketi. Yiyin efendiler yiyin… Aksırıncaya kadar tıksırıncaya kadar yiyin.