featured

KMTSO Başkanı Balcıoğlu’ndan ‘uçak’ müjdesi!

 

Kahramanmaraş Ticaret Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Şahin Balcıoğlu, düzenlediği basın toplantısı ile THY ve Pegasus’un kente düzenli olarak uçak seferleri yapacağı müjdesini verdi.

Kahramanmaraş Ticaret Sanayi Odası (KMTSOBaşkanı Şahin Balcıoğlu, düzenlediği basın toplantısı ile THY ve Pegasus’un kente düzenli olarak uçak seferleri yapacağı müjdesini verdi.

Başkan Balcıoğlu, yaptıkları girişimleri ve gelişen süreç içinde seferlerin nasıl yapılacağını basın mensuplarına şöyle alattı:

“Hem THY hem Pegasus Havayolları ile görüşmelerimizi tamamladık. İkisinden de izin aldık. Yaz döneminde uçaklarını düzenli olarak indirme sözü verdiler. Bu bizim için bir müjde diye düşünüyoruz. Sizinle paylaşmak istedik.

Bu sözümüzün ispatı da; bugün THY sayfasından yaz programı için artık bilet alabilecek, sabah ve akşam uçaklarımızın her gün olduğunu göreceksiniz. Kahramanmaraş, programa dahil edildi. Ben burada bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Herkesin bu konuda bir tuzu, bir katkısı var. Hem öğrencilerimiz hem iş insanlarımız hem hastalarımız, herkes için lazım olan şeyi inşallah daha sonra arkasını getirmek üzere yılın başından itibaren biz elimizden gelen gayreti göstereceğiz.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir