Kabin Memuru Bagaj Bölümünden Yolcularla Sohbet Etti

Kabin Memuru Bagaj Bölümünden Yolcularla Sohbet Etti

Kabin görevlisi, uçaktaki bagaj bölümüne tırmandı, yolcularla sohbet etti.

Kabin görevlisi, uçaktaki bagaj bölümüne tırmandı. ABD, ABD’de bir uçaktaki kabin görevlisi, uçağın içerisindeki bagaj koyulan bölmelere tırmanarak orada uzandı ve yolcularla muhabbet etti.

ABD’de bir uçaktaki kabin görevlisi, uçağın içerisindeki bagaj koyulan bölmelere tırmanarak orada uzandı ve yolcularla muhabbet etti. O anlar, amatör kameralara yansıdı.

Olay, ABD’nin Philadelphia’dan Nashville’e giden bir yolcu uçağında, kalkıştan hemen önce meydana geldi. Kabin görevlilerinden biri, uçağın içerisinde tavanda bulunan ve bagajların bulunduğu bölmeye tırmanarak içerisinde yattı. Yolcularla muhabbet eden kabin görevlisi, amatör kameralarca kaydedildi.

Southwest Havayolları şirketi, olaya dair yaptığı açıklamada, ‘Southwest Havayolları çalışanları, mizah anlayışlarını ve benzersiz kişilikleri göstermeleriyle tanınırlar. Bu olayda, uçuş görevlilerimizden biri kalkış öncesinde, müşterileriyle kısa bir eğlenceli an yaşamaya çalıştı. Tabii ki bu bizim normal prosedürümüz değil ve Southwest Havayolları ekipleri, her zaman güvenliği en yüksek öncelik olarak tutuyorlar’ ifadelerini kullandı.

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Comment
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Burak Malafat
11 ay önce

Ne güzel ya bir de bizim TK ya bak adam saçını biraz uzun kestirsin hemen laf yaparlar medeniyet farkı işte