KABİN MEMURU SUÇUNU İTİRAF ETTİ

KABİN MEMURU SUÇUNU İTİRAF ETTİ

Eski JetBlue Havayolu çalışanı son duruşmada suçu kabul etti. Sanık, Los Angeles Uluslararası Havaalanı’ndaki tarama kontrol noktasından geçişinde 60 kilo kokain yüklü bir çantayı terk ederek kaçmış ve ülke çapında uyuşturucu kaçakçılığı operasyonuna katılmakla suçlanmıştı.

32 Yaşındaki Marsha Gay Reynolds, eski Jamaika güzellik kraliçesi, New York Universitesi spor dalında atlama şampiyonu ve daha sonra kabin memuru olarak çalıştı. Havaalanı güvenliği yoluyla uyuşturucu ve para kaçırılmasına yardımcı olarak binlerce dolar kazandığını ve “ekip” statüsünü kullandığını açıkladı.

New York Queens’de yaşayan ABD vatandaşı, ayak bilekleri birbirine zincirle bağlanmış halde, beyaz bir hapishane tulumu giymiş olarak getirildi. Gerçeği söylemek için yemin ederken sağ elini zorlukla kaldırdı. Çok sakin olduğu ve alçak sesle konuştuğu dikkat çekti.

Bir taraftan uçuşlara gidip gelirken, diğer yandan, ABD’de yaşayan zihinsel engelli insanların kimliklerini çaldığı ve bu isimlerle pasaport ve sürücü belgesi aldığı açıklandı.
10 Yıl hapis istemi ile yargılanan Marsha Gay Reynolds’ın savunma avukatlığı görevini yürüten Stuart Goldfarb, Reynolds’un indirimli bir ceza almasını beklediğini söyledi ama bunun nasıl olacağını açıklamadı.

 

image

 

n

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.