”KURT KAPANI 2″ ATATÜRK HAVALİMANI’NDA BAŞLADI

”KURT KAPANI 2″ ATATÜRK HAVALİMANI’NDA BAŞLADI

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı 2 bin polisin katılımıyla başlatılan ‘Kurtkapanı 2’ adı verilen denetimin Atatürk Havalimanı’ndaki uygulaması İç Hatlar Geliş katında başladı.

Terörle Mücadele, Uyuşturucu ile Mücadele, Bomba İmha, Asayiş, Trafik, Havacılık ve Deniz Liman Şube Müdürlüklerinden polislerin katıldığı denetim başta Fatih, Bakırköy, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa ve Sultangazi’nin bulunduğu Avrupa yakasındaki ilçelerde belirlenen noktalarda yapılıyor. Denetim yapılan yerlerden birisi de Atatürk Havalimanı oldu. Polis,İç Hatlar Geliş Terminali çıkışında İstanbul’a gelen yolcuların üst aramasını yaptıktan sonra kimlik bilgilerini kontrol ediyor.Atatürk Havalimanı’nın araç giriş noktasında yapılan araç aramaların yanı sıra ayrıca İç Hatlar Terminali Geliş Katı’nda da araçlar durdurularak aranıyor. Trafik polisleri de eksik evrakları bulunan araçlara da cezai işlem uyguladı.

Kişilerin GBT kayıtlarına da bakılarak aranmasının olup olmadığı kontrol ediliyor. Uygulama saat 12: 00’de başlarken saat 15: 00’e kadar devam edecek.

Geri

1
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
kurt kapanı ?

memlekette suç patlama yaparsa,adalet diye bir kavram da ya yetersiz ya tam olarak uygulanmazsa, teröristin biri 24 yılla yargılanıp,18 yıl ceza alıp,1,5 yıl yatıp çıkarsa,ülkeye ne oldukları belirsiz suriyelileri doldurursan, istihbaratı derdest edersen her türlü önlem alsan ne adını kurt kapanı koysan ne ? ayrıca istanbul’da trafik tam bir kaos ve ortada hele iş gidiş ve çıkış saatlerinde ana arterlerde tek polis göremezsiniz. onlar ancak devlet büyüğü geldi mi sahneye çıkarlar ya da adliye mensuplarını taşıyan servislere yol açarlar. ve de istanbul’da hemen her semtte, kaldırımlara, boş gördükleri olur olmaz,heryere arabalarını park edenlere neden ceza kesilmiyor ? özellikle de kafelerin,restorantların… Devamını oku »