KAPTAN AYCI:YÜKSELİŞİMİZ DEVAM EDERSE ÇALIŞANLARI GÖRECEĞİZ

KAPTAN AYCI:YÜKSELİŞİMİZ DEVAM EDERSE ÇALIŞANLARI GÖRECEĞİZ

THY’nin kaptan koltuğunda oturan Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı TRT’ye bu başarının arkasındaki sırrı anlattı

 

Türk Hava Yolları son çeyrekte nasıl rekor kâr elde etti? / VİDEO

THY giderlerini yüzde 8,9 azaltmayı başararak son çeyrekte 386 milyon dolar kazanmayı bildi.

PEKİ TÜRK HAVA YOLLARI BU BAŞARIYI NASIL YAKALADI?

TRT’ye konuşan Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, “Bu başarının yakalanmasında en önemli unsurlardan bir tanesi; bir kere bu iş bir takım oyunu, benim kaptanlığımda, ben bir takımın kaptanıyım… 50 bin kişilik bir aile ve arkada uzun yıllara yayılan bir büyük deneyim var..”ifadelerini kullandı.

wejhwef

Türk Hava Yolları çalışanlarından övgüyle bahseden Aycı, “Çalışanlarımızın yüksek derecedeki aidiyet duygusu hazırladığımız stratejilere, oyun planlarına, aksiyonlara, vizyonun altını doldurduğumuz iş planlarına sadakatleri, şirketlerine olan bağlılıkları, özveri ve fedakarlık dönemi geldiğinde gösterdikleri yüksek aidiyet duygusu bunun çok önemli anahtarları…” diye konuştu.

THY HİSSELERİ “UÇUŞA GEÇTİ”

İstanbul Borsası’nda Türk Hava Yolları hisselerinin gösterdiği performanstan memnun olduğunu belirten Aycı, şirket çalışanlarına da zam müjdesi verdi.

Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı şu açıklamalarda bulundu;

“Hissemiz 4,5 liradan 9,5 liraya geldi. Şu an en iyi performe eden hisse konumunda ve en çok işlem gören hisse konumunda… Türk Hava Yolları uzun vadede her zaman kazandıran bir hissedir.”

– THY ÇALIŞANLARI BU YIL NE KADAR ZAM ALACAK?

“Çalışanlarımız geçen yıl yaşananlar üzerine çok ciddi bir fedakarlık yaptılar. 2017’nin zor bir yıl olma ihtimaline karşı ciddi bir fedakarlıkta bulundular. Bu yükselişimiz planladığımız gibi devam ederse biz de onların bu fedakarlığını cevapsız bırakmayacağız ve fedakarlığın karşılığını en iyi şekilde kendilerine vereceğiz.”

Geri

5
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Engncentr

Tam inanıyodum bi gülme geldi sonra vazcaydım

taşeron arkadaşlar

biat etmeyin,hakkınızı arayın,birlik olun,örgütlenin,tepki verin yoksa çok beklersiniz. yok biz bunları yapamayız geçinmemiz lazım iş lazım falan derseniz de o zaman ben de size hiç şikayet etmeyin bu şekilde çalışın derim…

sallamak serbest

havacılığın içinden gelmeyip siyasi torpille tepeden inme thy’nin başına geçip yandaş kurumda sallamak kolay. 15 temmuz darbe akşamı neden apar topar almanya’ya gittin açıklayamıyorsun hala. sen ve senin gibi torpilliler sayesinde thy’de yükseliş olabilir mi ? çalışanların aidiyeti yüksek diyorsun emin misin? fetocular hala şirkette cirit atıyor hatta geçen gün kargo’da çoğunu terfi ettirdin bu mu senin temizlik ve fetoyla mücadele anlayışın? haksız yere işten atılan tecrübeli,bilgili,yetişmiş insanları niye işe geri çağırmıyorsun da onların yerine ensar,menzilcileri şirkete doldurup geçmişte yapılan hataları tekrarlıyorsun? dinden,imandan bahsediyorsun kul hakkının rezilce yenildiği,haksızlık,adaletsizliğin tavan yaptığı bir şirket başarılı olup, ileri gidebilir mi ? devlet el… Devamını oku »

Thy Cargo 5M Taşeronu

Biz taşeron işçiler yıllardır ümitle kadro bekliyoruz. Artık gelecekse gelsin bu kadro .

TAŞERON....

T.H.Y. TEKNİK A.Ş. bünyesindeki taşeron çalışanların maduriyetlerini lütfen giderin….. TEŞEKKÜRLER….