KAHRAMAN PİLOTLARA VEDA

KAHRAMAN PİLOTLARA VEDA

Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü 2017 yangın sezonunda orman yangınları ile mücadele çalışmalarının etkili gücü olan helikopter pilotlarına ve personeline veda gecesi tertip edildi.

Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü yangın sezonunun bitmesi nedeniyle Orman Bölge Müdürlüğünde düzenlenen törende orman yangınları ile fedakarca mücadele eden helikopter pilotlarına ve personele düzenlenen tören ile başarı belgesi verildi. Balıkesir Orman Bölge Müdürü Metin Kırcı gecede yaptığı konuşmada, “Yangın sezonu boyunca gösterdiğiniz yoğun gayretlerinizden dolayı sizlere bölge müdürlüğümüz adına teşekkür ediyorum. Bir yangın sezonunun daha sonuna geldik. Hepinizin can güvenliği bizim için çok önemli, yangın söndürme esnasında hiç bir personelimizin canının yanmasını istemeyiz. Ailelerinize bizden selamlarımızı ve iyi dileklerimizi götürmenizi istiyoruz. Seneye yine Türkiye’de görüşmek dileğiyle” şeklinde konuştu.

Tören sonunda Orman Bölge Müdürü Metin Kırcı, yangın sezonunun bir hatırası olarak hazırlanan başarı belgelerini pilotlara ve personellere takdim etti


Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.