KOMEDİ BAŞLIYOR…AZ SONRA…

KOMEDİ BAŞLIYOR…AZ SONRA…

THY tarafından işten atılmak için disiplin kuruluna verilen Hava-Sen başkanı İskender Çarkcı’nın toplantısı saat 14.00 da başlıyor.

Hava-İş sendikası,disiplin kurulunda üç temsilcisi ile hazır bulunup, rakip sendika olan Hava-Sen’in başkanının işten atılıp atılmaması için oy kullanacak.

THY tarihinde,şimdiye kadar böyle bir komedi filmi seyredilmedi. Senaryosunu THY’nin özenle yazdığı ve yine Rejisörlüğünü THY’nin önde gelen isimlerinin yürüteceği bu filmin, aktörleri tanınmış olduklarından izleyici rekoru kıracağına kesin bakılmaktadır.

Filmin sonunda görüşlerinizi almak isteriz.

Geri

28
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
V.N.E.

BU ÜLKEDE NE DOĞRU YAPILIYOR? DOĞRU,ADİL ,DÜRÜST OLAN BİR ŞEY KALDIMI MERAK EDİYORUM…. İSKENDER ÇARKÇIYI İYİ TANIRIM ; ÇALIŞKAN VE DÜRÜSTTÜR ARKADAŞLARI İLE BAŞLATTIĞI BU DEMOKRATİK HAK ARAYIŞI BAZILARININ TEKERİNE SERT BİR ÇOMAK SOKMUŞ OLMALIKİ TÜM YETKİLERİNİ TEHDİT YIPRATMA VE GÖZ KORKUTMAK İÇİN KULLANIYORLAR DİYE BÜTÜN ÇALIŞANLAR KONUŞUYOR… ASLINDA HAVA-SEN in BAŞARISI KABİN ve KOKPİT ÇALIŞANLARININ NEKADAR BİREY GİBİ DAVRANACAKLARI İLE DOĞRU ORANTILI UMARIM ŞAHSİYETLİ BİR DURUŞ SERGİLERLER VE BASKILARA BOYUN EĞMEZLER …..HAVA-İŞ EĞER BU DİSİPLİN KURULUNDA YER ALIYOR VE OY KULLANMA YETKİSİ VAR İSE… DÜZGÜN AHLAKLI İNSANLAR GİBİ BUNUN ETİK OLMADIĞINI SÖYLEYEREK OYLAMAYA KATILMAMALI HATTA DEMOKRASİYE İNANIYORLARSA KARŞI OY… Devamını oku »

PULL UP, TERRAIN PULL UP

Eyyy. işi bilmez sadskstla gelen yönetici geçinenler.Bir gün sıra sizede gelecek.

Anonim

NEVİN ÇOLAK TANSEL KAPTAN İSTİFA EDİN

duyum'a (cevap veren tükürmek için yer arayan şahısa)

merak etme kişi den önce yazılı savunma istenir. kişi buna cevap verir disiplin günü belirlenir kişiyi kurul davet eder kişi buna katılır veya katılmaz karar çıkar ve tebliği yapılır bunda usulsuz olan nedir şaşırdırm doğrusu kişi disiplin davetine olumsuz cevap verdiyse kurulda karar cıktıysa sorun nedir zaten kişi tebliği kabul etmeyip imzalamamıştır.
atladığımız konu iskender kaptanın neden savunması istendiğidir ortaklığın sosyal medya kullanımı politikasını atladıysa ki bu konuda thy a.o. da çok işten çıkarılan personel malesef olmuştur.
uslubunda seviye göremedim editör herhalde okuyamadı son yazdığın cümleyi. tükürmek istersen havaiş ve thy binasına gider tükürürsün burda seviyeyi düşürme

Gerçek

Şu fark var Çarkçı kpt.Hava Sen Bşk.olarak KRT ye verdiği söyleşide THY adını anmadan sivil havacılığın FTL nedeni ile potansiyel tehdit altında olduğunu söylemiş,hatta uçucuların yorgunluktan güç şartlar yaşadığını belirtmiş,dikkatleri çekmiştir,

Duyum'a

Tebliğ usulsüz. Bu disiplin kuruluna katılması da Çarkçı kaptanın kendi insiyatifidir haberin var mı? Zaten kanuna aykırı iş tutuluyordu bu son gelişmeyle herkes koltuğunu hırsı uğruna çamura atmıştır an itibari ile. Topunuza geçmiş olsun Hava iş ve THY yönetim. AL SANA EN AÇIĞINDAN BİLGİ. not: sivilde suratınıza tükürecek çok adam var bence kendiniz istifa edip emekli olun.

komedi başlıyor

o ole olmamış iskender yazılı savunma yapar disiplin kuruluna çıkmaz havaiş şerh düşer iskender bugun tebliğ almaya gider şerh yazısını görüp moralı bozulur imzalamaz çıkar.
bunların hepsi senaryodur. komedi başlıyor ya senaryosu böyle olmalı bence

komedi

4 sene öncede aramızda olsaydınız ya

Utanç günü

Bu ülkede yıllardır hukuksuzluk haklıyı yeniyor. Korktuk ve yine yenildik. Bravo bize

komedi

sendikalar savaşı değil de daha çok thy nin koltuk savaşı gibi bir şey olmuş. İlkerin koltuğunu sallıyorlar

duyum

havaiş imzalamış imzalamasınada nasıl imzaladı iskender çarkçıyı arasınlar sorsunlar disiplin kararı kendisine tebliğ edilmiştir AÇIK olunsun