featured

‘Koronavirüse yakalanan Binali Yıldırım hastaneye kaldırıldı’

AKP İzmir Milletvekili Binali Yıldırım koronavirüse yakalandığı iddia edildi.
Medyaradar’da yer alan habere göre; bir süredir memleketi Erzincan’da bulunan Yıldırım, Ankara’ya döndükten sonra rahatsızlık belirtileri göstermeye başladı.
Bunun üzerine Ankara Şehir Hastanesi’ne giden Yıldırım’a derhal Covid-19 testi yapıldı. Test sonucu pozitif çıkan 64 yaşındaki Yıldırım, müşahede altına alındı.
Yıldırım’ın hastalığının seyrinin çok şiddetli geçmediği, binaya yürüyerek giriş yaptığı ve hastanede normal odada tutulduğu öğrenildi.
Ayrıca haberin duyulmasının ardından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın da Yıldırım’ı ziyaret ettiği bilgisine ulaşıldı.
AKP’li vekilin ailesinden başka bir isim ise şu anda hastanede koronavirüs tedavisi görmüyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

 1. 3 sene önce

  Binali Bey’e geçmiş olsun.Havacılik sektöründe bu kadar insan ekmek yiyorsa bu kesinlikle Binali Bey sayesindedir.Sivil havacılıkta resmen devrim yapmıştır.Önceleri uçak seyahatini sadece elitler yapabilirken, Binali Bey’ in devrimlerinden sonra sıradan vatandaşlar da uçağa binebilir hale gelmiştir.Teşekkürler sayın Yıldırım.

  Cevapla
  • 3 sene önce

   Allah aşkına sizler ne yer ne içersiniz merak ediyorum..Neyin kafasıdir bu.Hangi devrimden bahsediyorsunuz siz…Hep bir gariban edebiyatı hep bir eziklikten kurtulduk muhabbeti…Nerdeyse ucağı icat etti diyeceksiniz

   Cevapla
   • Objektif bakmayı dene konuya. Bu adamın döneminden önce türkiye deki iç hat yolcu sayısına bak. Bu adamın döneminde ne olmuş ona bak.

    Cevapla