MALEYSIA UÇAĞI İLE İLGİLİ BİR KOMPLO TEORİSİ.

MALEYSIA UÇAĞI İLE İLGİLİ BİR KOMPLO TEORİSİ.

Maleysia uçağının kaybolması ve aradan geçen bir ay süresince tüm arama/kurtarma faaliyetlerine rağmen hiç bir bulguya bile rastlanmaması hala dünyanın gündeminden düşmüyor. Şimdiye kadar bir çok senaryo ve komplo teorilerinin üretildiği ve bunlardan hiç birinin tatmin edici bulunmadığı bu günlerde Rusya kaynaklı bir komplo teorisi yayılmaya başladı.
Bu senaryoya göre,Maleysia’nın B-777 si Afrika’nın doğusu ve Hindistan yarım adasının arasında bulunan Diego Garcia adasında ki ABD üssündeki havalimanına indirildiği iddia ediliyor. Rus kaynaklı bu senaryo, bu kazayla ilgili araştırmalarda bulunan rus uzmanlarca Kremline iletilmiş durumda.
Bu senaryoya göre, 11 Eylül 2001 de yaşanan Amerika’daki İkiz kulelere yapılan saldırıdan sonra ABD’nin tüm imal ettikleri uçaklara uzaktan kumanda ile tüm sistemlerini ele geçirip,pilotun kumandalarını etkisiz bırakan bir sistem eklendiği ve bu sistemle uçağın Diego Garcia askeri üssünden edilen kumanda ile adaya indirildiği öne sürülüyor.
ABD’nin Maleysia dan kalkıp Çine giden uçakta çok önemli bir kargo olduğuna dair acil bir bilgi geldiği ve bu bilgi doğrultusunda verilen emirle kargonun Çin’in eline geçmeden ele geçirilebilmesi için uçağın uzaktan kumanda ile Adaya indirildiği öne sürülüyor.
Bu konuda yapılan araştırmada Maleysia nın B-777 sinin 2001 yılından sonra imal edilmiş olması ve bu tür gizli bir düzeneğin ikiz kuleler saldırısından sonra imal edilen tüm ABD yapımı uçaklara takıldığı da ekstra ilave edilen bilgiler.
Bu senaryo doğrumu dur? Değilmidir? Bunu bilemeyiz ama şahsen ben ABD’nin Diego Garcia adasındaki askeri üsten huylandım diyebilirim. İddia edilen bu kargo,gerçekten doğru ve ABD için çok önemliyse,ABD bu uçağın akıbetini biliyordur.

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.