Kayıp Uçak MH370 Kaptanından İkizlere Gelen Mesajlar Ortaya Çıktı

Kayıp Uçak MH370 Kaptanından İkizlere Gelen Mesajlar Ortaya Çıktı

2014 yılında Kuala Lumpur-Pekin seferini yaparken  kaybolan Malezya Havayolları uçağının 53 yaşındaki kaptanı Zaharie Ahmad Shah’ın model ikizlere attığı yorumlar ortaya çıktı.

Boeing 777’nin kaybolmasından önceki 12 ay içinde Zaharie, Malezya’lı  ikiz kızkardeşlerin Facebook sayfalarını izlemiş ve müstehcen yorumlar yapmış. 2013 yılı boyunca, 97 ayrı Facebook yorumu yapmış.

Kızlara olan takıntılı mesajların yanı sıra, çalıştığı havayolunun sahibi olan Malezya hükümetini eleştirmiş. Kendi Facebook sayfasında Zaharie, başbakan Najib Razak’dan bir ‘moron’ olarak bahsediyor.

Havayolu uzmanı Geoffrey Thomas, airlineratings.com’un genel yayın yönetmeni, üst düzey bir pilotun siyasi yorumlarda bulunmasının endişe verici olduğunu söyledi. “Bir Qantas pilotu böyle bir şey yapsa ifadesi alınır ve yere indirilir”dedi.

Mesajları inceleyen bir psikolog’a göre; kaptanın kendi kendine zarar verme eğilimi var.

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Comment
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Hey allahim
1 yıl önce

Ne yani sirket devlet kurumu olunca devlet baskani kurumun sahibi midir? O kurum ulke vatandaslarina ait olur. Devlet baskani da o ulke vatandaslari icin calisir. Ne yani sige yoneticileri de o sitenin sahibi mi oluyor.