Milli takıma büyük ayıp!

Milli takıma büyük ayıp!

İzlanda’da büyük skandal! Milli Takım’a pasaport işkencesi…

Uzun bir uçak yolculuğu ardından İzlanda’ya varan A Milli Futbol Takımımıza, havalimanında pasaport kontrolü sırasında zorluk çıkartıldı!

Konya’dan özel uçakla Keflavik Havalimanı’na gelen milli takım kafilesi, ülkeye girişleri sırasında İzlandalı yetkililer tarafından yaklaşık 3 saat pasaport kontrolünde bekletildi.

Milli oyuncuların özel eşyalarının detaylı arandığı ve uzun süre pasaport kontrolünde tutulduğu öğrenildi.

Milli futbolcular Emre Belözoğlu ve Burak Yılmaz, havalimanı çıkışında yaşananlara tepki gösterdi.

Burak Yılmaz, “Yaptıkları saygısızlık, terbiyesizlik. Üç saattir orada bekliyoruz. Herkesin çantasını aldılar, herkesin kremlerini aldılar, çantasını alıyorlar. Tekrar tekrar geçiyorlar, biz 6,5 saat uçtuk, 3 saattir de bekliyoruz. Hatta bazı arkadaşlarımız hala gelemedi. Çıkabilen geliyor işte.” ifadelerini kullandı.

Kaptan Emre Belözoğlu da “Ben bir şey söylemek istemiyorum. Bizim ülkemize kurban olsunlar. Gereğini açıklarlar. Ne yazık ki evet, indiğimizden itibaren içeride gereksiz fazla arama yapıldı.” diye konuştu.

Öte yandan İzlandalı bir taraftar, açıklama yaptığı sırada Emre Belözoğlu’na, mikrofon tutar gibi tuvalet fırçası uzattı. Söz konusu taraftar, daha sonra gözden kayboldu.

Ay-yıldızlı ekip, havalimanındaki uzun bekleyişin ardından otobüsle başkent Reykjavik’e geçerek kamp yaptığı otele yerleşti.

A Milli Takım, maçın yapılacağı Laugardalsvöllur Stadı’nda TSİ 21.45’te yapacağı antrenmanla hazırlıklarını tamamlayacak.

9 Türk karşıladı!

2’si İngiltere 3’ü İsveç’ten gelen toplam 9 Türk, A Milli Takımız’ı Reykjavik Havalimanı’nda karşıladı.

İzlanda’da yaşayan Sportif menajerlik yapan Ümit Çamaş, Soner Darıcı Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş’i tebrik ederek çiçek verdi.

 

 

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

3 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
nota !
1 yıl önce

İyi de bu rezalet yıllardır var hala daha yapılıyor aynıları sıradan vatandaşlara yapılırken devletin aklı neredeydi? Tabii ki nota verilsin ama aynı muameleye maruz kalan her vatandaşın hakkı korunmalı. Yıllardır ülkemizde bu ülkeler ile ortakları vize aracı kurumlarca soyuluyoruz,gizli kalması gereken ticari,özel bilgilerimiz ellerine geçiyor,göz retina örneği bile isteniyor,vize alamazsak paramız geri verilmiyor,aracı kurumlar dövizle iş yapıyor,mesela İngiltere fotokopi için 0.5 pound,mesaj için 1.5 pound istiyor, devlet niye bunlar için de nota vermiyor,niye kendi ülkemizde hakkımız korunmuyor? Bir arkadaş Avustralya’dan vize alamadı gerekçesi ‘Türkiye’nin ekonomik durumu nedeniyle geriye dönmesinin şüpheli olması’.Adam açıkça yazmış.Biz onların vatandaşlarını kimlikle ya da kapıda vizeyle… Devamını oku »

eyy
1 yıl önce

Siz önce konsolosluklarına ve vize aracı kurumlara nota verin. Kendi insanımız daha kendi ülkesinde vize almak için aşağılanıyor,dünya para ödüyor,hakkı yeniyor,adamlar vize için sabıka kaydı bile istiyor.Oraya vardıklarında olanlar cabası,yazsak yer yetmez. Devletin bunları bilmemesi de mümkün değil. Koy konsolosluk vizesini,onlardan da banka evrakları,tapu,evlilik cüzdanı iste,vize verilmezse parayı iade etme,bunları yapabiliyorsak ne ala yapamıyorsak da şöyle güçlüyüz böyle bilmem neyiz diye de boşa üflemeyelim,tribüne oynamayalım.

rafet AKSARI
1 yıl önce

Ulan şerefsiz köpekler gelen takım sıradan biri değil, Türkiye Cumhuriyeti takımı. Sizin ulaşamayacağınız mertebede bulunan devletin takımına hakaret edecek millet, devlet değilsiniz alçaklar.