Joon, seyahat tutkunları için çözüm önerilerini paylaştı

Joon, seyahat tutkunları için çözüm önerilerini paylaştı

Yeni nesil havayolu şirketi Joon, seyahat tutkunlarının rahat bir yolculuk geçirmesine yönelik çözüm önerilerini paylaştı.

Uçuşunuz esnasında uçak içi eğlence sistemi ile gökyüzünde iletişim ve eğlence dolu vakit geçirmeye hazır olun. Keyifli bir yolculuk için ihtiyacınız olacak şeyleri yanınıza aldıktan sonra uçakta sunulan kabin içi deneyimlerinden faydalanın.

Havayolu sektöründe yaratıcı, yenilikçi ruhu taşıyan Joon, yolcularına sunduğu kabin içi eğlence tasarımı YouJoon ile kişisel cihaz üzerinden farklı kategorilere ayrılmış sinema koleksiyonundan belgesellere, müziklerden çocuklar için çizgi filmlere kadar uçuş esnasında geniş bir eğlence içeriği sunuyor.

Kıtalararası uçuşlarda, Allosky iş birliği sayesinde sinemada olduğu gibi tam HD geniş ekranda kişisel sinema gözlüğünüz ile gökyüzünde özel sinemanızda film izlemenin tadını çıkarabilirsiniz.

Uzun mesafeli uçuşlarında sanal gerçeklik gözlükleri ve gürültü azaltıcı ses kulaklıkları ile en yeni filmlerin ve belgesellerin keyfini sürebilirsiniz.

Uçuş esnasında rahat kıyafetler tercih edin

Uçak seyahatinde rahatlık için, dar olmayan, pamuklu kumaşlar ve rahat ayakkabıları tercih edin. Yolculuk esnasında basınçtan şişen vücudu saran dar kıyafetler uçuş konforunu etkileyecek negatif faktörlerin başında geliyor. Uçağa biniş ve uçaktan iniş sırasında özellikle spor ayakkabı tercihi hızlı hareket etmeniz için kolaylık sağlar. Genç ve dinamik havayolu markası Joon’un uçuş görevlileri hem şık hem rahat hem de yolcuların ihtiyaçlarını hızlı karşılamak için akıllı rahat kıyafetler içinde sizi ağırlıyor.

Bol miktarda sıvı alımı uçak yolculuğunda iyi hissetmek için birinci sıradadır. Seyahat sırasında çok kuruyan ve şişen vücudun sıvı ihtiyacını karşılamak için bol su ve meyve suyu tüketiminin farkını uçaktan indiğinizde hissedeceksiniz.

Otel, uçak, araç kiralama gibi seyahatleriniz için sık kullandığınız hizmetlerde, firmaların üye programlarıyla müşterilerine sundukları indirimlere, hediyelere ve özel fırsatlara mutlaka göz atın.

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Comments
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör