KOMEDİ BAŞLIYOR…AZ SONRA…

KOMEDİ BAŞLIYOR…AZ SONRA…

THY tarafından işten atılmak için disiplin kuruluna verilen Hava-Sen başkanı İskender Çarkcı’nın toplantısı saat 14.00 da başlıyor.

Hava-İş sendikası,disiplin kurulunda üç temsilcisi ile hazır bulunup, rakip sendika olan Hava-Sen’in başkanının işten atılıp atılmaması için oy kullanacak.

THY tarihinde,şimdiye kadar böyle bir komedi filmi seyredilmedi. Senaryosunu THY’nin özenle yazdığı ve yine Rejisörlüğünü THY’nin önde gelen isimlerinin yürüteceği bu filmin, aktörleri tanınmış olduklarından izleyici rekoru kıracağına kesin bakılmaktadır.

Filmin sonunda görüşlerinizi almak isteriz.

Geri

28
Kimler Neler Demiş?

avatar
27 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
V.N.E.GerçekPULL UP, TERRAIN PULL UPduyum'a (cevap veren tükürmek için yer arayan şahısa)Duyum'a Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
CMC
Ziyaretçi
CMC

Hırsınız gözünüzü kör etmesin.Hava-iş bu kurula katılmıyor.

6

5
Yalnız kurt
Ziyaretçi
Yalnız kurt

Hava Sen Bşk.disiolin kurulunda Hava İş in insafına terk ediliyor,öylemi,bu ayıp hepinize ömür boyu yeter.

8

2
Adalet
Ziyaretçi
Adalet

Bşk.Çarkçı yıllarca Hava İş üyesiydi,şimdi Hava Sen Bşk.ılduğu için,yıllarca aidat ödediği Hava İş tarafından yargılanacak,yani adalet bayrağı açtığı için,4000 üyeye ukaştığı için,hesap sorulacak,ne demokrasi ama

16

2
Üyelij
Ziyaretçi
Üyelij

Yönetim,karışmasaydınız Hava Sen üye sayısı ne olurdu şimdi sizce,

14

1
Kadı
Ziyaretçi
Kadı

bir söz vardır. Anamı ……kadı kimi kime şikayet edeyim diye. Aynı durum burada var. Örneğin sen hakimle kavga etmişsin ve mahkemede ki hakim senin davacı olduğun hakim. Sonuç ne çıkar

9

1
...
Ziyaretçi
...

Tarafsız arabulucuya bak sen. Tarafsızlık dediğin böyle olur

2

2
Kaptanlar
Ziyaretçi
Kaptanlar

Comander
13 Nisan 2018, 13:58
Kaptan,uçağı ve ekibini,yolcuyu,yükü emniyetle bir yerden bir yere ulaştırır,bunu son derece teknik ve kurallı yaparken de tasarruf,az yakıt harcama,yüksek irtifa,kumanda satıhlarının optimum kullanılması,pas geçme zorunluluğunu en altta tutma vb. Bir çok detayla ilgilenir.yani… kaptanların gücünü hafife almayalım.

9

0
Haavaisin isleri
Ziyaretçi
Haavaisin isleri

Ne komik allahim demokrasi hak hukuk nerede?

7

0
Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Yuh olsun artık

5

0
Göreceğiz
Ziyaretçi
Göreceğiz

İki ihtimal var;
-Hava İş kurula gelmez,kurul yapılmaz,dialog süreci başlar,
-Hava İş kurula gelir,Hava Sen Bşk.lehine oy kullanır,ancak yönetim bildiğini okur,Hava İş de ben ne yapabilirdim ki diyerek masumu oynar.

2

0
ANONİM
Ziyaretçi
ANONİM

Trajik aslında.. Bu hukuksuzluklara DUR diyecek yok mu diye soracağım ama, cevabı biliyorum..YOK

5

0
Sefa Hocam
Ziyaretçi
Sefa Hocam

Yeni turkiye bu

3

0
selim
Ziyaretçi
selim

Sefa İnan nerden biliyorsun hava iş yöneticilerinin atılması için oy kullandığını.Araştırmadan yalan yanlış haber yapıyorsunuz.

2

5
Selim Bey
Ziyaretçi
Selim Bey

nerede yazıyor Hava iş temsilcilerinin atılması için oy kullandığı.İşkembe i kübradan atma be arkadaş.

1

4
REZALET!!
Ziyaretçi
REZALET!!

HAVA İŞ SAVUNANLAR! BAKALIM BU REZALETE NE DİYECEKSİNİZ. HAKKATTEN OY KULLANMAMIŞ HAVA İŞ DİREK İHRAÇ KARARINI İMZALAMIŞ. HEPİNİZ KEPAZE OLUN İNŞALLAH. HAVA İŞTEN İSTİFA ETMEYEN DE HALA SAVUNAN DA BUGÜNDEN İTİBAREN BİZ UÇUŞ EKİPLERİ İÇİN BU KARARA İMZASINI ATMIŞ DEMEKTİR.

5

0
disiplin kurulu
Ziyaretçi
disiplin kurulu

ne toplantısı kaptanımıza tebliğ yapılmış toplantı daha önce olmuş zaten

0

0
disiplin kurulu
Ziyaretçi
disiplin kurulu

saçmalamayın yaw disiplin kurulunda dayanışma aidatı ödediği için katılacaktır ve emin olun utanacağımız şekilde şerh düşerse bu dediklerimizi yutar şapka çıkarırım.

0

0
duyum
Ziyaretçi
duyum

havaiş imzalamış imzalamasınada nasıl imzaladı iskender çarkçıyı arasınlar sorsunlar disiplin kararı kendisine tebliğ edilmiştir AÇIK olunsun

1

2
komedi
Ziyaretçi
komedi

sendikalar savaşı değil de daha çok thy nin koltuk savaşı gibi bir şey olmuş. İlkerin koltuğunu sallıyorlar

5

0
Utanç günü
Ziyaretçi
Utanç günü

Bu ülkede yıllardır hukuksuzluk haklıyı yeniyor. Korktuk ve yine yenildik. Bravo bize

3

0
komedi
Ziyaretçi
komedi

4 sene öncede aramızda olsaydınız ya

0

3
komedi başlıyor
Ziyaretçi
komedi başlıyor

o ole olmamış iskender yazılı savunma yapar disiplin kuruluna çıkmaz havaiş şerh düşer iskender bugun tebliğ almaya gider şerh yazısını görüp moralı bozulur imzalamaz çıkar.
bunların hepsi senaryodur. komedi başlıyor ya senaryosu böyle olmalı bence

1

1
Duyum'a
Ziyaretçi
Duyum'a

Tebliğ usulsüz. Bu disiplin kuruluna katılması da Çarkçı kaptanın kendi insiyatifidir haberin var mı? Zaten kanuna aykırı iş tutuluyordu bu son gelişmeyle herkes koltuğunu hırsı uğruna çamura atmıştır an itibari ile. Topunuza geçmiş olsun Hava iş ve THY yönetim. AL SANA EN AÇIĞINDAN BİLGİ. not: sivilde suratınıza tükürecek çok adam var bence kendiniz istifa edip emekli olun.

3

1
duyum'a (cevap veren tükürmek için yer arayan şahısa)
Ziyaretçi
duyum'a (cevap veren tükürmek için yer arayan şahısa)

merak etme kişi den önce yazılı savunma istenir. kişi buna cevap verir disiplin günü belirlenir kişiyi kurul davet eder kişi buna katılır veya katılmaz karar çıkar ve tebliği yapılır bunda usulsuz olan nedir şaşırdırm doğrusu kişi disiplin davetine olumsuz cevap verdiyse kurulda karar cıktıysa sorun nedir zaten kişi tebliği kabul etmeyip imzalamamıştır.
atladığımız konu iskender kaptanın neden savunması istendiğidir ortaklığın sosyal medya kullanımı politikasını atladıysa ki bu konuda thy a.o. da çok işten çıkarılan personel malesef olmuştur.
uslubunda seviye göremedim editör herhalde okuyamadı son yazdığın cümleyi. tükürmek istersen havaiş ve thy binasına gider tükürürsün burda seviyeyi düşürme

1

2
Gerçek
Ziyaretçi
Gerçek

Şu fark var Çarkçı kpt.Hava Sen Bşk.olarak KRT ye verdiği söyleşide THY adını anmadan sivil havacılığın FTL nedeni ile potansiyel tehdit altında olduğunu söylemiş,hatta uçucuların yorgunluktan güç şartlar yaşadığını belirtmiş,dikkatleri çekmiştir,

1

0
Anonim
Ziyaretçi
Anonim

NEVİN ÇOLAK TANSEL KAPTAN İSTİFA EDİN

4

0
PULL UP, TERRAIN PULL UP
Ziyaretçi
PULL UP, TERRAIN PULL UP

Eyyy. işi bilmez sadskstla gelen yönetici geçinenler.Bir gün sıra sizede gelecek.

1

0
V.N.E.
Ziyaretçi
V.N.E.

BU ÜLKEDE NE DOĞRU YAPILIYOR? DOĞRU,ADİL ,DÜRÜST OLAN BİR ŞEY KALDIMI MERAK EDİYORUM…. İSKENDER ÇARKÇIYI İYİ TANIRIM ; ÇALIŞKAN VE DÜRÜSTTÜR ARKADAŞLARI İLE BAŞLATTIĞI BU DEMOKRATİK HAK ARAYIŞI BAZILARININ TEKERİNE SERT BİR ÇOMAK SOKMUŞ OLMALIKİ TÜM YETKİLERİNİ TEHDİT YIPRATMA VE GÖZ KORKUTMAK İÇİN KULLANIYORLAR DİYE BÜTÜN ÇALIŞANLAR KONUŞUYOR… ASLINDA HAVA-SEN in BAŞARISI KABİN ve KOKPİT ÇALIŞANLARININ NEKADAR BİREY GİBİ DAVRANACAKLARI İLE DOĞRU ORANTILI UMARIM ŞAHSİYETLİ BİR DURUŞ SERGİLERLER VE BASKILARA BOYUN EĞMEZLER …..HAVA-İŞ EĞER BU DİSİPLİN KURULUNDA YER ALIYOR VE OY KULLANMA YETKİSİ VAR İSE… DÜZGÜN AHLAKLI İNSANLAR GİBİ BUNUN ETİK OLMADIĞINI SÖYLEYEREK OYLAMAYA KATILMAMALI HATTA DEMOKRASİYE İNANIYORLARSA KARŞI OY… Devamını oku »