Teknisyen Çatıdan atladı Kaza mı? İntihar mı?

Teknisyen Çatıdan atladı Kaza mı? İntihar mı?

THY/Teknik A.Ş Çalışanı teknisyen Ramazan Zeley Atatürk Havalimanında bulunan eski hangar tabir ettiğimiz birinci hangarın çatısından beton zemine düştü. Acilen Bakırköy Devlet Hastanesine kaldırılan Ramazan Zeley in çatıya neden çıktığı veya intihar mı ettiği henüz belli değil. Bilgiler geldikçe paylaşacağız.

Ayrıntılar; 

Ramazan Zeley in Off günü olduğu ve hangarın çatısında sivil kıyafetle bulunduğu söyleniyor. Yoğun bakıma alındığı ve hayati tehlikenin devam ettiği iletildi.

Saat 22.10 : Ramazan Zeley’in bilincinin yerinde olduğu,ancak belden aşağısının kötü olduğu ve ameliyata alınacağı son gelen duyum olarak almış bulunmaktayız. Ayrıca, Ramazan Zeley’in Hangarın çatısına  fotoğraf çekmek için çıktığı ve dengesini kaybederek aşağıya düştüğü iddia ediliyor.

Saat 01.08 Hastanede olanlardan gelen habere göre maalesef tek bacagını kaybetme ihtimali olduğu ayrıca beyinde veya vücudun üst kısmında ciddi hasarın olmadığı söylendi. Ramazan Zerey’in ambulans ile giderken bilincinin acık olduğu ve doktorla konuşurken fotoğraf çekerken ayağım kaydı dendiği söylendi.

Saat 01.08 Hastanede olanlardan gelen haber maalesef tek bacagını kaybedecekmiş beyinde veya vücut üst kısmında ciddi hasar yok..Ve ambulans da Dr.la konuşmuş foto çekerken ayağım kaydı demiş


Geri

24
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Türk Hava Yollari Teknik A.ş

Öncelikle Kardesim Türk Hava Yollari gibi köklü bir kurumda calistigi icin zaten mutluyduk, simdi diyoruz ki gercekten ramazan dogru yerdeymis nasil tesekkur etsek bilemiyoruz basta yoneticilere,saglik personellerine ve tüm calisanlara sonsuz tesekkurler Allahın izniyle Ramazanimiz en kisa zamanda araniza katilir Herkese saygılar… Zerey ailesi

son durumu nedir.Bilgi verirmisiniz

Anonim

Halen yogun bakimda bilinci acik doktor bekliyecegimizi söyledi

Tekrar geçmiş olsun

Anonim

ay ramazan abim az dikkat ya

Son durum

Hastanede olanlardan gelen haber maalesef tek bacagını kaybedecekmiş beyinde veya vücut üst kısmında ciddi hasar yok..Ve ambulans da Dr.la konuşmuş foto çekerken ayağım kaydı demiş

ablasi

Balım canım aramiza katilacaksin bekliyoruz seni

Emekli Teknisyen

Hangar çatısına çıkmak okadar kolaymı orası yol geçen hanımı? Çatıya çıkan kapıların kilitli olması gerekir. Eğer her isteyen çatıya çıkabiliyorsa bunun sorumlusuda tesisten sorumlu müdür Mehmet Zeytin dir.

Kesinlikle intihar degil yalan yalnis yazmayin

Ne intihari yalan yalnis yazmayin

Teknisyen

Arkadaşın mesleğini çok sevdiği ve sürekli olarak mesleğin içinden fotoğraflar çektiğini görüyorduk

Anonim

İnşallah acil şifa bulur arkadaşımız Ailesine sabırlar

737

Arkadasi biliyorum hafif sismancana.Eskisehirliydi.Derdi neydi acaba.Allah sifa versin

Yalan

İlk olucam diye yalan yanlış haberler yapmayın. Önce öldü dediniz şimdi yoğun bakımda diyorsunuz. İlk olunca başınız göğe ermiyor öğrenin şunu artık.

Yalan?

Öldü yazıldığını görmedim hiç ama?

Pislik atma

Şu acı olayda bile yalan yanlış pislik atmayalım lütfen

soyadı

zerey