KABİN EKİBİ AÇIK BÜFEYİ BOŞALTIYOR İDDİASI DOĞRU MU ?

KABİN EKİBİ AÇIK BÜFEYİ BOŞALTIYOR İDDİASI DOĞRU MU ?

Hindistan’ın ulusal havayolu Air India’nın başı kabin görevlileri ile dertte.

Oldukça utanç verici bir duyuruda havayolu kabin ekiplerini uyardı. Ekibin Londra’da kaldığı otel, bazı kabin memurlarının, yanlarında kutu getirerek, daha sonra yemek üzere, açık kahvaltı büfesinden çeşitli yiyecek maddelerini doldurarak yanlarında götürdükleri konusunda şikayetçi oldu.

Otel yönetimince uyarı yapılarak “bir açık büfe paket servis restoranı değildir” ibaresi ile havayolunun genel müdürlüğüne yollandı.

Zor durumda kalan genel müdürlük, talihsiz bir e posta aldığını, raporların devam etmesi halinde, disiplin işlemlerine başlayacağını ve Air India’nın itibarının bir avuç birey tarafından zedelenemeyeceğini bildirdi.

İşin Aslı Böyle Değil!

Ekip üyeleri  Times of India  haber merkezinin sorularını yanıtladı. Londra’daki konaklamanın çok kısa olduğunu, yemek ve uyku arasında seçim yapmakta çaresiz kaldıklarını bildirdiler.

Evden çıktıklarından 14-15 saat sonra, Londra’ya bazen sabah 7’de bazı parkurlarda da akşam 19.30’da varan ekip üyeleri ölesiye yorgun olduklarını, yeniden uçuşa başlamadan önce uyumayı tercih ettiklerini ayrıca harcırahların azaltıldığını, restoran ve oda servisini kapsamadığını anlattılar.

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.