featured

Kabin Memuru Dehşeti! Kumar parasını vermeyen kabin amirinin evini silahla bastı…

Aynı hava yolu şirketinde çalışan kabin amiri Fazlı A. ve kabin memuru Ayten A., Kıbrıs’a gitti. Kumardan kazandıkları 20 bin lirayı bölüşemedi. Duruma sinirlenen hostes, arkadaşıyla birlikte kabin amirini darp etti. Silahlı yağma suçundan hapis talep edildi…

Şaşkına çeviren olay geçtiğimiz aylarda yaşandı. 29 yaşındaki Fazlı A., bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak çalışmaktaydı.

Aynı şirkette çalışan Ayten A.’yla KKTC’ye giden Fazlı A., burada bir casinoda kumar oynadı.

KABİN MEMURU AYTEN PLAN YAPTI EVİ BASTI!

İkili 20 bin lira kazandı. kabin memuru Ayten A., “20 bin liranın yarısını ver” baskısı yaptı. Parayı alabilmek için genç adamı tehdit etti, hatta sinsi bir plan yaptı!

Bir arkadaşıyla Fazlı A.’nın Şişli’deki evine giderek önce genç adamı darp etti, ardından mobil bankacılık uygulamasıyla istediği parayı kendi hesabına yolladı.

Darp edilen kabin amiri, yan komşusunun balkonuna geçerek canını kurtardı.

Polise yaptığı şikayet sonucu gözaltına alınan Ayten A., ifadesinde “Kişisel eşyalarımı almak için gittim” savunması yaptı.

Adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Kabin memurunun kimliği tespit edilemeyen arkadaşı hakkında inceleme başlatıldı.

Ayten A. için ‘Kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, silahlı yağma ve konut dokunulmazlığını ihlal etme’ suçlarından dava açıldı. (sabah)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

 1. 3 sene önce

  Bu kumar nasılbir şeymiş arkadaş, İlk kez böyle bir haber okudum. Havacılıkta kumar bağımlılığı.Doğru yada yanlış aralarında bir şeylerin olduğu kesin.

  Cevapla
 2. 3 sene önce

  Şirket seni isten atarsa 2 aylki maaş icin yaptigin kepazelik .bundan sonrasi vahvah

  Cevapla
 3. Hangi şirket olduğunu herkes biliyor…1 aylık maaş için bu maymunluk nedir?

  Cevapla